New Posts New Posts RSS Feed - Dodatci prehrani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dodatci prehrani

 Post Reply Post Reply
Author
gorangs View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorangs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dodatci prehrani
    Posted: 31 Kolovoz 2009 at 00:31
  Pozz, evo ovako, vidio sam da ima pun k... razlicitih proizvođaca, zanima me imate kakav prijedlog, ili iz iskustva (još bolje) da mi preporucite neke aminokiseline, kreatin i whey, nešto od toga planiram uzeti, nemam baš iskustva s dodatcima prehrani, nisam ništa uzimao dosad, al nešto cu uzeti, kreatin i whey š00% a aminokiseline možda... Koji je proizvođac najbolji i tako...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2009 at 09:45
Probaj pomjesati za pocetak cokolino + corn flakes da vidis kako rastes nakon toga - stari moj, ja sam dobio š0kg cistih misica u mjesec dana. Probaj svakako.

A za definiciju preporucam bakinu strudlu ali mora biti od sira, domaceg sira - trbusni dolaze samo tako a i biceps skace cim ga pogledas.

A sto se dodataka tice...probaj sve redom...odi u jedan ducan i kupi sve sto imaju na polici pa ces vidjeti kako ces se osjecati sutra...kad vec nista ne znas o tome...
 

Edited by Mr G.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2009 at 10:14
  Mr.g out of control

Podsjeca me na stare hammerove dane

Autoru teme, ukratko, sve je to manje više isti k.. tako da prema tome i gledaj da uzmeš ono što je jeftinije al opet da nije neki sh*t - dakle, fino procitaš sastav i vidiš šta ima unutri.

Ako si pocetnik, whey je sasvim dostatan. što više za što manje para. Procunjaj po forumu, pisalo se vec o proizvođacima da ne reklamiram (opet).

Aminokiseline, to je vec za sci fic bildere il one koje svrbe pare i obicno su to BCAA il glutamin itd.

Kreatin, gledaš da je mikroniziran, tj. ima onu markicu na sebi koja to potvrđuje i to je to. Obicni monohidrat je ok.


Ali generalna preporuka - što manje suplemenata, što više prave hrane
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.