New Posts New Posts RSS Feed - Izbaciti vodu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izbaciti vodu

 Post Reply Post Reply
Author
Elephatn777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 09 Kolovoz 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Elephatn777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izbaciti vodu
    Posted: 09 Kolovoz 2017 at 14:59
p.s.  cak i kod "izbacivanja vode" savjetuju da se pije vode vise nego inace jer i radi vecih dehidracija tijelo samo "sprema" vodu jer iste nama u kontinuitetu...
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2017 at 22:12
Em...? Šta?
Nastavi piti vodu,voda ti je saveznik u svakom stadiju života,nikakvi shakeovi.
Neznam na što misliš,izbacivanje vode nastaje kod rezanja ugljikohidrata na jako male razine,nakon povećanog unosa vode,kod malog unosa elektrolita i soli...
Nakon nekog većeg cheat daya,dobis dosta vodene kilaze,pa to kroz sljedece dane izbacis,stres moze uzrokovati povecanje vode,menstrualni ciklus moze uzrokovati zadrzavanje vode...
Boksaci i sudionici borilackih sportova prije vaganja ne piju nista da se dehidriraju i da izgube na kilazi maksimalno da prođu prag za svoju kategoriju.
Jednostavno pij vode kad si zedan,unosi soli,magnezij,kalij,spavaj dosta,smanji stres i kreci se na dnevnoj bazi i nece doci do zadrzavanja vode. Alkohol cesto ima efekt da te jako dehidrira pa se i tako rijesis viska vode.
Nadam se da sam pomogo

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Maestro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maestro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2017 at 21:59
Aktivan sam s treningom duze vremena ali ovo me nikad nije interesiralo kad kazu trebam ili trebas vodu izbaciti 

Sad prepostavljam to je da pijes napitke smutis sebi nesto u mikseru umjesto vode 

Pa ako mozete da mi malo detaljno pojasnite ovo "izbaciti vodu"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.