New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 22>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 13:03
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


ma može i tako, meni sve odgovara - onda cemo u detalje ulaziti ako bude bilo potrebno 


Inace, kad pocinjemo? :) Trebali bi odrediti neki datum pocetka da se ljudi znaju orjentirat i odlucit, ovako nikad necemo krenut, a ljeto pred vratima


...a i da ja znam sastavit te programe i to na vrijeme


zato san ja i pita kad š.3 do š.6 bi bilo ok da je okruglo


Mi smo okvirno za ... 0š.03. da bude start . Moramo do tada sve pripremiti i mislim da budemo jer imamo vremena. Illy mi je poslao primjer prehrane i mislim treninga pa cu ga ili ovdje postaviti za komentiranje ili poslati samo clanovima žirija.
Danas kasnije navecer cete biti obaviješteni o tome.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 14:12
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 janja - mooože, onda, are you in the game?


Illy - maa naravno, ovo je samo prijedlog, ne kažem da to mora tako bit 


andrea -  misliš da onda necemo gurati svoju kategoriju tako, ma kako god uspjela  Neka Zoki razmotri prijedlog ali meni je bolje da je ovako kao što smo rekli...dakle, Theia i ja za cure, što god im bio cilj i decki za decke....jedino mi se sviđa podjela po kategorijama, da ne miješamo one koje vecinom gube kile i one koji se više žele oblikovati tj. nabacit koju kvalitetnu kilicu :)


lega - nije loša ideja, mislim da je Zoki planirao da to sve skupa ide pod temu natjecanje ali i bilo bi preglednije ovako..


 


tako sam ja i mislila da cure (theia i ti) budu mentori curama, a decki (davor, zoki) za decke...a što se tice guranja, mislim izabrale bi onu koja je po vašem mišljenju najbolje rezultate postigla,najbolje se izdefinira, nabila masu i sl. a i mislim da nebi došlo do subjektivnog odabira pobjednika da neku malu ulogu imaju i svi fitovci koji ce glasat..naravno ko želi
2Lega: dobra ideja, da se konstantno daju informacije o napredku kako bi žiri imao stalan uvid u rezultate
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 14:24
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Ne znam ima li Zoki vec u planu, ali mislim da bi bilo dobro da svaki natjecatelj ima svoj topic u koji mora javljati kako napreduje i što se događa.
Nešto kao blog, dnevnik i onaj moj topic..


Može - ja sam za...
Svaki natjecatelj ce imati svoju temu gdje ce voditi svoj dnevnik kako napreduje i eventualno pitati ako mu nešto nije jasno vezano za jelovnik / trening..

Ljudi,

koliko natjecatelja prihvacamo?
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 15:06
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Originally posted by Lega Lega wrote:

 
Ne znam ima li Zoki vec u planu, ali mislim da bi bilo dobro da svaki natjecatelj ima svoj topic u koji <span style="font-weight: bold;">mora</span> javljati kako napreduje i što se događa.Nešto kao blog, dnevnik i onaj moj topic..
Može - ja sam za...Svaki natjecatelj ce imati svoju temu gdje ce voditi svoj dnevnik kako napreduje i eventualno pitati ako mu nešto nije jasno vezano za jelovnik / trening..Ljudi,koliko natjecatelja prihvacamo? 



hmmmm... sad.. koliko ce "trenera biti" i koliko ce svaki osoba uzeti... i koliku magnitudu portal želi?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 15:14
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


hmmmm... sad.. koliko ce "trenera biti" i koliko ce svaki osoba uzeti... i koliku magnitudu portal želi?


Ne bih htio neku preveliku brojku i da dođe do toga da to ne možemo pratiti.
Negdje š0-25 natjecatelja bi bilo OK - što kažete?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 15:24
znaci, koliko trenera imamo?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 16:05
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


hmmmm... sad.. koliko ce "trenera biti" i koliko ce svaki osoba uzeti... i koliku magnitudu portal želi?


Ne bih htio neku preveliku brojku i da dođe do toga da to ne možemo pratiti.
Negdje š0-25 natjecatelja bi bilo OK - što kažete?


moguce da griješim, ali sudeci po dosadašnjim nagradnim igrama, 25 aktivnih natjecatelja bi  bilo jaaako velik broj..

mene više brine hoce li biti premalo,a ne previše ljudi
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 16:06
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

znaci, koliko trenera imamo?


Cure - Theia i Gym_girl
Decki - Iluvatar, ThornOfFaith, Davor23 i ja

Znaci 6 dostupnih ljudi koji bi bili aktivni u projektu. Po potrebi lako ubacimo još nekog.

Bitno je u samom startu definirati što više toga - od prehrane do treninge - kako ne bi svaki od natjecatelja imao svake minute pitanje..

Zamolio bih sve predložene trenere da se jave ovdje i kažu da li prihvacaju izazov i funkciju "trenera"!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 16:13
 Nisam stigao sve procitati. uglavnom, mi bi bili mentori nekome ciji bi se napredak promatrao kroz 90 dana??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 16:15
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Nisam stigao sve procitati. uglavnom, mi bi bili mentori nekome ciji bi se napredak promatrao kroz 90 dana??


Kreirali bi zajedno plan prehrane + plan treninga i pokrenuli natjecanje gdje bi bilo max 25 ljudi te bi pratili kroz temu (svatko od natjecatelja ima svoju) njihov napredak koji završava ocjenom u 90 danu.
To je ukratko.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 16:18
 Ali natjecatelji ce bome morati reci o sebi jako puno.. inace je tesko nekome raditi plan.. hoce li svi pristati na to je pitanje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 17:02
pa ako ce netko pristat biti natjecatelj, onda tu nema hocu-necu, ili sve ili ništa. osim toga informacije koje ce dat su zapravo za njegovo dobro, jer ce tako i program koji ce se napraviti prema tim informacijama biti djelotvorniji..a ako ce biti više od 25 natjecatelja, ja se kladim da bude, prema kojim kriterijima cete izabrati natjecatelje?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 17:37
Originally posted by andrea andrea wrote:

pa ako ce netko pristat biti natjecatelj, onda tu nema hocu-necu, ili sve ili ništa. osim toga informacije koje ce dat su zapravo za njegovo dobro, jer ce tako i program koji ce se napraviti prema tim informacijama biti djelotvorniji..a ako ce biti više od 25 natjecatelja, ja se kladim da bude, prema kojim kriterijima cete izabrati natjecatelje?


ima stvari koje su korisne za sve.. tu se radi o prilagođavanju sitnica.. jer kad se mršavi ili dobivaju kile, sve je jasno što se treba raditi! barem nama kojim je to posao

što se kriterija tice, možda ih nece morati ni biti.. treba vidjeti koliki že biti odaziv
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 18:10

 Ovo je sad vec nešto drugo od onoga što je bilo u pocetku, ili sam ja propustio onaj dio gdje se prešlo na pravljenje plana prehrane i treninga za nekoga?

što se tice clanstva u žiriju ok, ali bdjeti nad nekim i lomiti se da složim prehranu i treninge sam da bi netko izgledao bolje, to vec spada u domenu dodatnog posla koji neki bome dobro i naplacuju. Jer, budimo realni, posvetiti toliko vremena toj osobi/osobama stvara manje vremena za ostale obveze

Dakle, rezime - pratiti nekoliko ljudi/pojedinca OK, biti žiri OK, praviti plan prehrane/treninga i sveg ostalog NE OK.

Uostalom ovdje se natjecu pojedinci zar ne? Ako bi mi, "mentori" radili plan prehrane/treninga/suplemente i sl. onda bi to bilo naše natjecanje ne? Ja bih radije da njima samima prepustimo život a samo ih pratimo/evaluiramo. Bilo bi realnije i zanimljivije.

Back to Top
©kemba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©kemba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 22:13
  Evo da se malo ukljucim u ovu konverzaciju. Prije svega ovo natjecanje je hvalevrijedna inicijativa i idealan izazov za mnoge pocetnike (ukljucujuci mene) da poboljšaju svoj fizicki izgled i sve što dolazi s tim. Meni volje ne nedostaje, ali fali mi zato znanja o fitnessu. Koliko god ovaj portal bio bogat korisnim savjetima iz kojih se da jako puno naucit, pocetniku nedostaju induvidualni savjeti s konkretnim uputama. Kad ti savjeti dolaze od strucnih iskusnih osoba, dobri rezultati su neizbježni u najbržem mogucem roku. I još to natjecatelj ne mora placati....pa gdje da se upišem kao kandidat
Fit wannabe
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 22:25
Originally posted by škemba škemba wrote:

 
Evo da se malo ukljucim u ovu konverzaciju. Prije svega ovo natjecanje je hvalevrijedna inicijativa i idealan izazov za mnoge pocetnike (ukljucujuci mene) da poboljšaju svoj fizicki izgled i sve što dolazi s tim. Meni volje ne nedostaje, ali fali mi zato znanja o fitnessu. Koliko god ovaj portal bio bogat korisnim savjetima iz kojih se da jako puno naucit, pocetniku nedostaju induvidualni savjeti s konkretnim uputama. Kad ti savjeti dolaze od strucnih iskusnih osoba, dobri rezultati su neizbježni u najbržem mogucem roku. I još to natjecatelj ne mora placati....pa gdje da se upišem kao kandidat


ako cete mršaviti, kod iluvatara

p.s thorn, razumjem i u pravu si u neku ruku... treba povuci određene granice.. jer cinjenica je da ljudima inace naplacujem stvari koje sam besplatno radio za ovo natjecanje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 22>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.