New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 349350351352353 358>
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:14
Mogla bi jaja onda ubaciti nakon treninga, neku zobenu palačinku :)
Samo baš sam se u zadnje vrijeme navukla na tople zobene s mlijekom i raznim dodatcima, postali su mi najdraži obrok, a prije sam ih mrzila doslovno.
Nadam se da whey nije neophodan jer imam osjećaj da taj sav trud bez wheya nema smisla koliko svi pričaju o njemu
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:15
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Apsolutno, slažem se sa zdravlje, nećeš vjerovati ali može se i bez wheya Big smile

E super, onda to koristi što si navela, a jaja si lijepo ostavi za doručak nakon treninga :) Mada može i to kozje mlijeko...ne opterećuj se previše ničim ako vidiš rezultate :) Nije potrebno toliko puno proteina koliko se naglašava....




evo i ti došla na jaja poslije treninga i zbog toga sam se s phoenixom  posvađa ka neke BB sheme
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:17
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Moram mali off, ali sta je u ovom jelovniku previse UH-a pa cak i da hoce da smrsa? 0_o pogotovo za nekoga ko trenira..


Može i ne mora biti previše, kad ne vidimo količine Smile Ali sve naravno ovisi o tome kako joj odgovara to što trenutno radi....koliko god tih uh-a bilo.



Ma naravno nego sam se osvrnula na ovo sto je Dena rekao...Pa rekoh ne znam koliko UHa mora da jede da to bude mnogo, ili sam se to ja oslobodila straha od UHa i mislim da nisu posast kao sto drugi misle

Kad smo vec na temi obroka posle treninga, uvek sam se pitala da li su jaja okej izbor hrane posle treninga, obzirom na kombinaciju proteina i masti koje koliko sam razumela nisu pozeljne za obrok nakon treninga zbog sporog varenja i otpustanja energije?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:22
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Mogla bi jaja onda ubaciti nakon treninga, neku zobenu palačinku :)
Samo baš sam se u zadnje vrijeme navukla na tople zobene s mlijekom i raznim dodatcima, postali su mi najdraži obrok, a prije sam ih mrzila doslovno.
Nadam se da whey nije neophodan jer imam osjećaj da taj sav trud bez wheya nema smisla koliko svi pričaju o njemu


Zašto ne :) Možda bih se tu ja onda ograničila na 1 jaje ili pak par bjelanjaka samo.... :) Ovisi o ostalim sastojcima....


Whey neophodan? Jedino veliko ne tako da možeš biti mirna Smile Poznate mi te priče i vidim te iste koliko im taj whey pomaže...dok rastežu biceps cijeli trening sa svojih 60 kg......pusti priče :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:23
Originally posted by dena75 dena75 wrote:


evo i ti došla na jaja poslije treninga i zbog toga sam se s phoenixom  posvađa ka neke BB sheme

Šta, da valja to ili ne? Big smile

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:24
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

 


Ma naravno nego sam se osvrnula na ovo sto je Dena rekao...Pa rekoh ne znam koliko UHa mora da jede da to bude mnogo, ili sam se to ja oslobodila straha od UHa i mislim da nisu posast kao sto drugi misle

Kad smo vec na temi obroka posle treninga, uvek sam se pitala da li su jaja okej izbor hrane posle treninga, obzirom na kombinaciju proteina i masti koje koliko sam razumela nisu pozeljne za obrok nakon treninga zbog sporog varenja i otpustanja energije?


Heheh pa naravno da nisu pošast samo se treba gledati individualno ;)

Jaja poslije treninga....i mene su te sitnice mučile nekad.....prošla vremena...jedi Smile Ili bar probaj pa vidi na sebi Wink

Da ne ispadnem kontradiktorna sad :)) Meni je uglavnom obrok nakon treninga bez masti, ali onaj kasnije ne gledam toliko, tu ih ubacim. Možda ne bih išla na veću količinu masti (pa recimo stavila 1 cijelo i par bjelanjaka) ali ne vidim problem u tome da ih ima malo. Kako god bilo teoretski ja sam uvijek za testing i to je jedino što može dati pravi odgovor.



Edited by Gym_girl - 23 Studeni 2014 at 19:27
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2014 at 19:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:


evo i ti došla na jaja poslije treninga i zbog toga sam se s phoenixom  posvađa ka neke BB sheme

Šta, da valja to ili ne? Big smile


obavezno jel jaja imaju malu dozu BCAA kiselina ka i whey znači zaobilaze jetru i idu rapidno u mišiće(manje od pola sata) dok se neki proteini apsorbiraju po 2-3 sata
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 11:47
zeleni čaj
1. 50g zobenih + 1 naribana jabuka + 30g whey + cimet + voda
kava s mlijekom x2
2. 2 mala home made kolačića (biskvit + jabuka i višnja)
trening
3. 100g svježeg sira + 50g tune + zelena salata + 2 svježe paprike začinjeno s malo maslinova ulja
4. 1 tanjur repe (repa, fažol, krompir...) s kobasicom + feta dvije kruha
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 16:06
8. dan keta u tijeku Smile

D: 4 jaja + 100 g gaude

R: 200g svinjetine + zelena salata

MO: velika konzerva tune (cca 130g ocijeđene mase)

Prije treninga 10g bcaa, nakon treninga 2 mjerice wheya + 10g glutamina

V: 100g piletine + 100g posnog

~2100 kalorija
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 12:56
1. 1 feta raženog kruha sa sjemenkama i namaz od bakalara + 2 tvrdo kuhana jaja + salata riga, matovilac i 1 svježa paprika začinjeno s malo maslinovog ulja
kava s mlijekom x 2
2. 1 tanjur repe (repa, fažol, krompir) s pola kobasice
trening
3. mrkači na brodet s palentom + salata riga i matovilac
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2014 at 07:43
06:00 30g whey + 10g kokosovo ulje

10:00 100g seljačke šunke, 100g emmentalera, 1 rajčica, 30g protein smoothie, 200ml jogurt Balans+

16:00 tri velike sarme

17:00 10g kokosovo ulje u crnoj kavi

20:45 30g whey + 10g kokosovo ulje

21:00 1 sardine u povrću, 80g brie
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2014 at 12:03
crni čaj s limunom
2 fete raženog kruha sa sjemenkama + 50g svježi sir + 50g pršuta
kava s mlijekom x2
mrkači na brodet s palentom
sarma s kiselim kupusom i pire krompir
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2014 at 17:54
D: : zobene + kozje mlijeko + cimet + pola banane
Mo: banana (nakon dva sata tjelesnog)
Mo: kriška integralnog kruha + 2 kriške šunke i mandarina
R: sarma + pire krumpir + kiseli kupus
Mo: šalica mlijeka + 7-8 kikirikija
V(pwm): omlet od 3 jaja + ovčja skuta + salata

D: 1 mala zobena palačinka sa šunkom i kiselim krastavcem + pola jabuke
Mo: 2 male zobene palačinke sa pekmezom sa stevijom
R: juha od povrća + prženih 6 srdela na malo ulja + blitva s krumpirom
Mo: šaka kikirikija u ljusci i šalica mlijeka
V(pwm): isto što i ručak samo još uz to svježi sir
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 00:36
Evo defke 

400g zobenih 500g piletine 500g posnog 100g kikirikija 100g riže 2 mjerice proteina :P 0,5 mlijeka haha i 3 jaja :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 01:01
to sve skupa smiksano u jedan obrok
Mett pozdrav, falio si...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 01:08
hahahah scarpi ma nooo hahaha... možda jednom prilikom budem ali neeee

dosta mi je kobasica i proteina..moram smršati :$ hjahaha

joj i vi meni <3 neka neka za to vrijeme sam radio na nešto što već dugoo planiram podijeliti hihih :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 349350351352353 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.