New Posts New Posts RSS Feed - Zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 25>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 17:02
 ja ih sad sve na ladno jedno š00-š50gr zobenih(kako kad) whey i zlicica meda. nikakva kuvanja,namakanja i sl. jednostavno sve pomisan u pijat i pojeden i to sve skupa traje š0ak minuti, ne pada mi napamet da gubin vrime kuvajuci ih. a priko zime umisto obicne vode iz spine, eventualno ugrijat u mikrovalnoj minut i to je to
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 17:19
Ja ih uvijek prokuham i onda mi dodje kao griz.. Dodam proteine i
bude odlicno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 17:33

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja ih uvijek prokuham i onda mi dodje kao griz.. Dodam proteine i
bude odlicno..
 

pa to je to, zagriješ vodu u mikrovalki, prije tog staviš u posudu zobene i whey, kad se voda zagrije, preliješ i cao

+ dodaš malo pekmeza i kakao praha smanjene masti = delicija

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 19:27
E te dodatke jos nisam probao.. Bude dobro, a?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 23:02
 ma to ti je samo da ti pojaca malo okus,a nece ti zlica meda ili marmelade nista nastetit ujutro za dorucak
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 01:30

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

E te dodatke jos nisam probao.. Bude dobro, a?
 

kako sam i napisao, delicija  

zmaju u pravu si, al opet i ta dva dodatka imaju svoje funkcije, ne samo radi okusa

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 11:12
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

chaxy a da probaš pojesti š00 grama zobenih sa obicnim mlijekom i naribanom jabukom?

nije li to previše UH u odnosu na P?

aj probam sutra pa javim kad sam ogladnila


naravno da nije, nisu bitni omjeri.. dorucak je .. priušti si uh, plus su zobene supe rizvor Uh, jabuka ima vlakna, vitamine, minerale, ja bi tu još i meda dodao :D nemoj biti kao gymka kad je previše pazila na UH pa nije dopuštala tjelu da raste, jedi hranu :D
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 13:08
a jel ok dodati grožđice ako jedem zobene sa sojinim mlijekom i jabukom(uobicajeni dorucak) ili je to previše šecera(znaci ili jabuka ili grožđice)? sad sam ubacila u prehranu te grožđice, super su mi+ imaju željeza što mi paše zbog anemije, a mislim da ih je ipak vjerojatno najbolje ujutro konzumirat
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 13:55
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

chaxy a da probaš pojesti š00 grama zobenih sa obicnim mlijekom i naribanom jabukom?

nije li to previše UH u odnosu na P?

aj probam sutra pa javim kad sam ogladnila


naravno da nije, nisu bitni omjeri.. dorucak je .. priušti si uh, plus su zobene supe rizvor Uh, jabuka ima vlakna, vitamine, minerale, ja bi tu još i meda dodao :D nemoj biti kao gymka kad je previše pazila na UH pa nije dopuštala tjelu da raste, jedi hranu :D


o jedem ja, jedem

evo jutros sam prvi put u životu izvagala š00 g zobenih i to uopce nije tako puno

kratko zakuhala zobene u mlijeku, nisam imala jabuke doma ali sam naribala komad dinje i stavila žlicicu meda... mljac i dugo nisam ogladnila.   thanks

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 14:12

chaxy a di su proteini u toj prici? svi trpaju uh-e ko sumanuti a ni p od proteina da ubace

Back to Top
cupava.mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupava.mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 14:24
Kada jedem zobene,pojedem 4-5 jušnih žlica.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 16:26
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

chaxy a da probaš pojesti š00 grama zobenih sa obicnim mlijekom i naribanom jabukom?

nije li to previše UH u odnosu na P?

aj probam sutra pa javim kad sam ogladnila


naravno da nije, nisu bitni omjeri.. dorucak je .. priušti si uh, plus su zobene supe rizvor Uh, jabuka ima vlakna, vitamine, minerale, ja bi tu još i meda dodao :D nemoj biti kao gymka kad je previše pazila na UH pa nije dopuštala tjelu da raste, jedi hranu :D


o jedem ja, jedem

evo jutros sam prvi put u životu izvagala š00 g zobenih i to uopce nije tako puno

kratko zakuhala zobene u mlijeku, nisam imala jabuke doma ali sam naribala komad dinje i stavila žlicicu meda... mljac i dugo nisam ogladnila.   thanks


nema na cemu

p.s eto samo kako thorn kaže po mogucnosti ubaciš neki sporije otpuštajuci protein tipa kazein ili albumen i to je to
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 17:33
 moze i whey ujutro,vjerojatno stavi ona i proteine,samo nije napisala nego je samo nabrojila od UH sta stavi,ako se ne varan
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 18:19
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



nema na cemu

p.s eto samo kako thorn kaže po mogucnosti ubaciš neki sporije otpuštajuci protein tipa kazein ili albumen i to je to


Zašto sporije otp. proteine ujutro?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 18:21
Po meni bi trebala kombinacija.. Trebaju brzi posto cijelu noc nista ne
unosimo, a opet nam trebaju i spori tokom dana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 18:29
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Po meni bi trebala kombinacija.. Trebaju brzi posto cijelu noc nista ne
unosimo, a opet nam trebaju i spori tokom dana..


Po meni bi trebao ujutro whey, upravo zato što nisi cijelu noc unosio hranu pa mišic vapi za proteinima, dakle cilj je nahranit mišic cim prije.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.