New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 22>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 14:20
Recite mi što mislite da je potrebno sve za prijavu..
Može ovako:
  • kratko predstavljanje
  • priložiti 3-4 slike
  • napisati mjere: prsa, trbuh, bokovi, visina, težina
  • na kraju potrebno je priložiti nove 3-4 slike, nove mjere te opisati ukratko da li ste zadovoljni rezultatima
Da li mislite da je to dovoljno?

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 15:20
može i snimka vaganja, onako radi reda, možda... cure vole vaganje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 17:33

 super, ali ja bi još obavezno naglasila (ako to nisi ukljucio pod predstavljanje :)) :

š. trenutnu prehranu - da možemo korigirat
2. namirnice koje se (ne)preferiraju - da znamo naci zamjene za određene namirnice ako ne odgovaraju, bilo to zbog ukusa, alergijskih reakcija i ostalog (npr. vegetarijanstva) i usredotocit se na ono što osoba voli - zeznuto je sve uskladit ali bar što je moguce više
3. aktivnosti tokom dana - da vidimo je li netko više sjedilacki tip ili zvrk - prilicno bitno :)

i možda...

4. priložit sliku vizije - odnosno kako bi ta osoba voljela izgledati, bilo bi zabavno na kraju usporediti koliko je blizu došla, a i slike su predobra motivacija

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 17:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 super, ali ja bi još obavezno naglasila (ako to nisi ukljucio pod predstavljanje :)) :


š. trenutnu prehranu - da možemo korigirat2. namirnice koje se (ne)preferiraju - da znamo naci zamjene za određene namirnice ako ne odgovaraju, bilo to zbog ukusa, alergijskih reakcija i ostalog (npr. vegetarijanstva) i usredotocit se na ono što osoba voli - zeznuto je sve uskladit ali bar što je moguce više3. aktivnosti tokom dana - da vidimo je li netko više sjedilacki tip ili zvrk - prilicno bitno :)


i možda...


4. priložit sliku vizije - odnosno kako bi ta osoba voljela izgledati, bilo bi zabavno na kraju usporediti koliko je blizu došla, a i slike su predobra motivacija


 



hmmmm... to je onda totalno drugi pristup... prakticki pravljenje ponaosob.. ja sam danas zokiju posalao jelovnik za definiciju, onako opceniti sa savjetima.. ako nekoga zanima još nešto neka pita pacemo mu u topicu predviđenom za to odgovoriti! No mislim da sam vecinu toga pokrio! što se tice aktivnosti sad radim program za to
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 17:46
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Sredi kilažu, da ideš na plažu..   - sviđa mi se! To ce biti kao neki lagani slogan.Ostali? Molim da svi date prijedloge i da se zajedno usuglasimo.


Ma neka se ljudi jave sa idejama, tako da imamo neki slogan, onako, radi fore, ja sam ovo onako radi poticaja izvalio
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 17:53

 a eto, ja uvijek u detalje - ili sve ili ništa, zato mi i treba godinu dana da diplomski napišem umjesto da ga prepišem 

al mislim da nam je svima lakše tako davat savjete...ako imamo ukupan uvid u sve to....nije li? cisto savjeta radi...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 17:59
kad bi ovo tribalo pocet š.3?? ili prije
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 18:41
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Al ok bi bilo i ovako, Theia (ako se slaže) i ja imat cemo "open inbox" :) za pitanja i savjete - prvo da nam cure pošalju sve svoje podatke, mjere, dnevne obaveze, trenutnu prehranu hranu koju (ne)preferiraju i, slike - sve ono što što bi nam moglo pomoci kad se vec ne vidimo. Onda mi nešto skombiniramo, a kasnije se cujemo i pratimo kako to sve ide. Ako se netko potrefi iz RI recimo, možemo se i nalazit svako malo, pa i neki trening napravit skupa, što god...



Može, može, ja sam za!

Vec sam prestala sudjelovati u forum raspravama, ali vidim da ce me ovo baš aktivirati!
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 20:48
  Sviđa mi se ideja ljudi To je zapravo ono što sam ja bila napisala da bi voljela da me neko uzme pod svoje tj. da imam osobnog trenera Najbliže mi je RI i smatram da bi mi lakše bilo doci do rezultata JEeeeeeeee svaka cast Theia i gym girl pick me pick me!!!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 21:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 a eto, ja uvijek u detalje - ili sve ili ništa, zato mi i treba godinu dana da diplomski napišem umjesto da ga prepišem 


al mislim da nam je svima lakše tako davat savjete...ako imamo ukupan uvid u sve to....nije li? cisto savjeta radi...



polako polako.. ja sam napravio onako kako mi je zoki rekao pa cemo vidjeti sad što šef kaže

a vidjet cete i vi kako sam ja to zamislio
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 00:56
da se osvrnem na sami pocetak, mislim da bi bilo nekako preglednije da se naprave 2 kategorije:
š.mršavljenje : a) ŽENE
                b) MUšKARCI
2.definicija : a) ŽENE
                b) MUšKARCI
cisto zbog fizickih mogucnosti i predispozicija. također da se svakoj od te dvije kategorije odredi mentor(trener)koji ce biti clan žirija i koji ce to sve nadgledati i okvirno slagati plan prehrane i treninga kako bi trebao izgledati za određenu kategoriju, a da si svaki od kandidata sam nešto korigira, doda kako mu odgovara naravno uz savjetovanje sa svojim mentorom (trenerom) preko foruma, inboxa, whatever. što se tice proglašenja pobjednika žiri ce izglasati naravno po svojim kriterijima uglavnom profesionalnim, i da pravo glasa također imaju svi clanovi fitness.hr koji ce prema svojim kriterijima odabrati svog favorita,tako da bi možda bilo dobro da budu proglašena dva pobjednika, jedan kategorije definicije, a jedan kategorije mase iz razloga jer ne mogu postici isti cilj.
što se tice informacija,proporcije popracene opisom nacina života i potkrijepljene slikama su po meni dovoljne jer se više od tog na ovaj nacin ne može...naravno pred kraj izazova nove mjere i slike
to je samo moj prijedlog
naziv izazova je odlican, jasan i kratak
ideja je još bolja,jer natjecanje izvlaci ono najbolje u nama, tako da svaka pohvala za ideju...
svima sretno i neka pobijedi najbolji/a i najustrajniji/s
I´m in
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 01:29
  Ne znam ima li Zoki vec u planu, ali mislim da bi bilo dobro da svaki natjecatelj ima svoj topic u koji mora javljati kako napreduje i što se događa.
Nešto kao blog, dnevnik i onaj moj topic..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 08:33

 janja - mooože, onda, are you in the game?

Illy - maa naravno, ovo je samo prijedlog, ne kažem da to mora tako bit 

andrea -  misliš da onda necemo gurati svoju kategoriju tako, ma kako god uspjela  Neka Zoki razmotri prijedlog ali meni je bolje da je ovako kao što smo rekli...dakle, Theia i ja za cure, što god im bio cilj i decki za decke....jedino mi se sviđa podjela po kategorijama, da ne miješamo one koje vecinom gube kile i one koji se više žele oblikovati tj. nabacit koju kvalitetnu kilicu :)

lega - nije loša ideja, mislim da je Zoki planirao da to sve skupa ide pod temu natjecanje ali i bilo bi preglednije ovako..

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 09:07
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 janja - mooože, onda, are you in the game?


Illy - maa naravno, ovo je samo prijedlog, ne kažem da to mora tako bit 


andrea -  misliš da onda necemo gurati svoju kategoriju tako, ma kako god uspjela  Neka Zoki razmotri prijedlog ali meni je bolje da je ovako kao što smo rekli...dakle, Theia i ja za cure, što god im bio cilj i decki za decke....jedino mi se sviđa podjela po kategorijama, da ne miješamo one koje vecinom gube kile i one koji se više žele oblikovati tj. nabacit koju kvalitetnu kilicu :)




lega - nije loša ideja, mislim da je Zoki planirao da to sve skupa ide pod temu natjecanje ali i bilo bi preglednije ovako..


 



da.. ideju su dobre.. i tvoja, gym girl i legina, samo kažem, mislim da bi bilo dobro da svi dobiju template nekakvog programa, pa onda u svom topicu kažu ako nešto nerazumju ili treba mjenjati, prilagoditi i slicno pa im mi tu pomažemo.. ti i theia ženskom djelu a zoki thorn davor i ja muškom.. ako je takav raspored bio

naravno, ne mora to biti tako.. to je samo jedna idej

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 11:47

 

ma može i tako, meni sve odgovara - onda cemo u detalje ulaziti ako bude bilo potrebno 

Inace, kad pocinjemo? :) Trebali bi odrediti neki datum pocetka da se ljudi znaju orjentirat i odlucit, ovako nikad necemo krenut, a ljeto pred vratima

...a i da ja znam sastavit te programe i to na vrijeme

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 12:12
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


ma može i tako, meni sve odgovara - onda cemo u detalje ulaziti ako bude bilo potrebno 


Inace, kad pocinjemo? :) Trebali bi odrediti neki datum pocetka da se ljudi znaju orjentirat i odlucit, ovako nikad necemo krenut, a ljeto pred vratima


...a i da ja znam sastavit te programe i to na vrijeme


zato san ja i pita kad š.3 do š.6 bi bilo ok da je okruglo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 22>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.