New Posts New Posts RSS Feed - Crna cokolada
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Crna cokolada

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 23:16
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Suuutiiiii... to malo im pustis u pocetku da misle da su glavno, a onda ih kasnije na red stavljas.. formatiras ih i podesis kako ti pase..

 

...odmah mi pala na pamet ona roza majica na šljokasta srceka ...ne znam, možda griješim ali nekako mi nikako ne ide uz ovu recenicu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 23:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Suuutiiiii... to malo im pustis u pocetku da misle da su glavno, a onda ih kasnije na red stavljas.. formatiras ih i podesis kako ti pase..

 

...odmah mi pala na pamet ona roza majica na šljokasta srceka ...ne znam, možda griješim ali nekako mi nikako ne ide uz ovu recenicu

 

Ja šef

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 10:31
ja obožavam lindt cokolade, jedem cak i one sa više od 95%. jesu skupe ali ako probate tu i lidl-ovu, osjetit cete razliku. Lindt cokolada ima maaalo okus na voce, dok lidl-ova ima okus na maaalo željeza :D
neznam, prosudite sami...
ako vec želite uživat u crnoj cokoladu, probajte one prave, koje zaista imaju fini okus. Kada malo pocuclate, zaboravite na gorcinu i koncentrirajte se na okus u srži, vidjet cete razliku :)
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 18:46
Originally posted by beckerica beckerica wrote:

Lindt cokolada ima maaalo okus na voce, dok lidl-ova ima okus na maaalo željeza :D
neznam, prosudite sami...




Željeza?


Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 20:26
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by beckerica beckerica wrote:

Lindt cokolada ima maaalo okus na voce, dok lidl-ova ima okus na maaalo željeza :D
neznam, prosudite sami...




Željeza?


da... ima mi okus po željezu. znam da cudno zvuci ali zaista ima. Neznam jesi li probala. Ja sam imala priliku i zaista ima "jeftin" kakao wannabe okus. prestrašno
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 09:35
@Beckerica,

Ma probala sam ja tu Lidlovu, J.D.Gross je marka.
Ima 8š% kakaa i meni stvarno nema ni Ž po željezu

Samo je jako gorka, ali meni osobno takav okus odgovara, najgore mi je kad je nešto previše slatko pa cak i ako se radi o slatkišu.


Ja vjerujem da je sve stvar ukusa, ali cak i onako opcenito gledano, ja bih definitivno preporucila doticnu cokoladu

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 14:02
Villars tamna cokolada s kavom (zrnima kave njam..)


U biti "tamnija", 55% kakaa, al svejedno fina, nije slatka, ima gorcinu


I Swiss Delice isto taka 55% al s koricom narance, uf šta je fina, ko najbolji Jaffa keksi

Edited by Kate
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.