New Posts New Posts RSS Feed - Zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 25>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 13:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Imaju puno vlakana koja te dugo dr3e sitom, a sre?uju i problem probave. Da ne spominjem B-vitamine koji su itekako va3ni za bezbroj metaboliekih procesa u tijelu i za 3ivce Odliean izbor za dorueak, spreeavaju grickanje svega i svcega tijekom dana - uravnote3uju sustav za osjeaaj gladi, tako da, odgovor je - DA
  

Ne bih baš rekao  nakon 2 sata vea sam novi eovjek, pardon, gladni novi eovjek  i ako treba pojest au i junk








A euj kako na koga djeluje.. Nisu svi isti, al generalno gledano korisnije i dugotrajnije od bijelog kruha i peciva, još gore lisnatih gluposti, krafni i kroasana.


Daj bar reci da ovo drugo šta sam rekla stoji

Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 14:18

 evo Kate ja cu ti reci, mene duugo drze sitom...

i ne grickam između obroka

kupila sam plave hahne zobene pahuljice..i napraqvila ih s mlijekom..

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 16:47
 Mene zobene zasite i drze jedno 3,4 h sitim..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 16:50
Originally posted by sanjalica29 sanjalica29 wrote:

 evo Kate ja cu ti reci, mene duugo drze sitom...

i ne grickam između obroka

kupila sam plave hahne zobene pahuljice..i napraqvila ih s mlijekom..



Morati cu i ja nabaviti te plave hahne kad ih toliko hvalite...
Mene zobene drže cca. 2h.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 18:31
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Morati cu i ja nabaviti te plave hahne kad ih toliko hvalite...
Mene zobene drže cca. 2h.
  

Bravo

Nisu ovi ostali gladni ocito pa ih biljka dugo drži sitima

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 23:21
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by sanjalica29 sanjalica29 wrote:

 evo Kate ja cu ti reci, mene duugo drze sitom...

i ne grickam između obroka

kupila sam plave hahne zobene pahuljice..i napraqvila ih s mlijekom..



Morati cu i ja nabaviti te plave hahne kad ih toliko hvalite...
Mene zobene drže cca. 2h.



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2010 at 16:50
  Mene zanima da li preporucujete za dorucak kukuruznu krupicu sa jogurtom plus neko voce ili neki miks zobenih i cornflakesa pošto zobene nikako ne mogu same, a s mlijekom pogotovo pošto ga ne podnosim? Krenso sam u terertanu da popravim opcefizicko stanje i da postignem nekakvu "definiciju" i usto trcim 2-3 puta tjedno zasada po 4 km. Imam27 god, š87 cm , 90 kg trenutno!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2010 at 17:17

 

Originally posted by sanjalica29 sanjalica29 wrote:

 da li se zobene preporueuju za mršavljenje?

imaju dosta kalorija i ugljikohidrata?

 

Zobene su ugljikohidrat, znaci - energija. Razlika između njih i recimo bijelog kruha je u tome što je kruh jednostavan uh, dok su zobene složeni, dakle sporije se probavljaju, ne izazivaju divljanje inzulina i time nas duže drže sitima. Tu je ta njihova prednost u odnosu na ostale tipove jednostavnih ugljikohidrata koje smo skloni potrpat u sebe na brzinu. Zbog toga se preporucuju za dorucak - energiziraju nas, malo duže smo siti i pojeli smo nešto hranjivo za razliku od "praznih kalorija". No ovo ne znaci da ih možemo pojest, sjest i cekat da smršavimo . Energija je da se troši, unijeli je mi kroz zobene ili kroz nešto drugo

Originally posted by manu chao fan manu chao fan wrote:

  Mene zanima da li preporucujete za dorucak kukuruznu krupicu sa jogurtom plus neko voce ili neki miks zobenih i cornflakesa pošto zobene nikako ne mogu same, a s mlijekom pogotovo pošto ga ne podnosim? Krenso sam u terertanu da popravim opcefizicko stanje i da postignem nekakvu "definiciju" i usto trcim 2-3 puta tjedno zasada po 4 km. Imam27 god, š87 cm , 90 kg trenutno!
 

Ne preporucujem :) ...a ova 2. varijanta...nikako same? A da si uzmeš onaj pahuljicni mix (zobene, jecmene, ražene, pšenicne...) pa probaš  s tim? Sve bolje od cornflakesa...Naviknulo bi se tijelo brzo na zobene, treba samo mrvu strpljenja imat... i malo mašte :)

 btw. mene zobene jedva 2 h drže...nekad ni pol sata     

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2010 at 18:05
  Pahuljicni mix ne zvuci loše, jel znaš otprilike u kojim trgovinama se može nabaviti i koja je cijena?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2010 at 20:11
Originally posted by manu chao fan manu chao fan wrote:

  Pahuljicni mix ne zvuci loše, jel znaš otprilike u kojim trgovinama se može nabaviti i koja je cijena?


Ja probao taj pahuljicni mix, super je jer ima nekih 7 vrsta zitarica...u mercatoru ga imas, ne znam tocno za cijenu ali nije skupo.
Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 09:02

 

Ja probao taj pahuljicni mix, super je jer ima nekih 7 vrsta zitarica...u mercatoru ga imas, ne znam tocno za cijenu ali nije skupo.
[/QUOTE] tnx, nadam se da ce ici s jogurtom pošto mlijeko ne volim i ne mogu ga piti nikako...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 12:40
Pahuljicni mix je jako dobra stvar.

Meni osobno i bolje paše nego same zobene.


Inace, znam kupit i neke usitnjene žitarice (mljevene) ima od Nestlea, Milupe i još nekih proizvođaca (djecje hrane, doduše ) i stvarno su tasty, vrlo ukusne i možeš si radit gustocu po želji. To su proizvodi bez šecera i bez konzervansa, dakle isti taj samo sitno mljeveni pahuljicni mix.


Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2010 at 16:29
  Evo da se pohvalim da samo konacno poceo jesti zobene za dorucak.Naime nasjeckao sam jabuku, ubacio zobene iz kutije i preko toga malo grožđica i nije uopce loše. Jel tko probao kombinaciju s bananama i kakav je okus?
 

Edited by manu chao fan
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:00
  Sto se tice zobenih... jucer sam procitao da tko je na definiciji, za dorucak nebi smio zobene sa mlijekom, vec sa vodom ili zelenim cajem.. Jel to istina?? Znaci da ja koji sam sada na definiciji nemogu ih sa mlijekom???
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:14

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Sto se tice zobenih... jucer sam procitao da tko je na definiciji, za dorucak nebi smio zobene sa mlijekom, vec sa vodom ili zelenim cajem.. Jel to istina?? Znaci da ja koji sam sada na definiciji nemogu ih sa mlijekom???
 

hehe...ma to su sitnice :)

ono, laktoza, inzulin..bla bla...al prvi ti je obrok u danu, nebi trebalo škodit...

pa probaj s vodom i wheyem?

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Sto se tice zobenih... jucer sam procitao da tko je na definiciji, za dorucak nebi smio zobene sa mlijekom, vec sa vodom ili zelenim cajem.. Jel to istina?? Znaci da ja koji sam sada na definiciji nemogu ih sa mlijekom???
 

hehe...ma to su sitnice :)

ono, laktoza, inzulin..bla bla...al prvi ti je obrok u danu, nebi trebalo škodit...

pa probaj s vodom i wheyem?



Ni u najgorim snovima

I ovako mi se u zadnje vrijeme bljuva na zob
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.