New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 349350351352353 607>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:32
Davore, idi jedi neko voce!
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:32
zika cajkusa :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:37
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:


Ove osjetljivije, bijela i beige su više ljetnje, dok se prva, druga i peta mogu nositi u mnogim prilikama kao što si i sama rekla... 
Od svih, 5 je najcednija, ali isto tako i najCLASSY rekao bi...
hmmm, zavisi što želiš, mislim ne možeš pogriješiti sa 1, 2 , 5



imamo i modnog macka na forumu



@LolitaInChains - baš sam i ja tu gledala, fora su, nešto slicno im i u našim ducanima...

ma rado bi, gledam si i ovakav grudnjak http://www.hotmiamistyles.com/Tan_Low_Plunge_U_Bra_p/v-bra%20nude.htm
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:39
Imaš i na Asosu puno dobrih, doduše prošle sezone su bili mnogo bolji


http://www.asos.com/Women/Dresses/Party-Dresses/Cat/pgecategory.aspx?cid=11057

LiveStrong
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:43
Volim i ja tebe! Tongue

Iskreno, imam dobro oko, a opet, neka osnovna pravila što se tice odjevanja bi svako trebao poznati, što i kako u kojoj prilici, kej ne?
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:48
Originally posted by zika zika wrote:

[QUOTE=Jekyll doesn't Hyde]
Ove osjetljivije, bijela i beige su više ljetnje, dok se prva, druga i peta mogu nositi u mnogim prilikama kao što si i sama rekla... 
Od svih, 5 je najcednija, ali isto tako i najCLASSY rekao bi...
hmmm, zavisi što želiš, mislim ne možeš pogriješiti sa 1, 2 , 5



imamo i modnog macka na forumu



@LolitaInChains - baš sam i ja tu gledala, fora su, nešto slicno im i u našim ducanima...

ma rado bi, gledam si i ovakav grudnjak http://www.hotmiamistyles.com/Tan_Low_Plunge_U_Bra_p/v-bra%20nude.htm[/QUOTE]
 
 
hahah LOLLOL to sam si i ja pomislila kako je fino precizno elaborirao Big smile
 
ma daj, super! a nisam baš puno išla po ducanima. budem, svakako.
 
wow, grudnjak je prelijep, nevidjeno još. naruci si ga ako misliš da su velicine slicne našima. ali ja nemam kaj stavit u njega, pogotovo nakon ovih treninga Confused ma sredit cemo i to vec. Tongue
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:57
@Jekyll - ma je je! V pravu si!

@Lolita - grudnjak mi je pravo otkrice
btw.otkad sam izgubila broj od svih treninga, postala sam expert za pushuopove
mislim, djabe mi sva linija, ako ne cu izgledat ko žensko nakon svega haha
LiveStrong
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 20:58

Originally posted by zika zika wrote:

Joooj, prva je presexy!  

Evo, pogledaj, imaš tu još puuuno http://www.hotmiamistyles.com/hot_miami_dresses_s/1.htm


Prekrasnih haljinica ima!!

Koliko to dodje poštarina, ali na to ide i carina šta ne??

Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:02
Vrijeme je da se povucem u svoje odaje, cure dobru zabavu vam želim veceras! Thumbs Up
Timeless like a broken watch
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:03
Ne znam kako je ovo preko miami-a, mislim cak da je frendica nešto narucivala, morala bi ju pitati...ali ide carina. No to nije nešto previše. Inace kupujem preko e-baya, još nisam preko ovoga.
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:04
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Vrijeme je da se povucem u svoje odaje, cure dobru zabavu vam želim veceras! Thumbs Up


Teeeeksicccccccc!
LiveStrong
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:07
Originally posted by zika zika wrote:


@Lolita - grudnjak mi je pravo otkrice
btw.otkad sam izgubila broj od svih treninga, postala sam expert za pushuopove
mislim, djabe mi sva linija, ako ne cu izgledat ko žensko nakon svega haha
 
a pa istina, slažem se. gledam kak i sve ove bilderice sa slika naprave augmentaciju, ali nimalo nije sportski pretjerat s time nit prakticno... i još ak su neproporcionalne.
ma ja sam imala mali grudnjak i prije treninga. al nekak si mislim, treninzi skinu ipak ono što treba skinut - masti. a još ucvrstiš si prsne mišice.
di su ti u Zagrebu najbolji push-upovi?
 
btw. su bokovi 90 ženstveni? znam neke decke koji imaju isto kao i ja 90.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:09
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Vrijeme je da se povucem u svoje odaje, cure dobru zabavu vam želim veceras! Thumbs Up
 
thanx, i tebi isto! Party
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:11

Originally posted by zika zika wrote:

Ne znam kako je ovo preko miami-a, mislim cak da je frendica nešto narucivala, morala bi ju pitati...ali ide carina. No to nije nešto previše. Inace kupujem preko e-baya, još nisam preko ovoga.


Šta i robu narucuješ preko ebaya ?

Ja isto narucujem preko njega ali odjecu se ne usudim odjecu jer se bojim da necu tu velicinu potrefit a i cini mi se da odjeca nije iste kvalitete kao na slici (tako sam citala u recenzijama po forumima).


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:15
Pa, najiskrenije, ja ti grudnjak kupim u kineskom , al ne u Zagrebu, ja ti živim u okolici.
razocarala sam se u svim Liscama, Triumphima, Women's secretu, itd...
Cisto jer ovi u kineskom imaju dovoljno veliku spužvu da podigne ovo nešto što imam ! Koliko me žena tamo u Coneru pitalo da koje to odlican grudnjak imam, di sam ga samo našla, bilo me je sram rec !

Gle, što se tice bokova, bitan ti je omjer kakav imaš sa strukom. Budem ti našla negdje link, to sam i ja prije gledala, pa si možeš izracunati "privlacnost"

http://www.healthcalculators.org/calculators/waist_hip.asp

najprivlacnije se za ženu smatra 0.7

meni je 0,69, dammit

Edited by zika - 07 Travanj 2012 at 21:32
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2012 at 21:18
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Ne znam kako je ovo preko miami-a, mislim cak da je frendica nešto narucivala, morala bi ju pitati...ali ide carina. No to nije nešto previše. Inace kupujem preko e-baya, još nisam preko ovoga.

Šta i robu narucuješ preko ebaya ?

Ja isto narucujem preko njega ali odjecu se ne usudim odjecu jer se bojim da necu tu velicinu potrefit a i cini mi se da odjeca nije iste kvalitete kao na slici (tako sam citala u recenzijama po forumima).



Pa štikle sam narucila, satove i jednu paletu za šminkanje...
Isto nisam baš ziher što se robe tice..
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 349350351352353 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.