New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 22>
Author
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 09:52
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


tako je nema planova dok ne bude gotovo natjecanje, jer se inace gubi smisao svega


Ja sam mislila da je smisao postat fit u 90 dana a ne skrivat se tri mjeseca sa svime odredjeni planovi za nekog funkcioniraju za drugog ne... Jer koliko sam shvatila oni su ipak malo vise individualizirani
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 10:13
Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


tako je nema planova dok ne bude gotovo natjecanje, jer se inace gubi smisao svega


Ja sam mislila da je smisao postat fit u 90 dana a ne skrivat se tri mjeseca sa svime odredjeni planovi za nekog funkcioniraju za drugog ne... Jer koliko sam shvatila oni su ipak malo vise individualizirani


žao mi je što ne shvacaš smisao natjecanja, ali ja sam u bolnici, imam samo jednu ruku i ne mogu sad baš objašnjavati principe natjecanja i individualizaciju treninga
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 10:42
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


tako je nema planova dok ne bude gotovo natjecanje, jer se inace gubi smisao svega


Ja sam mislila da je smisao postat fit u 90 dana a ne skrivat se tri mjeseca sa svime odredjeni planovi za nekog funkcioniraju za drugog ne... Jer koliko sam shvatila oni su ipak malo vise individualizirani


žao mi je što ne shvacaš smisao natjecanja, ali ja sam u bolnici, imam samo jednu ruku i ne mogu sad baš objašnjavati principe natjecanja i individualizaciju treninga


Pa treninzi ce prije ili kasnije bit objavljeni, neki vec sad svaki dan pisu u "moj dnevnik jelovnik" i "moj dnevni trening"... A mogu samo drugi nadodat pomocne komentare tipa "joj gle nedostaje u veceri to i to...." Mislim da dobro shvacam natjecanje, ali ne kao ti... btw. ne morash mi odgovarat dalje ako ti je tesko pisat jednom rukom
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:00
Originally posted by Closer Closer wrote:


Ja bi rekla da stignes pisat i to se vidi vec samo po
zadnjem tekstu, iste duzine je mogao bit tjedni izvjestaj
a ne isprika zasto ga ne mozes napisat...

A inace ne vidim onda razliku izmedju natjecanja i bilo
koga tko upadne na forum, od trenera pokupi par savjeta
sta da radi i kasnije javi da li je funkioniralo i
skinuo/dobio 5 kg te zahvali na pomoci?


Jelte, vidi se? Napisan je u subotu, između treninga i
pisanja diplomskog...sat vremena kojih sam odvojila da
prokomentiram...
Oprostiti ceš, ali ja sam napisala svoj tjedni izvještaj
- nije da nisam ni zucnula...ali necu svako malo pisati
što radim i na koji nacin - što, treba datum, sat i opis
svake vježbe? koju kilažu koristim i jeli mi teško ili
lako?

Kao što vec rekoh, konzulatacije se obavljaju sa svojim
trenerom, a ne sa svim i svakim na finess.com.hr-u...zato
i imaš svog trenera, a ne pišeš "moj dnevni jelovnik"
"moj dnevni trening" da bi ti drugi stavljali
savjete...dakle da - kao što si rekla, koja je onda svrha
natjecanja? Vidiš što hocu reci...koliko god ti rekla da
drugi ne shvacaju koncept, meni se cini da si upravo ti
ta koja je izgubljena u cijeloj toj prici
Otkrivati drugima programe, i sve druge "finese" ne bi
trebala biti svrha...i što ikoga ima opterecivati ako ja
sve detalje svojih treninga bilježim doma, na papiru, a
ne ovako javno? Znaci li to da se ja manje trudim i manje
sudjelujem...jer ovo piskaranje o dojmovima, sve mi lici
na ono: tko puno prica malo radi
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:10
  Meni osobno ne smeta što se nitko ne javlja...no smisao natjecanja na ovom forumu je da bi se malo podigla aktivnost i ovdje ....sada....kako smo vec i rekli..mi koji smo i inace ovdje aktivni i provodimo dio svog vremena ovdje...mi pišemo..a vecina vas koji su se pojavili nedavno...ce vrlo vjerojatno isto takpo i ispariti...i sve to je u redu.... NHF.... ;)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:14
Originally posted by Conly Conly wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:


Ja bi rekla da stignes pisat i to se vidi vec samo po
zadnjem tekstu, iste duzine je mogao bit tjedni izvjestaj
a ne isprika zasto ga ne mozes napisat...

A inace ne vidim onda razliku izmedju natjecanja i bilo
koga tko upadne na forum, od trenera pokupi par savjeta
sta da radi i kasnije javi da li je funkioniralo i
skinuo/dobio 5 kg te zahvali na pomoci?


Jelte, vidi se? Napisan je u subotu, između treninga i
pisanja diplomskog...sat vremena kojih sam odvojila da
prokomentiram...
Oprostiti ceš, ali ja sam napisala svoj tjedni izvještaj
- nije da nisam ni zucnula...ali necu svako malo pisati
što radim i na koji nacin - što, treba datum, sat i opis
svake vježbe? koju kilažu koristim i jeli mi teško ili
lako?

Kao što vec rekoh, konzulatacije se obavljaju sa svojim
trenerom, a ne sa svim i svakim na finess.com.hr-u...zato
i imaš svog trenera, a ne pišeš "moj dnevni jelovnik"
"moj dnevni trening" da bi ti drugi stavljali
savjete...dakle da - kao što si rekla, koja je onda svrha
natjecanja? Vidiš što hocu reci...koliko god ti rekla da
drugi ne shvacaju koncept, meni se cini da si upravo ti
ta koja je izgubljena u cijeloj toj prici
Otkrivati drugima programe, i sve druge "finese" ne bi
trebala biti svrha...i što ikoga ima opterecivati ako ja
sve detalje svojih treninga bilježim doma, na papiru, a
ne ovako javno? Znaci li to da se ja manje trudim i manje
sudjelujem...jer ovo piskaranje o dojmovima, sve mi lici
na ono: tko puno prica malo radi


Ja ne kazem da ne pises, cak sam i tebe u jednom djelu navela kao jednu od rijetkih aktivnih ovdje na forumu...

Pisem u smjeru onih ljudi koji su ovdje nakon dva tjedna napisali bas nista ili dve recenice sa "ide mi i drzim se svojeg" i to je to...

I ne, ne obavljaju se konzultacije sa svim i svakim zato jer ima i puno pocetnika koji nisu kvalificirani za savjete, ali recimo ja sam svoje objavila prvi tjedan tek toliko da neki komentari pomognu meni, a i treneru, jer se lako od sto i jedne stvari neke mogu i predvidit,

I ne govorim da drugi ne shvacaju koncept, nego ne shvacam onda koncept tjednog izvjescivanja kad tjednog izvjesca u jednu ruku - nema

A tko puno prica malo radi ti bash i ne drzi vodu jer neki od najaktivnijih forumasa koji pisu po romane teksa i objasnjavaju sve i svasta su u najboljoj formi.... tako da...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:28

 ja obecajen da cu š.6 dat link na stranicu na kojoj se nalazi moj program . eto.

nema potrebe da se o tome raspravlja vise, trening i prehrana nisu ista stvar svi se mozemo po istom principu hranit,ali drukcije treniramo.zato o prehrani se moze,o treninzima ne. 

i cure relax nema svadjanja to ostavite nama muskima

Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:32
Originally posted by Closer Closer wrote:



I ne govorim da drugi ne shvacaju koncept, nego ne
shvacam onda koncept tjednog izvjescivanja kad tjednog
izvjesca u jednu ruku - nema

A tko puno prica malo radi ti bash i ne drzi vodu jer
neki od najaktivnijih forumasa koji pisu po romane teksa
i objasnjavaju sve i svasta su u najboljoj formi.... tako
da...


Mislim da tjedno izvješcivanje ne bi trebalo biti ekstra
opširno, nekako mi je logicnije da takvo bude na kraju
mjeseca sa popratnim slikama da se vidi napredak. Onda
mogu ici litanije i litanije Ovako mi nema smisla,
ali ne znam, to sam ja.

Tako je, oni su u najboljoj formi, a ne ti ili ja...oni
ne moraju puno raditi na sebi, jer su vec ufurani u sve,
a mi smo ti koji mijenjaju i korigiraju navike, u globalu
sebe...( ne znam kako je kod tebe, ali ja sam prilicno
disiplinirana i to mi uz obaveze puno vremena oduzme, jer
treniram i po 2 put dnevno - u teretani i doma) ovdje
govorim o natjecateljima
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:33
Originally posted by zmaj zmaj wrote:


i cure relax nema svadjanja to ostavite nama
muskima



Ma nitko se ne svađa, ovo su cisto konstruktivne rasprave
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:37
lol.... o isse, ne mogu dve cure rijechi rech vec se smatra chick fightom XD
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:15
Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


tako je nema planova dok ne bude gotovo natjecanje, jer se inace gubi smisao svega


Ja sam mislila da je smisao postat fit u 90 dana a ne skrivat se tri mjeseca sa svime odredjeni planovi za nekog funkcioniraju za drugog ne... Jer koliko sam shvatila oni su ipak malo vise individualizirani


žao mi je što ne shvacaš smisao natjecanja, ali ja sam u bolnici, imam samo jednu ruku i ne mogu sad baš objašnjavati principe natjecanja i individualizaciju treninga


Pa treninzi ce prije ili kasnije bit objavljeni, neki vec sad svaki dan pisu u "moj dnevnik jelovnik" i "moj dnevni trening"... A mogu samo drugi nadodat pomocne komentare tipa "joj gle nedostaje u veceri to i to...." Mislim da dobro shvacam natjecanje, ali ne kao ti... btw. ne morash mi odgovarat dalje ako ti je tesko pisat jednom rukom


cini mi se da se još nekoliko ljudi slaže samnom u pogledu principa natjecanja dok ne vidim da je još netko za to da mu uz trenera pomaže cijeli forum, vjerovatno zbog toga što natjecanje onda gubi smisao!

Na pocetku je objašnjeno da se ocekuju kratki izvještaji o napretku, i da se ne planira iznositi detalje do završetla kad ce sve biti objvljeno 
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 18:03

 sta ce bit sa biranjen pobjednice(ka)

po meni bi bilo ok da svi na forumu mogu glasat, ali bi tribalo ogranicit da kandidati nemogu za sebe i za kandidata od svog trenera i da treneri nemogu za svoje kanditate,to mi se cini fer ili druga opcija da se oformi ziri od 5 clanova i da oni odlucuju samo tu ima problem sta ako to budu treneri koji su najstrucniji to je onda sukob interesa

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 18:38
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


tako je nema planova dok ne bude gotovo natjecanje, jer se inace gubi smisao svega


Ja sam mislila da je smisao postat fit u 90 dana a ne skrivat se tri mjeseca sa svime odredjeni planovi za nekog funkcioniraju za drugog ne... Jer koliko sam shvatila oni su ipak malo vise individualizirani


žao mi je što ne shvacaš smisao natjecanja, ali ja sam u bolnici, imam samo jednu ruku i ne mogu sad baš objašnjavati principe natjecanja i individualizaciju treninga


Pa treninzi ce prije ili kasnije bit objavljeni, neki vec sad svaki dan pisu u "moj dnevnik jelovnik" i "moj dnevni trening"... A mogu samo drugi nadodat pomocne komentare tipa "joj gle nedostaje u veceri to i to...." Mislim da dobro shvacam natjecanje, ali ne kao ti... btw. ne morash mi odgovarat dalje ako ti je tesko pisat jednom rukom
cini mi se da se još nekoliko ljudi slaže samnom u pogledu principa natjecanja dok ne vidim da je još netko za to da mu uz trenera pomaže cijeli forum, vjerovatno zbog toga što natjecanje onda gubi smisao!Na pocetku je objašnjeno da se ocekuju kratki izvještaji o napretku, i da se ne planira iznositi detalje do završetla kad ce sve biti objvljeno 


Moze se vecina slagat s tobom, a mogu se ja i ne slagat

Ja sam svoje objavila prvi tjedan i javli su se jedna cura i decko, komentirali kako je najbolje za veceru jest proteine i masti, da ja toga nemam i od sto i jednog savjeta, naravno da nesto zaboravis, gym_g mi je odmah to sredila, znaci ne, nije cijeli forum komentirao nego samo dvoje i to na pozitivan nacin pomogli...

Smisao mi jos uvijek nisi napisao i u mojm ocima ono dalje ostaje da kandidati trebaju postat fit u 90 dana, i jos uvijek mi nitko nije napisao koja je razlika izmedju bilo koga na forumu tko napise svoj jelovik i trening a iskusniji fitovci mu pomognu u pogreskama pa se isti vrati s "kratkm izvjestajem"... od nas natjecatelja

Znam da je ovdje rijec o Natjecanju, da najbolji pobjedi, ali najbolji ce bit onaj tko uspije savjete provest u djelo, zadrzat samokontrolu i svaki dan se preznoji od treninga, a ako netko drugi upadne s komentarom ne znaci odmah da ce se natjecatelj svega drzat, nego ono sto najvise odgovara njemu, bilo to nabijanje ili skidanje mase... Jer program koji ja radim ne odgovara nuzno drugim curama one nemaju toliku prekomjernu tezinu a mozda ih zanima sto sve radim... Jer smo svi, eto znatizeljni...

I ako je u pocetku planiran kratki izvjestaj - ok, ali to ne znaci da ne mogu isti i komentirat

Edited by Closer
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 19:37
Originally posted by Closer Closer wrote:



Smisao mi jos uvijek nisi napisao i u mojm ocima ono dalje ostaje da kandidati trebaju postat fit u 90 dana, i jos uvijek mi nitko nije napisao koja je razlika izmedju bilo koga na forumu tko napise svoj jelovik i trening a iskusniji fitovci mu pomognu u pogreskama pa se isti vrati s "kratkm izvjestajem"... od nas natjecatelja

Znam da je ovdje rijec o Natjecanju, da najbolji pobjedi, ali najbolji ce bit onaj tko uspije savjete provest u djelo, zadrzat samokontrolu i svaki dan se preznoji od treninga, a ako netko drugi upadne s komentarom ne znaci odmah da ce se natjecatelj svega drzat, nego ono sto najvise odgovara njemu, bilo to nabijanje ili skidanje mase... Jer program koji ja radim ne odgovara nuzno drugim curama one nemaju toliku prekomjernu tezinu a mozda ih zanima sto sve radim... Jer smo svi, eto znatizeljni...


Slažem se s closer!

Ja ne bih imao ništa protiv da odmah sada moram postati program treninga i program prehrane.
Niti posjedujem nešto cega vec nema na š0000 internet stranica, niti ce me neki drugi natjecatelj prešišati jer, eto, napravit ce bolji program nego što je moj.

Ali eto, kako su organizatori zamislili, tako cu i ja..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 10:11

 ovako...

Na pocetku je bilo receno da ce se o planovima treninga i prehrane nešto više rec na kraju natjecanja - i ja bi to cak ostavila samo za pobjednike kao obvezu, a za ostale prema želji.

Primjere jelovnika i treninga ostali mogu nac na š00 mjesta ovdje, nikakve cudesne upute mi nismo dali. Npr. ja sam jelovnik i treninge od Closer prilagodila upravo njoj s obzirom na namirnice koje (ne)preferira, uvjete koja ima za trening, rekvizite koje ima...naposlijetku i prema cilju kojeg ima. Kakva korist cijeli taj program za nekog drugog? Ok...netko može pokupit jedno, pa od nekog drugog nešto drugo pa sam sebi složit...ali to može i od raspoloživih tema na forumu ;)

što se tice pomoci ostalih fitovaca oko savjeta....neki savjeti zaista mogu dobro doc ali postoji i druga strana medalje tu, a to je previše razlicitih mišljenja i podataka koji samo mogu zbunit natjecatelje....tako da...

..ja sam kao i Illy za kratke izvještaje u obliku bloga ili par rijeci u svojoj temi..a onda na kraju ukupan izvještaj o cijelom procesu iz dnevnika kojeg natjecatelji vode (odnosno, kojeg bi trebali vodit ;))

cak nebi ni slike stavljala jer to onda nece bit isti efekt kao kad bi ih vidjeli na kraju....mislim da bi uvid u slike trebali imat samo treneri.

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 11:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

cak nebi ni slike stavljala jer to onda nece bit isti efekt kao kad bi ih vidjeli na kraju....mislim da bi uvid u slike trebali imat samo treneri.



Zanimljivo pitanje... šta drugi misle o ovome?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 22>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.