New Posts New Posts RSS Feed - NO SMOKING
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NO SMOKING

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: NO SMOKING
    Posted: 12 Travanj 2010 at 17:28
Tko je od vas pušac a tko nije?

Kako gledate na novu i ovaj put vjerojatno konacnu zabranu pušenja?


Kakav vam je inace stav prema ovoj lošoj navici?


Ja sam žestoki protivnik cigareta i laknulo mi je kad su donijeli ovaj zakon. Onda su ga opet ukinuli pa donijeli pa opet ispocetka...

Ma nisam je za neke zabrane kao takve, ali ako su pušaci sada zakinuti iliti "građani drugog reda", isto su tako to bili i nepušaci sve ove godine, tako da mislim da s obzirom na sve - ovo je doista osvježenje.

BTW nikog ne kritiziram što puši, to je osobna stvar svakog pojedinca, ali ako je to vec dokazano uništavanje zdravlja, nemora nas nepušace maltretirat s tim na javnom mistu

RESPECT

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 19:37
 ja san protiv ovog zakona iako san protiv pusenja jer ce ovako ugostitelji dosta popusit. od š5-š9 san bija pusac, vec 2 godine i dozivotni nepusac
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 20:19
Ja sam isto bivši pušac, i priznajem da smo mi još gora šorta od cijeloživotnih nepušaca... mi smo valjda subjektivniji jer smo to prošli pa možemo i suditi. Iako, ne kažem ja da sudim...
Užasno mi sad smeta dim i smrad i jedva sam cekala ovaj zakon, brate ne moš otici na kavu za vrime pauze da ti kasnije cijeli ured ne bazdi ko da si bio do 5 ujutro na nekom šanku.
Kako su se jutros smrzavali po terasama a meni unutra lipo toplo
Strong is the new skinny.
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:37
iskreno...neman nista protiv pusaca...ali jedva san
ceka...sad napokon kada dodem doma iz vanka ili sa
pica...netriban se prozracivat š6-dana...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:53
 ja neman problema s time, mislin gadi mi se dim, ali kad dodjen i negdi ljudi puse sta sad briga me njihova stvar oce nece.ali zakon nije dobar sta se tice ugostiteljstva. nadajmo se da ce sad ta odvojena prostorija pomoc nesto
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 23:13
  Sve je to super,ali opet su stavili zabranu pušenja kad dolazi ljeto i svi ce lijepo biti veseli i sretni.Kad dođe zima pada promet po kaficima i ujedno polako pocinje popuštati zakon o zabrani pušenja.Nije to toliko pametno jer ne donosi ništa dobro ljudima,i nije nikakva briga za zdravlje ljudi vec veliki problem covjecanstva.Ljudi padaju u krize pa posežu za hranom primjerice i takoo u krug.(sve je u glavi)
Mislim nikad da nešto pošteno naprave za nas ljude nego nam samo svi skupa znaju branit neke stvari,a svi dobro znaju da je zabranjeno najslađe.
Btw nisam pušac nego samo iznosim svoje mišljenje.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 23:37
Originally posted by janja janja wrote:

  Nije to toliko pametno jer ne donosi ništa dobro ljudima,i nije nikakva briga za zdravlje ljudi vec veliki problem covjecanstva.Ljudi padaju u krize pa posežu za hranom primjerice i takoo u krug.(sve je u glavi)


a vidiš recimo, meni se GLEDANJE i DISANJE u nocnom klubu, košulje koje ne smrde nakon 2 sata i eventualno oci koje nisu krvave baš sviđa... i baš me briga za vlasnike kafica (koliko je njih, 0.š% populacije?) i za ljude koji padaju u krize..

nek padaju u krizu kad ne treniraju tjedan dana

dakle, nisam pušac, ali tata mi je..
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 23:42
  Pa ne sviđa se ni meni,ali nema smisla po ljeti kad su ionako svi vani i puše,a po zimi prekinut zabranu i ajmo svi opet pocet.Zato sam rekla da nece biti ništa od toga
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 23:47
  ja sam ti odgovorio na dio posta koji je citiran
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 00:10
Nisam pušac, i nisam nikad ni bio. Ne privlaci me cigareta ni najmanje. Sviđa mi se zakon prema kojem se necu vracat kuci udimljen, heh.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 10:00
U svakom slucaju,od 20š2. sve zemlje EU kao i one koje ce tek uci u EU morat ce zabraniti pušenje na svim javnim mjestima- kafici &co, dok se u drugim javnim ustanovama vec odavno ne smije zapaliti cigareta.

I meni je najvažnije da više nece bit smrada cigareta u tek opranoj kosi, cistoj majici itd, a pogotovo mi je važno da ce se moci disati, imam problema s dišnim putevima i meni ce to biti pravi spas
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 10:31
A posteljina nakon svakog izlaska..

Kažu da su u EU u deficitu prometa jedino kemijske cistionice , a da su ugostiteljski objekti s vremenom došli na svoje. Za svaku promjenu treba proces prilagodbe, pa tako i za to. Prvi korak je da pušaci i ugostitelji konacno to prihvate i dalje ce lakše.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 12:25
Evo, ja sam aktivni pušac vec š0ak godina, ali sam za ovaj zakon. Jednostavno ne volim zagušljiva mjesta, a i ne volim da mi odjeca smrdi nakon izlaska. A ako se netko ne može izdržat bez cigarete, onda brate izvoli vanka pa puši koliko te volja. Thumbs up za ovaj zakon.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 13:08
Thumbs up za pušace poput tebe
Strong is the new skinny.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 14:06
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Thumbs up za pušace poput tebe



Same here    
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 00:27
Hmmm...ciburim vec jako dugo,sramota me i reci koliko...mada se ne smatram strastvenim pušacem. Tamanim 2 kutije tjedno što je još i dobro spram vecine koja puši bar kutiju dnevno... Preskup je to sport,i za novcanik i za zdravlje.

Paradoksalno uvijek mi je smetalo smrditi ko šunka poslije izlaska,poljubiti curu koja smrdi ko pepeljara i opcenito biti u prezadimljenom prostoru. Inace nikad ne zapalim a da ne stavim žvakacu u usta jer mi je onda prebljutavo,ovako mi bar bude slatko Ma...još mi ni starci ne znaju...ili se samo prave blesavi ko i obicno

Zabrana je ok,loše je to što smo se prošli put taman svi navikli na to pa su onda opet dopustili pušenje,i sada opet navikavanje na zabranu. Mislim da cu ovako u najmanju ruku još smanjiti pušenje,prošle godine sam prestao na 2 mjeseca i nisam nijednu zapalio ali sam opet poceo "iz fore uz pivo"...i ostalo je na tome. Uz tu zabranu i još malo više discipline i zdravih navika mislim da cu opet prestati,nadam se.

što se ugostitelja tice...e baš mi je drago što su u banani! I ovako su vecina lovaroši,mafijaši i lopovi i drago mi je što ce im pasti promet! Volim otici na pice ali sramota je kakva je jadna usluga i koliku razliku u cijeni uzimaju sebi...e pa sad nek pate!
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.