New Posts New Posts RSS Feed - NO SMOKING
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NO SMOKING

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: NO SMOKING
    Posted: 18 Lipanj 2010 at 10:48
Nisam pušio 5 godina... i onda me došla volja pa sam u trecem mjesecu ove godine propušio... onda me prošli utorak opet došla volja pa sam prestao... i nemam nikakvih apstinencijskih kriza... nisam živcan... doduše za to postoje jedne roza tabletice... ne traži me slatko... ne traži me nešto više jest... sve mi je normalno!

A što je to ovisnost... zbog bolesti dosta hodam oko psihijatara i još mi niko od njih nije dao konkretan odgovor... naime... u ovih pet godina dok nisam pušio... znalo se zapalit "ono drugo"... a da poslije toga nisam zapalio cigaretu niti me je tražilo da je zapalim!?

Osobno me ne smeta ako neko u društvu puši... njegova volja i izbor a ja ako nešto hocu onda to i napravim ili ne napravim... to je moja volja i s tim nemam nikakvih problema!
Who dares wins!
Back to Top
Hektor View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hektor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 08:51
Ne pušim, ne pijem. Cijeli život podređen samo jednom cilju-biti velik sportaš, te uspjeti u istom. Kada covjek nađe zabavu koja ne ukljucuje cigarete i alkohol, osjeti neopisivu euforiju i blagostanje. Jedinstvo duha i tijela. Zakon stvar!
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:21
Zmaj u stilu Ali G-a, svo po džoju pa da vidiš kak se rješavaju nesuglasice 
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:18
 ja samo da prijedlog kako ce nan svima bit veselije. pa i oni je nedavno u saboru reka da bi hrvatskim građanima bilo bolje da zastupnici puse travu
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:13
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

i završit cu cuzi i bit tamo duže od osuđenog serijskog ubojice
 

ma ko ce ti sta,sta se bojis


He, izgleda da nije džabe taj nadimak Zmaj
 

nemoj izvlacit iz konteksta, ja san cist,zanimaju me druge stvari


Ma sumnjiv si ti meni, zagovaraš opasne radnje
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 18:40
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

i završit cu cuzi i bit tamo duže od osuđenog serijskog ubojice
 

ma ko ce ti sta,sta se bojis


He, izgleda da nije džabe taj nadimak Zmaj
 

nemoj izvlacit iz konteksta, ja san cist,zanimaju me druge stvari

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 16:57
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

ponosno ne konzumiram to smece .. od 2007 :)
al isto ne podupirem ovaj debilni zakon... kako zabranit
pusenje na mjestu na kojem je pusenje i alkohol dobilo
svoje mjesto u zivotu... pa svi znamo kako su nastale
krcme.. jest da mi smeta dim uzasno, ali to je bas
nepotrebno... mi smo turisticka zemlja, i zamislite da smo
jedini na mediteranu koji nisu donjeli taj zakon? sta
mislite kamo bi svi ti okorjeli duveri dosli na odmor???
drzava zaradjuje masu para od cigara i poreza koje uzima
ugostiteljima i onda im unistava posao???? ma nema nikakvog
smisla....


stvar je u tome da onaj koji ne zeli u svoj organizam da unosi alkohol,ne mora da pije,a dabe je nekome sjediti u zadimljenoj prostoriji sa 5 pusaca koji stiklaju jednu na drugu.
ja sam povremeni pusac,ali zakon podrzavam u potpunosti.

u njemackoj pusaci imaju prostoriju za pusenje ili su ispred vrata postavljene klupe koje su zimi nadkrivene,postavljene su i one "gljiva" grijalice i deke pa se i oni koji puse stvarno ne mogu osjecati zapostavljeno i izazvano.
druga solucija je data manjim prostorima koji su manji od 70 kvadrata i nemoguce je napraviti sobu za pusace da izaber da li ce biti pusacki,ili ne pusacki prostor s tim da ako se odluce za pusace,ne smiju servirati hranu u lokalu.

ovim zakonom je meni sprijeceno to da mi tamo nekla blesa duva svoj duvanski dim djetetu u lice,jer iako zapalim nekad,ne pusim zbog djece u stanu nit u njihovoj blizini.

a sto se diskoteka tice,divno je to sto je doslo i vrijeme da neko ko ima bronhitis ili astmu moze da izade s drustvom da se isplese bez da riskira da zavrsi u bolnici zbog gusenja.

sad bi jos trebali i u prostorima bivse juge i porez na cigarete da nabiju i tim porezom da financiraju pristojan djeciji nadoplatak isto onako ko sto austrija,holandija i njemacka rade.
u holandiji imaju jos puno bolje jer je marihuana legalna pa im je i djeciji nadoplatak skoro duplo veci.

i ne samo ovo cak i zdrastveno osiguranje trazi vise novaca od osoba koje su pusaci i koje su pretile,ja sam sad smanjeci svoj bmx ustedjela 4 eura manje svaki mjesec za zdravstveno osiguranje.

neka,tako i treba sam je kriv svako onaj koji nemoze 3 sata bez cigarete da izdrzi sam je kriv i onaj koji mora za sebe 2 avijonska sjedista da plati,kriva sam i ja za svasta bila,samo mi je trebalo eto da malo mucnem glavom i razuvidim sta ja sebi zapravo time radim.

ja i muz smo prestali,jedino ja zapalim ponekad u drustvu ili kad se nasikiram i kutija cigara moze godinu dana da mi bude.
jbg,5 eura na dan,nas dvoje 300 eu u mjesecu popusili
i da vam jos kazem da sam svojim ocima vidjela i rim i pariz i kairo i meku i medinu pa nazad do holandije ali to tek kad smo onih š0 eura koje smo popusili poceli da slazemo na stranu i da cekamo par mjeseci da nam se nesto skupi.




Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 15:54
Ne konzumiram cigarete jer naravno štetne su za zdravlje , cemu život posvetiti cigaretama , ako možemo bolje živjeti i baviti se nekim sportom .
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 13:18
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

i završit cu cuzi i bit tamo duže od osuđenog serijskog ubojice
 

ma ko ce ti sta,sta se bojis


He, izgleda da nije džabe taj nadimak Zmaj
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 13:04

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

i završit cu cuzi i bit tamo duže od osuđenog serijskog ubojice
 

ma ko ce ti sta,sta se bojis

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 08:43
i završit cu cuzi i bit tamo duže od osuđenog serijskog ubojice
Strong is the new skinny.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 23:38
 zato cemo svi smotat koji joint,napusit se i bolit ce nas k. za drzavu i za zakone
Back to Top
palina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote palina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:35
Ja sam nekada pušila i sad ne podnosim smrad od cigarete. Ovog poroka se
može ostaviti svatko. Davno prestala kad sam zimi ostala bez posla pa mi je
to bilo totalno bacanje novaca.
U potpunosti podržavam ovaj zakon.
Jako je tužno koliko sam puta ja kao nepušac sijedila vani na zimi i pila
kavu jer ne podnosim zadimljene prostore umjesto da bude obrnuto
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:27
Osijek 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:17
 Nisam znao da si iz Osijeka ili okolice,
javi se drugi put!
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:09
Lego moj sve to stoji i meni najviše smeta kad odem na papak pa stol pored mene njih cetvero zapali, a ja tek stavio prvi zalogaj u kljun dođe mi da bacim sve u %&#$

Restorani bi morali imati odvojene sekcije za pušace i nepušace dok mi je sasvim bezvezno da u disko klubovima zabrane pušenje mislim wtf pa i onaj prvi put kad je zakon stupio di god sam bio u Os vanka svuda se pušilo.

Imam i ja frendove koji drže i rade po lokalima tako da znam kakva je spika, ali na taj princip nam i država funkcionira, tako da...no comment.

što se tice manjih ugostiteljskih objekata pri tome mislim na obicne kafice i birtije, takvi žive najviše od takovih ljudi, nažalost ali je tako i njima je svaka mušterija bitna a istina je da je npr. 70% ljudi koji idu po kaficima i kavama pušaci karikiram neznam tocan postotak ali je više pušaca. Ja nisam kompetentan da iznosim što bi trebalo napraviti nije moje podrucje ali da ce takvi ljudi osjetiti na svojoj koži i to dobrano hoce, toga mi je žao tako da moje mišljenje je kud nam je vec država u velikom kurcu da nebude u još gorem.

Ja bih volio da uspije taj zakon i da se smanji pušenje kao što si naveo gore zbog zdravlja, ali not gonna happen a cak kad idem na takva mjesta ocekujem to jel je to nažalost normala.

Pušenje je jako dugo u našoj civilizaciji pa cak i pr .Kr. se pušilo tako da je to kao da želimo promjeniti nacin prehrane ljudima koji se nezdravo hrane i pljuju po našoj prehrani (zabranimo uvoz junk food-a ).
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.