New Posts New Posts RSS Feed - Suplementi i gastritis
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Suplementi i gastritis

 Post Reply Post Reply
Author
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Suplementi i gastritis
    Posted: 08 Rujan 2016 at 15:32
Za manje novce si u našem shopu možeš kupiti Myproteinov glutamin i kreatin i pomiješati ih Wink

Just sayin' Smile
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
pidjn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pidjn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 14:55
Hvala lijepa na odgovorima, što se tice oporavka zeludca radim na tome u smislu prehrane ( izbacio sam masno i zacinjeno )i ispijanja cajeva, odnosno pucam na alternativu posto ne volim farmaciju i tablete. Trenutno trošim gainer od ON i smatram da mi izaziva nadutost te sam ga prestao piti, nadalje posavjetovat cu se jos s nekim ljudima u vezi glutamina. Ako nije problem da mi odgovorite sto tocno glutamin radi kada se koristi, osim oporavka misica i sprjecavanja grceva, toliko znam o njemu.

Evo, mjesavina kreatina i glutamina, misljenja? http://www.proteini.si/hr/store/item/nutrend-creatine-mega-strong-powder-500g/4260/

Edited by pidjn - 08 Rujan 2016 at 15:09
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 12:18
Nije samo problem dali smiješ, nego ima li smisla. Sa upalom sluzokože ti je vrlo vjerojatno i smanjena ili poremećena apsorpcija nutrijenata, pa čemu to onda... Da se prvo probaš riješiti gastritisa ili dovesti što više u red, pa pij što hoćeš. Često se navodi da glutation rješava neke probleme crijeva, znam dosta ljudi koji su probali i nije im pomoglo, a ni meni osobno nije.
Back to Top
audax View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audax Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 09:56
Pozdrav,
Jedan gastriticar ovdje :)

Nema ti druge nego probati i vidjeti kako ti reagira zeludac. Ako ti podivlja, onda izbjegavaj. Ja sam dodatno napravio dva testa intolerancije na prehranu i ispostavilo se da mi smeta piva/psenica/svinjetina/mlijecni proizvodi.

Sto se ostalih suplementa tice, u zadnje vrijeme trosim lglutamin + protein od konoplje - od svega ostalog mi podivlja kiselina u zelucu.

Kod gastritisa je bitan stil zivota, pa nastoj izbaciti sve sto ti smeta i smanjiti cigarete ako si pusac.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 08:30
Možda bi ti l-glutamin malo pomogao oko gastritisa.
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2016 at 18:26
Pozdrav pidjn

Malo sam istražio okolo i uglavnom je to individualno. Nekima Kreatin ne smeta, drugi nisu sigurni, a treći kaže da imaju smetnje. Dakle, najbolje da probaš sam ako smiješ, ali se prije upotrebe svakako posavjetuj sa svojim liječnikom ili ljekarnikom.
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
pidjn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pidjn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2016 at 14:56
Pozdrav ljudi, ukratko me zanima ako znate sto bih smio koristiti makar imam gastritis, tocnije dali smijem kreatin, Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.