New Posts New Posts RSS Feed - Najbrži način za mršavljenje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najbrži način za mršavljenje?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
decapitated View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote decapitated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2017 at 15:06
Hvala puno na savjetima, uglavnom sam počeo jesti puno salate i bjelančevina, te ću full smanjiti unos ugljikohidrata (mislio sam neki low carb diet, al pošto kažete da nemoram biti na dijeti, vjerovat ću vama, pa kako bude bude).

Da, situacija nije veliki utjecaj jer sam malo jače građen, pa se baš ne kuži da imam toliku masu, u svakom slučaju, opet - hvala na savijetima :)
Back to Top
Lukad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lukad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2017 at 14:27
Pozdrav, 

rekao bih da vam situacija nije veliki utjecaj iskreno, samo je bitno sto zelite. Znaci ako je glavni cilj smrsaviti onda se treba vise posvetiti kuhinji nego teretani :P 

Sto se tice vjezbanja ako na primjer svaki dan radite sklekove,propadanja i ostale kucne vjezbe to je po mom misljenju dovoljno.

Prvo bi bilo dobro pregledati sto jedete iz dana u dan te napraviti neke promjene. Ne mislim da su potrebne dijete u kojima vas tjeraju da jedete jedan list salate dnevno jer tijelo ne funkcionira tako. Ako imate dobru prehranu u kojoj uglavnom jedete sve nutriente koji su vam potrebni onda treba samo smanjiti kolicinu hrane. Takoder najbolje bi bilo brojiti kalorije koje unosite i paziti da ne unosite previse. Ako ste svaki dan u kalorijskom deficitu i vjezbate kroz nekoliko mjeseci bi mogli biti kod svog cilja :)

-takoder preporucam da uzmete savjete od jos nekoga a ne samo mene tako da mozete donijeti svoju odluku :)

Zainteresirane za osobno poducavanje 1 na 1 molim da mi se jave na [email protected]
Back to Top
decapitated View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Srpanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote decapitated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2017 at 18:32
Pozdrav

Gledao sam dosta topica za mršavljenje, ali nitko nije u situaciji kao ja (godine, masa itd.)

Uglavnom, imam 16 godina. 105 kg i visok sam oko 180 cm

Tražim neke kućne vježbe jer mi je najbliža teretana udaljena 30 km, a i nisam baš neki fan teretana haha.

Tjedan dana radim nekakve vježbe koje su mi došle na pamet, ali nisam siguran koliko je to pravilno jer nemam bas neki određeni raspored (dizanje utega, preskaknje vijaće, trbušnjaci itd...)

Uglavnom, tražim neke savjete i vježbe kako da smršavim i "malo" povećam mišićnu masu (tek tolko da se primijeti, mada sam se mislio tome posvetiti nakon mršavljenja)

Hvala :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.