New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 588589590591592 607>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 22:59
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Inače, moj cilj je jednog dana i sama biti idol izgubljenim dušama.

Imamo slične ciljeve i sličnu priču :) slučajnost? hehehe

Što ćeš ako nisi ambiciozan? Živjeti od 0-24 u sivilu i zatvoren u svoje dubioze i depresije...ma daj :P


hahahaha, mozda i nije slucajnost :D
Inace, kako potiho citam forum, malo sam se pzamislila jer sam polovila toliko vasih prica koje nisu sve sjajne, dakle nemate ni super uvjete ni nista, da sam se malo posramila jer imam gotovo sve sto trebam, jedino sto me prijeci(lo) je moja glava i um (kao da je to lako)
Al ako nista, dobila sam motivaciju...

Znaci, tehnicki, ti vec itekako jesi idol :) i mnogi drugi tu!


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 23:06
Mah ne sekiraj se... svatko je takav...dok se ne naučimo prepustiti i voljeti one stvari koje već imamo... 

Mislim  2 mjeseca unaprijed razmišljam hoću li imati za hranu? Eto iskrsnilo je nešto što sam roditeljima morao pomoći financijski nije mi ništa ostalo..a toliko sam želio utege kupiti.... ali zaboravim misiti da imam tu već nešto... i trenutno ne mislim o tim stvarima koje imam ... nego ramzišljam o mogućim problemima... nekako sam se prpustiio ...i po osjećaju...pa neka ide kako ide ... ja ču se osobno truditi što više i što bolje postići svaki rezultat i ostvariti svaku viziju :) " SA ONIME ŠTO IMAM" pa neka netko kaže da može bolje sa takvim uvjetima LOL Malo ego ali moramo i to svi nekada...jer zna biti spas da se ne zatvorimo u kutiju..

Pišem jedan blog... gdje prolazi dosta vremena... a i ja čekam nekda dosta dugo "čekam inspiraciju" Gdje ću jako biti detaljan..iskren... biti će poveći u dijelovima...i nije stvar da budem nečiji idol.. ne znam kako bih ti to opisao..nije mi cilj da budfem netko i nešto...moje se ime nikada ne mora saznati... Metastaza može i ostati nije stvarno bitno... Nego mi je bila bitna pažnja...gdje ću moći podijeliti svoja mišljenja... i pomoći onome koji treba pomoć...koji je zaglibio kao i ja nekada... i niej vidio izlaza...e tu se ja viidim... jer znam koliko je meni značilo sve ovo do sada...ovi ljudi ovo sve...tako da je to..kao nekakvo vraćanje... dobrim dijelom heh :)


Edited by mettasttaza - 02 Rujan 2014 at 23:08
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 23:20
jedva cekam da procitam :)
jer su najjace upravo takve, iskrene price.. zato sam odabrala svoju idolku, koliko je njena iskrenost imala (u mojim ocima) vise snage od svih trenera, strucnjaka, i oduvijek vitkih ljudi koji se nisu borili s ovime s cime se ja borim. nemam nista protiv (urodjene) vitkosti, ajme nikako, vec hocu reci da je meni uzasno bilo bitno naci nekoga tko ce mi svojim stavom i slicnom startnom tockom pokazati da se MOZE, jer ostali ljudi, koliko god strucni bili(to ne osporavam), ipak ne mogu niti ce doprijeti do mene jer nemaju bas taj tip iskustva koji ce mene potaklnuti i zainteresirati. iskrenost je uvijek jaka, uglancane slike, poze i sturi tekstovi (za mene) i nisu toliko.
a ovdje je fakat hrpa super iskrenih i jakih (u svakom pogledu) osoba, zapravo ne znam jesam li naletila na ikoga a da nije nesto od toga... skroz fora zajednica..

glede hrane, a vidi, moj je posao takav da isto imam slabih mjeseci.. ne bas ono, krajnje slabih, ali daleko od toga da mogu jesti npr tunjevine koliko bi htjela (jer ju prevolim), ili cak bijelog mesa (svinjski but je jeftiniji), ipak imam ograniceni budzet. s druge strane, imam 100% podrsku doma, a ne mogu se pozaliti ni na blize prijatelje (ok, one losije sam procistila) jer ako me vec ne poticu, barem su naucili sutjeti i ne gurati nos di nije mjesto. usto, zivim an super lokaciji za vjezbanje vani, a imam i clanstvo u gymu.. cak i pun ormar trenirki, tajica... dakle, sve je tu, sve je spremno, samo na moju glavu se ceka LOL

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 23:29
Originally posted by bejb bejb wrote:

jedva cekam da procitam :)
jer su najjace upravo takve, iskrene price.. zato sam odabrala svoju idolku, koliko je njena iskrenost imala (u mojim ocima) vise snage od svih trenera, strucnjaka, i oduvijek vitkih ljudi koji se nisu borili s ovime s cime se ja borim. nemam nista protiv (urodjene) vitkosti, ajme nikako, vec hocu reci da je meni uzasno bilo bitno naci nekoga tko ce mi svojim stavom i slicnom startnom tockom pokazati da se MOZE, jer ostali ljudi, koliko god strucni bili(to ne osporavam), ipak ne mogu niti ce doprijeti do mene jer nemaju bas taj tip iskustva koji ce mene potaklnuti i zainteresirati. iskrenost je uvijek jaka, uglancane slike, poze i sturi tekstovi (za mene) i nisu toliko.
a ovdje je fakat hrpa super iskrenih i jakih (u svakom pogledu) osoba, zapravo ne znam jesam li naletila na ikoga a da nije nesto od toga... skroz fora zajednica..

glede hrane, a vidi, moj je posao takav da isto imam slabih mjeseci.. ne bas ono, krajnje slabih, ali daleko od toga da mogu jesti npr tunjevine koliko bi htjela (jer ju prevolim), ili cak bijelog mesa (svinjski but je jeftiniji), ipak imam ograniceni budzet. s druge strane, imam 100% podrsku doma, a ne mogu se pozaliti ni na blize prijatelje (ok, one losije sam procistila) jer ako me vec ne poticu, barem su naucili sutjeti i ne gurati nos di nije mjesto. usto, zivim an super lokaciji za vjezbanje vani, a imam i clanstvo u gymu.. cak i pun ormar trenirki, tajica... dakle, sve je tu, sve je spremno, samo na moju glavu se ceka LOL


Opa još doping i krećemo na binu hahaha šalim se :P

Kužim o čemu pričaš tako je... ovdje je malo drugačija zajednica..i puno drugačija atmosfera... pa na večini foruma na mom početku sam bio odbačen... ono dođem sada neću imenovati stranicu... "jedi nemoj biti pička i diži uteg" Mislim ono heh reci u ono vrijeme kada mi je hrana bila kazna...nema smisla....

Ovdje je sve to bilo uljudno i totalno drugačija frekvencija...joj nisi ti bila prije... tu ti je bilo još mnogo ljudi i baš ekipica gdje smo po danima provodili ovdje..ja nekada nisam iz kuće izlazio.... ali eto.. nažalost svatko ima svoj put :) 

Neka je samo što više ljudi... to smo bolji i pomoć uvijek dobro dođe svakom...jer neće te svi tapšati po ramenu...ovdje dolaze ljudi sa vrlo identičnim problemima...i večini treba taj početni kick..jer nisu nikada ništa radili.... a doma ili nemaju podršku..ili su emocionalno slabi... pa kroz anonimnost progovaraju o svom problemu što je puno lakše... i više su otvoreniji ljudi..nitko ne razmišlja "hjoooj ako sada posavim pitanje...nitko neće znati da sam ja" i ono tu ljude to privlači ta zajednica i atmosfera... ja eto nekada samo sjedim i promatram kako se to sve surađuje i to mi je bilo drago i cilj navesti tako ljude što više da pišuda se otvaraju.... da je više samopouzdanja i tako :D 

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 23:37
A gle, necu lagat i rec da nisam pomislila na binu X puta, ali to mi je zapravo zasad toliko nevjerojatno da se na to bojim i misliti.Cry Ili bi mozda trebala? Opet se vracamo na one ciljeve koji nas plase...

Glede foruma, ja sam sad puno tu jer mi puno pomaze, sto radi edukacije, sto zbog upijanja inspiracije, inace se plasim da se ne pretvorim u bas to - sjedenje pred ekranom previse jer mi sad to stvarno ne treba, vise benefita imam od izlaska van i kretanja.. no ne mogu si pomoci, navirim se svako malo,, vec planiram malo vise slikati obroke, sta cu, navukla sam se :)

ja inace nisam bas nesto anonimna, nikad bila.. ali ovdje zasada to zelim biti.. koliko ide, al znajuci sebe, ako dovoljno dugo ostanem tu, izac cu van pre il kasnije :) najradije bi izasla onda kad vec budem imala sto pokazati.
Glede tapsanja po ramenu, ne treba mi to, nikako, dapace, neka se cuje misljenje drugacije.
A znam sta govoris o drugim forumima, koliko sam uspjela pohvatati okolo, dosta je to 'sektaski', samo jedan sistem vrijedi, nema skoro nikakvih tema i svejdocanstava o psihi, onome najbitnijem, a ovdje je drugacije stvarno.

btw, jedno prakticno pitanje, zasto ne mogu staviti avatara? nasla sam bas par fora slicica :)

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 23:48
Ajoj ja da sam imao keša.. a hvala Bogu i bilo je razloga izgleda za otkaz..malo da dođem do pameti.. išao bih u nešto što nisam niti sam znao što je...tako da čekam vrijeme...mogućnosti i da sazrijem kako mentalno tako i fizički..te onda ići razmišljati o nečemu .. polako 20 godina je tek :P

Ono što imaš u cilju idi za tim.. Meni moja najdraža kolegica uvijek je rekla .... (u to vrijeme kada sam dobio otkaz) Jednostavno ne svjesno ...ali svjesno sam priželjkivao i išao prema padu... kako sam stalno se brinio i o tome mislio.. umjesto da sam imao jasan cilj... ja sam komplicirao.. te slika koju sam si stvorio... jednostavno je bila ne potpuna..kako bih nešto i napravio..ako neznam što želim i što radim...

Edukacija Inspiracija... Definitivno .... Svatko može ovdje puno naučiti..samo ako prati sebe... te druge.. definitivno se isplati... Ne dolaze samo novi ljudi ovdje... ima ovdje dosta ljudi koji se razumiju ovdje...samo što ih većina ne šljivi jer misle da su zvjezdice ovdje pokazatelj znanja...a i većinu toga ne zanima što ima za reći netko tko stvarno zna mnogo..jer ga prvenstveno niti razumije...

Mah ja sam ti ladovina... mene briga ..nemam dlake na jeziku...reći ću sve...evo vam nisam nikada se ni cenzurirao na tim slikama...ako nekome sam ružan neka me ne gleda haha... 

Da da... Zato i je odlična stvar.. i privlači mnogo ljudi za razliku od drugih Hrvatskih stranica što sam do sada vidio...na dobrom smo glasu valjda xD

Hej možda ti je slika pre velika pročitaj što ti piše :)

Ja sada idem leći...malo me je priroda digla :P Vrijeme je da se spustim pod krevet... jedva gledam.. pa čemo nastaviti brbljati kada dođem LOL nočka!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 01:04
Dobra guza, otkuda je jel slobodna ?:D
Heheehehe
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 10:57
Metta, mah, neće učitati avatara, iako je slika manja od 100kb.
Stavila sam zasad neki iz galerije, poslužit će
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 11:01
neće ni meni učita avatare Angry
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 11:04
https://www.fitness.com.hr/forum/eventualni-problemi-s-forumom-blogom-i-portalom_topic9013.html

Evo pa napišite Admini će vam pomoći sigurno ja ne mogu :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 16:38
Trči mi se bogamu danas a kiša lije kao da je zadnje.. Jel mogu napraviti doma nešto što bi mi zamijenilo trčanje? High knee? jumping jacks? Šta? LOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 17:04
Odradi nešto tipa da High knee jumping marince..skakutaj... košarkaški stil bacanja iz čučnja...staviš 2 stvarčice.... pa bočni sprint do jedne pa do druge..... mountain climb... onda onaj frog...nešt tako zaboravio sam već XD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 17:22
Hvala, pronaći ću  nekaj na youtubeu. Puna mi je kapa ove kiše jer sam se navukla da svakodnevno hodam po vani, ovo je danima već užas tu :(
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 17:35
Ja volim trčati po kiši..tj volio sam :) meni je odličan osjećaj..no kako tko :P 

Imaš od insainity-a skiniti 15 minuta traje trening...jedan rezime odličan je sad ću ti reći ime pa skini to ti je 10 minuta skidanja...

Eto ga dok sam našao insanity fast and furious
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 17:45
Meh, meni ne smeta kiša, ali kako da ti kažem, osjećam se ko budala jer me svi čudno gledaju, plus muž mi zvoca kad dođem mokra... Jbg, moram poraditi na tome da me manje dira šta drugi misle..
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2014 at 17:52
Ma koji drugi? Ti si JEDINA BUDALA NA KIŠI!!! LOL Ti drugi zato nemaju rezultata kao što ti imaš...jer ih obična kišica zaustavi ;) kapuljača preko glave par duserica jakna slušalice..2 čarapa duple! ... neprobojne patike i trk! U svome svijetu si u tišini! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 588589590591592 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.