New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  <12345 22>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:35
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

zasto nebi jednostavno trenirali po svojin programima a da se ocjenjuje na temelju slika prije i poslije.naravno slike bez photoshopa.jer mislin da isti programi nece svakom odgovarat.a naravmo ako oce neko da koristi program koji ce bit sastavljen od clanova neka koristi


Mi cemo dati prijedlog prehrane i treninga - voljeli bi kad bi se svi koji se žele natjecati pridržavali tog prijedloga. Naravno da postoji mogucnost da ti u trening uneseš nešto svoje. to je individualno.

Ajmo, javite se svi!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:42
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mi cemo dati prijedlog prehrane i treninga - voljeli bi kad bi se svi koji se žele natjecati pridržavali tog prijedloga. Naravno da postoji mogucnost da ti u trening uneseš nešto svoje. to je individualno.

Ajmo, javite se svi!


Zoki, a kako ces znati da se netko zaista pridrzava plana prehrane i vjezbanja.
Nekome je cilj smrsaviti ili dobiti masu ili nesto trece, pa neka onda svatko ima svoj plan i program i na kraju se samo rezultati gledaju.

Jer ako meni netko slozi plan prehrane sa posnim sirom ili nekom drugom namirnicom koju ne volim, sigurno se necu toga pridrzavati, nego cu zamijeniti s necim sto volim.

A sumnjam da cure imaju vremena da se bave mojom prehranom i sto ja volim jesti kako bi dosla do svog cilja. Ista stvar vrijedi i za decke. Jedino ako ih velikodusno nagradite, lovom.
 

Edited by anna
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:50
Originally posted by anna anna wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mi cemo dati prijedlog prehrane i treninga - voljeli bi kad bi se svi koji se žele natjecati pridržavali tog prijedloga. Naravno da postoji mogucnost da ti u trening uneseš nešto svoje. to je individualno.

Ajmo, javite se svi!


Zoki, a kako ces znati da se netko zaista pridrzava plana prehrane i vjezbanja.
Nekome je cilj smrsaviti ili dobiti masu ili nesto trece, pa neka onda svatko ima svoj plan i program i na kraju se samo rezultati gledaju.

Jer ako meni netko slozi plan prehrane sa posnim sirom ili nekom drugom namirnicom koju ne volim, sigurno se necu toga pridrzavati, nego cu zamijeniti s necim sto volim.

A sumnjam da cure imaju vremena da se bave mojom prehranom i sto ja volim jesti kako bi dosla do svog cilja. Ista stvar vrijedi i za decke. Jedino ako ih velikodusno nagradite, lovom.
 


Cilj je ili masa ili definicija. Nema treceg. U natjecanje ce se prikljuciti ekipa koja je željna promjene, vitkog tijela i to u iducih 90 dana da napravi.

što se tice prehrane.. kreirat cemo plan prehrane gdje ce postojati nekoliko verzija dorucka, međuobroka, rucka, vecere. Sve ostalo što vi ubacite svojevoljno u jelovnik je na vašu odgovornost. Mi cemo definirati što mi preporucamo, ostalo je vama na dušu.

Oni koji su željni promjene, morat ce pratiti preporuke i pravila jer tako su sigurniji da su bliže cilju. Krajnji rezultat (vitko tijelo) je u vašim rukama i vi ako se ukljucite u program natjecanja morate znat šTO želite.

Btw. otvorit cemo podforum poseban za ovo natjecanje gdje ce se ekipa moci dnevno ili tjedno javljati i postavljati pitanja vezano za natjecanje. Tako da cemo u hodu moci ponuditi odgovore ako ce npr. biti kakvih dodatnih ubacivanja u jelovnik i sl.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:55
Nadam se da ce u ziriju bit neki komadi, onda se definitivno prikljucujem!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 23:32
  Treba ideju kvalitetnije razraditi, ali ako ce se igra stvarno zvati "priprema za barenje 20š0", kvragu, upadam!


Moram spomenuti da smo Thorn i ja vec imali slican projekt kodnog imena "Lega mega gain challenge" gdje mi je on bio cyber trener, pa ga moram malo pohvaliti. svakako ga predlažem za nekog delegata, osim ako naravno i ne želi i sam sudjelovati.

Lega mega, mojom krivicom, nije baš najbolje iskorišteno, pa mi se sviđa ideja.


Podržavam Zokijev prijedlog ovih "trenera" ;)
 

Edited by Lega
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:22

Lega ti i ja prvo moramo odradit jedan trening "zagrijavanja" ovaj tjedan tak da uopce znam jesi li spreman za natjecanje il ne  javi jel ti odgovara srijeda.

"Ne želim stat u staru vjencanicu, kupujem novu" - natjecanje u ženskoj masi

Samo kao primjer jel

Ako kandidati budu komadi, onda sam za!

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Lega ti i ja prvo moramo odradit jedan trening "zagrijavanja" ovaj tjedan tak da uopce znam jesi li spreman za natjecanje il ne  javi jel ti odgovara srijeda.



kvalifikacije?

evo pišem ti PM
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 09:09

 Može Zoki  nego...imamo li uopce kandidata?

Bilo bi puno lakše kada bi osobno mogli raditi s kandidatima, iako bi to bilo malo teško jer smo samo na relaciji RI-ZG-OS, jedino da se jave samo iz tih gradova

Al ok bi bilo i ovako, Theia (ako se slaže) i ja imat cemo "open inbox" :) za pitanja i savjete - prvo da nam cure pošalju sve svoje podatke, mjere, dnevne obaveze, trenutnu prehranu hranu koju (ne)preferiraju i, slike - sve ono što što bi nam moglo pomoci kad se vec ne vidimo. Onda mi nešto skombiniramo, a kasnije se cujemo i pratimo kako to sve ide. Ako se netko potrefi iz RI recimo, možemo se i nalazit svako malo, pa i neki trening napravit skupa, što god...

što se tice toga da necemo znat da li se netko drži ili ne zadanog programa, kako Zoki kaže, to je svakome na dušu :) Ovo je natjecanje iskljucivo za kandidate, a ne za nas tako da svatko bira za sebe, uz našu malu podršku.

Ok, znaci ja ZA...ajmo kandidati :)

Originally posted by anna anna wrote:

A sumnjam da cure imaju vremena da se bave mojom prehranom i sto ja volim jesti kako bi dosla do svog cilja. Ista stvar vrijedi i za decke. Jedino ako ih velikodusno nagradite, lovom.
 
 

Ja to ionako radim svaki dan, i bez love  Hehe, ma meni to zabavno, 0-24 sam i inace u tome, nece bit neka velika promjena :)

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 09:18
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Može Zoki  nego...imamo li uopce kandidata?


Bilo bi puno lakše kada bi osobno mogli raditi s kandidatima, iako bi to bilo malo teško jer smo samo na relaciji RI-ZG-OS, jedino da se jave samo iz tih gradova


Al ok bi bilo i ovako, Theia (ako se slaže) i ja imat cemo "open inbox" :) za pitanja i savjete - prvo da nam cure pošalju sve svoje podatke, mjere, dnevne obaveze, trenutnu prehranu hranu koju (ne)preferiraju i, slike - sve ono što što bi nam moglo pomoci kad se vec ne vidimo. Onda mi nešto skombiniramo, a kasnije se cujemo i pratimo kako to sve ide. Ako se netko potrefi iz RI recimo, možemo se i nalazit svako malo, pa i neki trening napravit skupa, što god...


što se tice toga da necemo znat da li se netko drži ili ne zadanog programa, kako Zoki kaže, to je svakome na dušu :) Ovo je natjecanje iskljucivo za kandidate, a ne za nas tako da svatko bira za sebe, uz našu malu podršku.


Ok, znaci ja ZA...ajmo kandidati :)


Originally posted by anna anna wrote:

A sumnjam da cure imaju vremena da se bave mojom prehranom i sto ja volim jesti kako bi dosla do svog cilja. Ista stvar vrijedi i za decke. Jedino ako ih velikodusno nagradite, lovom. 
 


Ja to ionako radim svaki dan, i bez love  Hehe, ma meni to zabavno, 0-24 sam i inace u tome, nece bit neka velika promjena :)

 


Slažem se sa dragom kolegicom u svemu..
problem je što ja više nisam u zagrebu pa se ne mogu nalaziti s ljudima ali sredit cemo i ovako, nebi mi bili ni prvi ni zadnji

inace, vec sam javio zokiju da pristajem, ali evo i tu da napišem, nek se zna
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 13:19
Odlicno!

Bitno je sada u startu odrediti žiri te naziv natjecanja.
Moj prijedlog je: fitness.com.hr izazov - FIT u 90 dana!

Otvoreni smo za sve prijedloge vezano za naziv, definitivno predložite svoju varijantu naziva!

Kada odredimo naziv, otvaram odmah novi podforum koji ce biti striktno fokusiran na natjecanja i u kojem cemo definirati plan prehrane i trening. Sva komunikacija vezano za natjecanje ce se tamo odvijati.

Nakon toga (definiranog plana treninga i prehrane) krecemo s promocijom u stilu da kreiramo clanak na naslovnici, obavijest na facebooku, raznim forumima i portalima i u newsletteru.

Da li valja ograniciti broj sudionika?
Ako imate kakve prijedloge, slobodno..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 14:13
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

fitness.com.hr izazov - FIT u 90 dana!



Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 15:15
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

fitness.com.hr izazov - FIT u 90 dana!





Odlicno! Ostali - prijedlozi oko imena?
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 23:22
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

<span style="font-weight: bold;">fitness.com.hr izazov - FIT u 90 dana!</span>


plus jedan, sve je jasno i dobro zvuci, možemo jedino dodati code name: nešto tipa : sredi kilažu, da ideš na plažu u tom stilu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 11:26
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:

<span style="font-weight: bold;">fitness.com.hr izazov - FIT u 90 dana!</span>


plus jedan, sve je jasno i dobro zvuci, možemo jedino dodati code name: nešto tipa : sredi kilažu, da ideš na plažu u tom stilu


Sredi kilažu, da ideš na plažu..   - sviđa mi se! To ce biti kao neki lagani slogan.

Ostali? Molim da svi date prijedloge i da se zajedno usuglasimo.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 13:23
http://www.youtube.com/watch?v=L7S4ršlzšQM
evo pisma za motivaciju za zene
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 13:54
Kreiran je novi podforum, preimenovao sam temu u - priprema natjecanja - te također preselio!
Nadam se da se autorica koja je pokrenula temu nece ljutiti..

Javljajte sve svoje prijedloge ovdje...
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 22>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.