New Posts New Posts RSS Feed - Zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 25>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:26

 Davore pa tko još jede zobene sa mlijekom??  Ne pamtim kad sam jeo zobene s mlijekom, whey, voda, zobene, natren, možda banana i da vidiš.

Kad si beba piješ mlijeko, kad odrasteš trebaš piti pivo

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:28

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Ni u najgorim snovima

I ovako mi se u zadnje vrijeme bljuva na zob
 

Hehe zašto, meni je to predobro :)

 a da? cccc...meni se u 4 god. nisu zgadile...

a niš, lupaj po kruhu i purecoj, ili tuni, ili jajima...izbora ko u prici 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:28
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore pa tko još jede zobene sa mlijekom??  Ne pamtim kad sam jeo zobene s mlijekom, whey, voda, zobene, natren, možda banana i da vidiš.

Kad si beba piješ mlijeko, kad odrasteš trebaš piti pivo

 


I ti ih sa vodom?? ma daajtee... radije cu bacit 5 jaja sad na tavu i pojest same onda, nego zobene sa vodom.. Inace sam ih prokuhavao i onda jos na kraju sa mlijekom prokuham i bude mmm.. I sad je dvojba sto da jedem, a vec je š0:30
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:39
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore pa tko još jede zobene sa mlijekom??  Ne pamtim kad sam jeo zobene s mlijekom, whey, voda, zobene, natren, možda banana i da vidiš.

Kad si beba piješ mlijeko, kad odrasteš trebaš piti pivo

 



I ti ih sa vodom?? ma daajtee... radije cu bacit 5 jaja sad na tavu i pojest same onda, nego zobene sa vodom.. Inace sam ih prokuhavao i onda jos na kraju sa mlijekom prokuham i bude mmm.. I sad je dvojba sto da jedem, a vec je š0:30
 

a covjece, pa ubaciš whey unutra, i zaboraviš da je voda

onda bacaj ta jaja i ne kompliciraj

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:43
  hehe.. ipak ide zob na vodi, i ubacit cu cimet pa cemo vidjet.. Ipak sam na defki
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:48
 a di su protaci na toj defki?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:49
  A sad sam u Puli, a ovdje ih nemam vise.. jos tih 3 dana.. pa ce biti meso i posni preko dana.. ali necu ja pretjerivat sa time.. na š600kcal se drzim.. ionako se ne ubijam bas od treninga, a ostatak dana provedem sjedeci ili lezeci
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:59

 sjedeci ili ležeci ? Kako cemo tako Davore?

hehe, a ako ti kažem da ti ni posni nije najbolji izbor za defku?

ti biš se trebao više bazirat na što više aktivnosti nego na nekom velikom kal. deficitu...ja vidim da to kod mene puno bolje štima - jest normalno al se trošit što više...sa manje hrane sam samo nervoz teški, niš od mene :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 11:48
  Ma kad dodjem doma, pocinje 90dana ubitacnog treninga.. kao i ovi kandidati ovdje, samo cu ja sam sebe voditi..

Evo sada sam zobene na vodi kuhane, sa cimetom.. nije lose.. bit ce to svaki dan sada
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 12:52
 ja ne kuham zobene...samo ih podgrijem u mikrovalnoj sa mlijekom
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 14:28
ja ih ne kuvan samo pomisan sa mlikon wheyon i to je to,sad kad bude definicija vjerojatno ce bit s vodon
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 15:01
 
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore pa tko još jede zobene sa mlijekom??  Ne pamtim kad sam jeo zobene s mlijekom, whey, voda, zobene, natren, možda banana i da vidiš.

Kad si beba piješ mlijeko, kad odrasteš trebaš piti pivo

 



I ti ih sa vodom?? ma daajtee... radije cu bacit 5 jaja sad na tavu i pojest same onda, nego zobene sa vodom.. Inace sam ih prokuhavao i onda jos na kraju sa mlijekom prokuham i bude mmm.. I sad je dvojba sto da jedem, a vec je š0:30
  

Naravno, voda mi dođe cisto za povezivanje ostalih sastojaka. šta ti više treba? Imaš whey, zobene, bananu il natren, uh+p i to je to. 550 000 puta je vec napisano, zaliješ ih sa vrelom vodom i da vidiš kak bude dobro, uopce ti ne treba mlijeko. Mlijeko trpaju ove fine guzice da im bolje šmeka

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 17:38
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore pa tko još jede zobene sa mlijekom??  Ne pamtim kad sam jeo zobene s mlijekom, whey, voda, zobene, natren, možda banana i da vidiš.

Kad si beba piješ mlijeko, kad odrasteš trebaš piti pivo

 



I ti ih sa vodom?? ma daajtee... radije cu bacit 5 jaja sad na tavu i pojest same onda, nego zobene sa vodom.. Inace sam ih prokuhavao i onda jos na kraju sa mlijekom prokuham i bude mmm.. I sad je dvojba sto da jedem, a vec je š0:30
  

Naravno, voda mi dođe cisto za povezivanje ostalih sastojaka. šta ti više treba? Imaš whey, zobene, bananu il natren, uh+p i to je to. 550 000 puta je vec napisano, zaliješ ih sa vrelom vodom i da vidiš kak bude dobro, uopce ti ne treba mlijeko. Mlijeko trpaju ove fine guzice da im bolje šmeka



A ja zobene uvijek prokuham.. em mi je ukusnije kad dodje kao kasa, em zbog cistoce... ovako oni to lopatom krcaju u vrecice, ko zna sta se sve giba po njima
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 18:10
je,je bas lopatom oni to krcaju,to strojevi rade
krcaju i sol lopaton pa isto kad je stavljas na nesto sirovo ne prokuhavas prvo
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 19:58
  haha.. ali opet je to negdje sve na podu.. ajde ne spominji mi sol.. pokusavam ne razmisljat.. zgadit ces mi i to
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 20:38

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

je,je bas lopatom oni to krcaju,to strojevi rade
krcaju i sol lopaton pa isto kad je stavljas na nesto sirovo ne prokuhavas prvo
 

Kako obožavam procitat ovakve reply-eve  

Davore ne kukaj

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.