New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 14:02
 slazen se sa gymkon
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 14:52
  i ja se slažem sa gymkom..
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 16:42
slazem s gym_g
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 14:33
Iako, mene jako zanima kako svi napreduju, ipak gym girl ima pravo! To ce biti jaci impact. :)))

Meni je u suštini i jedno i drugo ok. Kako drugi žele, neka tako bude.

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 19:01
i ja se slazem s gym_g
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 23:16

 i niko nije odgovorija na ono sta san ja napisa u ovoj temi na prethodnoj stranici

al bitno je sta se mi svi slazemo sa gymkon

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 10:18
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 i niko nije odgovorija na ono sta san ja napisa u ovoj temi na prethodnoj stranici

al bitno je sta se mi svi slazemo sa gymkon

 

pa da, mislim da je bolje tako - sigurno ste i sami doživjeli onu situaciju kad ne vidite nekog dulje vrijeme pa ga sretnete jedan dan i šokirate se kako se promijenio - eee takav efekt ja hocu

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 sta ce bit sa biranjen pobjednice(ka)

po meni bi bilo ok da svi na forumu mogu glasat, ali bi tribalo ogranicit da kandidati nemogu za sebe i za kandidata od svog trenera i da treneri nemogu za svoje kanditate,to mi se cini fer ili druga opcija da se oformi ziri od 5 clanova i da oni odlucuju samo tu ima problem sta ako to budu treneri koji su najstrucniji to je onda sukob interesa

 

evo zmaju, da ne kažeš da smo te zanemarili

pa to još nismo definirali da...ali ne znam...ja nebi sigurno kandidate ogranicavala da glasaju za kandidate svog trenera, to sigurno....a cak možda nebi ni trenere ogranicavala u glasanju za svoje...mislim, ja ovo nisam shvatila ko neko natjecanje između trenera, ono..klanovi jedan protiv drugog :)..... nego smo mi tu samo prva pomoc kandidatima da postanu fit, ne? Trebali bi nam svi bit isti   Kako da ja glasam za nekog drugog ako me jedna od mojih cura frapira svojom promjenom

Ne znam..šta drugi misle o tome....možemo li ostat objektivni? :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 10:30
  sve je ok, samo  nikako anonimne ankete i gluposti
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 12:27

 ma koje ankete,tu moze glasat vise puta neka osoba  uprau si lega



Edited by zmaj
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 19:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

[QUOTE=zmaj]

 i niko nije odgovorija na ono sta san ja napisa u ovoj temi na prethodnoj stranici


al bitno je sta se mi svi slazemo sa gymkon


 



pa da, mislim da je bolje tako - sigurno ste i sami doživjeli onu situaciju kad ne vidite nekog dulje vrijeme pa ga sretnete jedan dan i šokirate se kako se promijenio - eee takav efekt ja hocu




ko da sam ja rekla!!!!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2011 at 21:54
ja sam rođena spremna .eto i pristat cu na natjecanje samo ako mogu sebi birat trenera
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2011 at 23:45
Dali se ovo može ponovno oživjeti :D, P.S. trebam nekog njaba da mi spremi kak spada prehranu i da me malo uputi ako može Smile !
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2011 at 11:44
Zvonimire, sigurno cemo ovo ozivjeti i pokrenuti opet natjecanje u transformaciji, datum jos nije odredjen.
Svakako cu javiti ovdje kada ce to biti.

Malo smo u guzvi trenutno, no mislim da poslije nove godine ce definitivno biti opet natjecanje ovdje - taman ce se svi najesti oko Bozica i nove ... i onda mozemo krenuti s transformacijama. Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2011 at 14:12
Weeeeee svaka cast to sam cekao !
Back to Top
Dashy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dashy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2011 at 19:23
Bok, zanima me u svezi natjecanja, dodjele se treneri? I kako to obicno ide, imate li odredjenu teretanu gdje se nalazite ili ovisi o tome gdje je tko uclanjen...koliko puta tjedno budu treninzi (ako je osoba totalni pocetnik), eto...htjela bih se prikljuciti pa me zanima Smile

pozz!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 22:49
To ti ide nekako ovako dobiješ trenera ovdje na fitness.hr-u. On ti pomaže oko treninga i prehrane nema nicega u RL-u osim naravno ako niste negdje blizu. Cijelo to natjecanje traje msm 3 mj..
Za nagrade nezz to sam zaboravio kako ide, al opet i ako izgubiš imaš lijepo tijelo ovo ti je samo motivacija !Thumbs Up
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.