New Posts New Posts RSS Feed - Facebook grupa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Facebook grupa

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 22:39
Originally posted by Ann Ann wrote:

Uclanih se. :)

Ja volim FB, iako sam se dugo protivila. No, kad sam pronašla svoju (tijekom rata) izgubljenu prijateljicu i zbližila se sa susjedima (da, susjedima!!! za koje nisam znala da su nevjerojatno talentirana inteligentna bica i sad se družimo i u živo :D) i još desetak takvih primjera... sad ga volim. I pretjerujem u njemu.

Radi facebooka sam cak i 2 posla sklopila nova, pa ne mogu reci da mi i s te strane nije koristio. Ljudi znaju za tebe, što radiš, odu na tvoju fan stranicu i ima koristi od sveg tog zapravo.


Zbog toga je i dobar. Pronađeš prijatelje koji ti nedostaju, stvoriš nove prijatelje + ponekad i job dealove. Eto... sve super..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 23:39
Originally posted by Ann Ann wrote:

Ljudi znaju za tebe, što radiš, odu na tvoju fan stranicu i ima koristi od sveg tog zapravo.

fan stranica?
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 09:14
bože gdje smo došli kad se sa susjedima trebaš zbližavati preko interneta

ja sam fan prijašnjih vremena kada su se svi vani zajedno družili, a ne visili za TV-om ili monitorom
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 09:26
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

bože gdje smo došli kad se sa susjedima
trebaš zbližavati preko interneta

ja sam fan prijašnjih vremena kada su se svi vani zajedno
družili, a ne visili za TV-om ili monitorom


Ma to je sve normalno, evoluiraju odnosi, isto ovo što ti
govoriš su sigurno mislili i kad je telefon uveden, kako im
se to cini umjetno itd.

Nije stari odnos nestao, samo je dodan jedan novi nacin
komunikacije, telefon nije otuđio ljude, nece ni ovo.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 10:25

Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Ma to je sve normalno, evoluiraju odnosi, isto ovo što ti
govoriš su sigurno mislili i kad je telefon uveden, kako im
se to cini umjetno itd.

Nije stari odnos nestao, samo je dodan jedan novi nacin
komunikacije, telefon nije otuđio ljude, nece ni ovo.
 

Da, slažem se. Meni je to sve u redu dok god se ne radi o nekom opsesivnom provođenju po par sati na tome, svaka krajnost je loša. Ali ovako, rekla bi da ima više pozitivnih nego negativnih strana.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 10:54
Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

bože gdje smo došli kad se sa susjedima
trebaš zbližavati preko interneta

ja sam fan prijašnjih vremena kada su se svi vani zajedno
družili, a ne visili za TV-om ili monitorom




Nije stari odnos nestao, samo je dodan jedan novi nacin
komunikacije, telefon nije otuđio ljude, nece ni ovo.


ne slažem se da ovo sve nije otuđilo ljude. Itekako ih je otuđilo. Ljudi su sve zatvoreniji.
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 11:50
cuj, nemreš i ovce i novce, podsvjesno i sama smatraš da je to dosta dobar trade-off, inace ne bi postala na forumu

Ja smatram da je dobar kompromis ako si zdrav, ako nisi, zatvorit ceš se i iskoristit internet kao izliku, za takve mislim da bi našli
neku drugu varijantu i da nema interneta / foruma / blogova / facebooka / igara..

Ne koristim facebook, imam 20ak ljudi na chatu (gTalk) s kojima se cujem i inace. Vidio sam odmah na pocetku (dok je u US
dobivao na popularnosti skupa s MySpaceom) principe funkcioniranja FBa i zakljucio da mi nije to to, ali kome odgovara - odgovara
savršeno tako da smatram da je jako korisno.

Sad kad bi na fitnessu tu imali takav community to bi bilo savršeno, mislim da još malo i imamo dovoljno momenta da napravimo
pravi mali pokret u Hrvatskoj, motivacijom, znanjem i savjetima da pokrenemo cijelu Hrvatsku na put k zdravlju
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 14:10
Originally posted by Jdot Jdot wrote:

cuj, nemreš i ovce i novce, podsvjesno i sama smatraš da je to dosta dobar trade-off, inace ne bi postala na forumu



nemojte me krivo shvatiti - ispada da imam nešto protiv tehnologije - a bez nje ne bismo mogli živjeti

smatram da mi ne treba facebook da se družim sa ljudima koje znam. a i sami koncept te društvene mreže mi se ne dopada.

ovaj sajt je ipak nešto drugo, ne? tu smo jer smo skupina koju interesira vježbanje, zdravlje, prehrana - kako bismo u r/l izgledali dobro i osjecali se dobro.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 14:18
Originally posted by Jdot Jdot wrote:

cuj, nemreš i ovce i novce, podsvjesno i sama smatraš da je to dosta dobar trade-off, inace ne bi postala na forumu

Ja smatram da je dobar kompromis ako si zdrav, ako nisi, zatvorit ceš se i iskoristit internet kao izliku, za takve mislim da bi našli
neku drugu varijantu i da nema interneta / foruma / blogova / facebooka / igara..

Ne koristim facebook, imam 20ak ljudi na chatu (gTalk) s kojima se cujem i inace. Vidio sam odmah na pocetku (dok je u US
dobivao na popularnosti skupa s MySpaceom) principe funkcioniranja FBa i zakljucio da mi nije to to, ali kome odgovara - odgovara
savršeno tako da smatram da je jako korisno.

Sad kad bi na fitnessu tu imali takav community to bi bilo savršeno, mislim da još malo i imamo dovoljno momenta da napravimo
pravi mali pokret u Hrvatskoj, motivacijom, znanjem i savjetima da pokrenemo cijelu Hrvatsku na put k zdravlju







Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 23:06
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

bože gdje smo došli kad se sa susjedima trebaš zbližavati preko interneta


Pa ne trebas. No, to je bio primjer da tog zbližavanja ni ne bi bilo da nije bilo facebooka jer zašto ceš s nekim, tko te nije uspio zainteresirati ovako (a ja nisam tip koji visi na kavama sa svima..) uspostavljati kontakt, kad nema "prijateljske kemije" od prve?

Ok, dobra je pretpostavka misliti da je baš svaka osoba na ovom svijetu prepuna zanimljivosti i potencijala koji bi rado upoznao, ali vrijeme je ograniceno.

Ali ipak, ipak se slažem s tvojim otporom prema svemu tome jer ja sam se ozbiljno zakacila i stvarno se nekad pitam koji k..tu klikucem vec pola sata i gledam slike ljudi koje sam vidjela nekad davno i zapravo me ne zanimaju njihova baka, teta, niti sestra i bratova tek rođena beba.
Tako da, imaš pravo. Dobro se ponekad vratiti u normalan život, pozvoniti susjedu na vrata i posuditi prašak za pecivo. Kvragu, kad ducani rade i nedjeljom!

Ali dobre stvari koje donosi ova loša stvar, ipak treba pozdraviti, no ne dopustiti da nas potakne na pretjerivanje.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:30
Eto nas na preko 3000 fanova na Facebooku:
Fitness.com.hr page

Pokušat cemo tu masu aktivirati i dodatno potaknuti da se prikljuce našim dnevnim obicajima ovdje na webu, blogu i forumu.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 10:13
Eto nas na š0 000 fanova fitnessa..

  

Ako netko nije još fan, neka postane ovdje: fitness.com.hr fanpage

Imamo sad veliku brojku FITovaca koji su spremni pokrenuti fitness val u HR.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:25
baš krasno... al ja nemam potrebu otvorit fejs...koci se s
mojim moralnim nacelima ..bahaahahhahahaahhahhah salim se,
samo mi se neda ... accccccc :))))
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:26
 jaka su tvoja moralna nacela ka i moja
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:30
a ono... odupirem se vec sigurno 4 godine... svi me tlace a
meni ...hhh svejedno.... fejk fejk fejsbuk
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:38
 ja ga iman i puca mi,samo neprovodin sate na njemu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.