New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 591592593594595 607>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 13:24
Inače osjećam se totalno usrano danas.. privremeni poslovni problemi (da ne kažem besparica), paralelno kako vježbam i mršavim, svo to vrijeme se na drugoj strani borim da si nabildam budžet, život je nekad takva krvava borba SleepyUnhappy
Plus dodaj PMS, osjecaj beznadja, bezvrijednosti, sve skupa...

Spasava me hodanje i trckaranje, zapravo i ova dijeta i sve, trneutno se osjecam kao da je to jedino sto mogu kontrolirati u zivotu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 13:54
Znam kako ti je :) Evo već 2-3 dana trpim neke stvari...emocionalno sam krah...ali dobro je..tražim pozitivu u svemu ovih dana...

Malo čilam danas... uživam i malim stvarima.. i nadam se da ću sutra proći... te početi raditi napokon na vome planu koji želim ostvariti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 14:40
Mene u takvim situacijama drži muzika i to ne ova kuruza kaj se vrti danas od 0-24. Znam kak ti je jer mi je većina života bila puna uspona i padova (najviše padova), ali male stvari te čine najveselijim :D
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 14:54
A jesmo se skupili stvarno LOL
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 16:06
evo i ja sam jadna danas.. jel to neš u zraku? Cry
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 16:19
Ja sam happy Big smile nema negativne energije!
SInoć gledam brata, prvo večeramo zajedno malo prije 7, dosta obilno haha, onda kasnije oko 8 i pol uzme on jedan ogroman sendvič od nutelle, pa pred spavanje zdjelu grožđa i štrudlu s višnjom. A nema sala nikakvog, još uz to ima mišiće, a ne vježba. Ljubomorna sam užaaaaaasno, kako je meni živjeti s njim hahah
Onda jutros napravim mu shake sa dvije banane, napolitankama, nutellom, i gledam, gledam, ja pijem svoj whey...pa sam uzela jednu još malu bananu i žličicu nutelle Big smile 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 16:24
Moguće da je do zraka i klime hehehe ... a gledajte živimo na balkanu.... mentalitet je takav...rijetko tko je iznimkka...stariji su nam to nametnili politika..vlast bla bla... mi više volimo biti negativni nego pozitivni što je surova istina :P

Kada smo pozitivni..razmišljamo negativno...hehehe

Hahaha brat ti ima dobre gene i trenira dobro..bjerovatno je i mlađi od tebe dosta?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 16:27
Brat je mlađi, ima 14 samo
Da, očito dobre gene... jer ne trenira, lijen je dosta. Šteta, mogao bi dosta dobre rezultate, odlične građe, visine, kilaže..
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 17:14
Polako :) Ima vremena.... tek je 14 heh
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 18:55
Bok ljudi imam jedan problem koji mi jako smeta a to je problem sa znojenjem.Jako puno se znojim i onda mi bude neugodno.Kad se vozim autobusom znaci uđem u autobus i sve normalno i čim prođemo 1-2 stanice odmah se počnem znojit.A nakon 3 stanice znoj mi se počne slijevati niz lice i pada s mene u kapljicama i onda mi bude jako neugodno jer tu bude u busu i cura i onda mi bude nelagodno.Tako je isto recimo i zimi kad se vozim u busu svima zima jedino se ja znojim abnormalno.Jeli itko od vas ima problem kao i ja i jeli znate bili to ikako mogao riješit.
Hvala puno na pomoći unaprijed :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 19:10
Kad smršaviš, manje se budeš znojio.

Ja sam imao isti problem ranije, sad se daleko manje znojim. Jedino se tijekom treninga otopim, no to mi je i cilj.
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 19:11
Ti geni su fkt čudni, upoznao sam dosta ljudi koji jedu sve i svašta, a mršavi, kile im nejdu gore. A bolje nagrade od nuttele nema, ali čekajte Choco mouss iz Lidla? Pa to je najbolja stvar koja postoji! Možda zato jer je i nekako rjeđe? Ali ne, jednostavno je prefino! U tome se volim ubiti. No slatko mi nekako ne pase više, radio sam u Ledu i mislio sam da ću uživati u tome, no u trenutku kad sam imao svoju prehranu nisam čak niti pomišljao probati nešto od tamo, a vjerujte svakakvih čuda tamo ima! U jednom trenutku odlučio sam se ipak zasladiti malo, no to nije to! Jednostavno mi sladoledi ne pašu. Rađe pojedem malo badema, lješnjaka ili grožđica.

Kaj se tiče tvog znojenja imao sam isti problem, moj je bio i gori jer sam imao neugodan miris (smrdio sam :/), no počeo sam koristiti kristalni kamen kao dezic i šampon koji je ph neutralan. Već duže vrijeme se ne znojim tako, čak sam i zaboravio zbog čega dolazi do toga, morat cu se raspitati
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 19:38
Znaci da je to sve povezano sa viškom kilograma i sala.Jer sam dosad mislio da je to do genetike i da se nemože smanjit.Radim na tome da smrsaviti pa će mo vidjet krajnji rezultat.Hvala na odgovorima.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 20:04
Pa ako si nesto pod nekim stresom, nervnim rastojstvom, ako ti se nesto desava pa si nervozan ili si jednostavno nervozan iz nekih razloga koje mozda i ne znas, moze i od toga da ti bude - zapravo uglavnom je na nervnoj bazi :D
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 11:40
Možda da odeš do nekog doktora, ako ti baš dosta smeta valjda će naći neko rješenje
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 12:06
Hvala svima na pomoći.Poci ću ovih dana do doktora da vidim sta će on reci.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 591592593594595 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.