New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 594595596597598 607>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 11:28

Jednog dana ćeš se svemu slatko smijati Wink Shvati te situacije kao izazov za jačanje, smiri glavu i emocije i vjeruj da će sve biti ok, kako kod ispalo.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 13:34
Ekipa, sta ima novoga? dugo nisam bio aktivan :)) sada bih se mogao aktivirati malo.. imam dosta posla unutar udruge, ali sretan sam sto mi svi clanovi napreduju I dovode nove clanove, sto znaci da su I sami zadovoljni :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 16:41
Kako i rece Gym-girl - danas mi je svanulo sunce (iako se vrijeme kvari)
smijese se novi poslovni dogovori, dakle i vise novcanih sredstava, a to znaciiiii.... nova doza wheya :) nova doza kokosovog ulja.. nova doza piletine Clap
iiiii... mozda nove tajice, sportski grudnjak.. nove tenisice Heart

otisla sam u kobasu, jelda, jelda da jesam LOL
samo razmisljam kako cu potrosit novac u fitness svrhe.. gotovo nema mi nazad.

tajice i topove sam vec gledala na ebayu, cijene su smijesne.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 16:56
Odlične vijesti :)
Drago mi je radi tebe
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 17:09
Ja svu tu sportsku odecu nosim i nosila bih i ovako koliko je gotivim    I nikad da se zasitim sportskih patika!!!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 17:16
hvala never-give-up! Smile
Morrighan, meni je krajnji cas, bas su mi se stare raspale, a ove jedne starije su mi isto u losem stanju... a odjece nikad dosta

Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 19:33
Jos tjedan dana radim i jedva čekam! Odmor za živce koji tjedan i onda u nove radne pobjede aka traženje posla iako cijeli plan za 2015. je već odlučen i čeka da krene u realizaciju 8)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2014 at 19:45
Ljudi malo offtopica Smile
Zanima me jel ima tko ili zna nekoga da prodaje ledenicu/zamrzivač od 50 litara, a da nije skupo previše.Big smile
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 11:08
Zvonimir, Njuskalo?
:)

Inace, jucer sam se prvi put otkako sam pocetkom kolovoza krenula s rezimom osjecala kao da me netko iscijedio na svim razinama, uzasno depresivan osjecaj koji nije jenjavao plus neka malaksalost. sve sam pokusala - ustala rano, otpjesacila na trznicu, upijala sunce, popila kavu, nista. potom sam otisla na trening s namjerom da isprovociram serotonin, inace ako mi nije do utega obicno bez frke odvozim bar 40 minuta neki kardio. jucer sam jedva izgurala trideset i to sam tri sprave promijenila jer me monotonija na svakoj ubijala. nisam se osjecala bolje, samo sam se nanervirala i otisla pod tus. potom sam skuhala fini rucak, meso i karfiol sa zdravim masnocama, nista, nije mi bilo bolje. onda sam opet izasla u setnju u predvecerje, vani predivan dan, boje za poludjeti, udrila sam osrednji tempo, ali nije pomagalo,a  inace me kretanje uvijek digne! i da, imala sam nakon toga cak i cheat meal, u slasticarnici, doza secera - NIJE POMOGLO.
Na kraju sam legla u 20 sati kao penzioner, probudila se u 7 PUNA ENERGIJE i dobro raspolozena.
Dakle, tako, ocito sam se trebala naspavati, to mi je falilo.
Ne razumijem iskreno zasto i kako jer svaku noc spavam izmedju 7 i 8 sati?

Inace dobila sam preko vikenda komplimente na bolju liniju od osobe koja me nije vidjela dva mjeseca i super sam se osjecala, i odmah naravno dobijem ddoatno volje da nastavim.


Edited by bejb - 29 Rujan 2014 at 11:10
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 12:28
Originally posted by bejb bejb wrote:

Zvonimir, Njuskalo?
:)

Nema
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 12:36

bejb, možda se samo potrefio takav dan, nešto u zraku :)

A možda je i manjak uh-a napravio svoje, nizak tlak ako ga imaš, nedostatak određenih nutrijenata, neki više psihički umor, nakupljen stres, neravnoteža hormona, određeni period ciklusa.....ajme kolko toga može biti, pa i sve skupa :) Potrefi se svima tu i tamo, bitno da tako nešto ne doživljavaš često. 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 13:38
Pa evo, nisam... Samo jednom dosad, dakle jucer :)

Zvonimir, mozda ima neki odjeljak 'Kupujem' pa se mozda netko javi?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 13:44
Dobar i kvalitetan san čuda radi. Isto tako, nedovoljno sna te može totalno ukopat na mjestu, i džabe onda i trening i prehrana i suplementi.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 14:14
Ne bih rekla da joj fali sna ako inače spava 7-8h.

Inače bejb, i ja sam nekad forsirala takve dane pokušavajući nać nešto što će me dignut iz mrtvila (bilo to trening, šetnja bla bla) dok se nisam jednostavno pomirila sa potrebama tijela na određene dane i jednostavno taj dan radila ono što mi tijelo traži, makar to značilo ne raditi ništa cijeli dan. Ionako to ne potraje i sljedeći dan sam opet ok. Nekad se treba i opustit malo.....bitan je kontinuitet, ne moramo i ne možemo svaki dan bit na 100%.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 17:53
Hehe, pa da drugi put necu forsirati ni trening ni hodanje, ni hranu, mislim da sam jednostavno trebala leci s novinama ili tako nesto, gledati neki film ili tko zna sto.. dovoljno spavam, dovoljno sam vani, dovoljno i kvalitetno jedem i dovoljno treniram. s druge strane, minimalno se opustam u fotelji... mozda si u pravu, drugi put kada mi bude tako provest cu dan an kaucu :)
imam sada novi osmosatni posao, vikendom odradjujem druge poslove od ranije, imam i slobodne aktivnosti i tecajeve, stvarno, nije ni cudo da mozda moram jedan dan usporit.


Edited by bejb - 29 Rujan 2014 at 17:54
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2014 at 12:37

Eto, simple as that Wink


To su ti ti počeci kad želiš bit the best svaki dan Smile Kao da je sve ostalo neko odustajanje ili popuštanje, slabost na neki način Smile Ali nije, svima nam trebaju ti trenuci kad malo blejiš u zid LOL I zapravo dobro dođu, drugi dan si regeneriran i ideš dalje po svom. 

Samo ne treba zaleći tjedan dana i bit će sve ok Big smile



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 594595596597598 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.