New Posts New Posts RSS Feed - Sve je počelo iz Inata, sad trebam pomoć
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sve je počelo iz Inata, sad trebam pomoć

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2015 at 09:58
S mrtvim dizanjem možeš i pričekati malo Smile I bilo bi dobro da te netko prati ako se na to budeš odlučila samo pripazi s obzirom na probleme koje imaš.

Što se Uh tiče ja bih ti rekla da se ne opterećuješ puno, pogotovo ne cikliranjem u ovoj fazi. Možeš, nije bed, ali po meni bi to moglo i malo opuštenije krenut. Samo ih lijepo rasporedi po obrocima a, za početak ih možeš preskočiti u večeri ako tako hoćeš (u onim danima kada ne budeš trenirala), pa si tu osigurati puno povrća. Smatram da čak i u večeri nebi smetali ako tokom cijelog dana budeš unutar energetskog unosa koji ti treba. Vlakna i proteini, baziraj se na unosu tog dvoje prvenstveno, dodaj malo zdrave masnoće i bit će ok :) Znam, jednostavno zvuči ali... Big smile

Dobro si ovo rekla, bacaj se vukovima i probaj - tako nekako i je moj princip, od previše pitanja, čitanja, informiranja najčešće glava zaboli, a brdo vremena se izgubi.....probaš, zapišeš i znaš iz svog iskustva, a to je na kraju krajeva i najbitnije Smile

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
morinissima View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morinissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2015 at 23:53
Danas na zalost bez treninga pa su UH izostali iz vecere, jucer sam is "ubila" noge, dobar osjecaj, I fino papala cijeli dan, jutros kg manje - koja sreca. Nija da se vazem stalno, nisam sedmicu dana, al svejedno brojka manje je motivirajuce. Inace, I ja bila na podosta dijeta, ajme meni, nikad vise, od slabine, glavobolje, premalo hrane, pa I ono - nemoj jesti nakon 18h - sad sam se u stanju posvadjati s nekim tko takvo sto tvrdi, nezdravo skroz!! Valjda sam trebala sve to proc, ovo mi je divno, traje vec 6 mjeseci I osjecam se divno. Malo mi je sve to sporo, al sama sam si kriva, sama sam dovel tijelo u ovo stanje. Eh, sad to treba popravit.
Gym, zahvaljujem, eto da znas, jedem UH ujutro I za rucak, navecer takodjer ako imam trening, ciklirat cu izostavit za sada. Sutra je novi dan!
Back to Top
morinissima View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morinissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2015 at 18:07
Dal ce taj trbuh, struk ikad postat tanji, manji. Nakon tri trudnoce sve se bojim da nece :(
Sutra izazov quinoia! Danas batat, ajme, bolji sirov nego pecen :)
Back to Top
morinissima View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morinissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2015 at 16:04
neka me kriza ulovila, pročitah one naslove, šmršavila 27 kg u 7 mjeseci i slično... ja se gubim već mjesec dana i tu stoji, ipak bi možda trebala razmislit o nekom privatnom treneru ili što
tužna postajem... sve ide sporo, mislila sam da je to ok, a shvatih da je moglo više. na koji način?
baš i nemam odgovora....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.