New Posts New Posts RSS Feed - medicinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

medicinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: medicinska dijeta
    Posted: 05 Ožujak 2009 at 10:04
Originally posted by Lega Lega wrote:

 
slike?


hvala svima na cestitkama, stavim i slike....
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 22:57
cestitke i od mene!! 
Znam kakav je osjecaj izgubiti toliko kila!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 20:57
 
slike?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 20:38
  I ja cestitam...
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 19:13
  a ja se vec pitala dio si nestala,da te nije možda auto zgazil il kaj vec...
cestitam!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2009 at 18:04
  hej, ljudi - sjecate se mene???

malo sam se bila izolirala iz on line svijeta - ali da se pohvalim od zadnjeg javljanja sam oslabila š5 kg....
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2008 at 20:10
  Pa nije to vecera za pet....;)) Hehehe...napravim sa tikvicama, paprikom i pomidorom i sve skupa specem u foliji sa ribom...nekad dodam i mrkvicu...može i blitva i špinat na malo ccešnjaka...ali bez krumpira, pa zelena salata, a nekad i skuham brokulu, cvjetacu, mrkvu.... meni sve to ide....
Ne razmišljam previše o gastronomiji....;)))
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2008 at 16:28
 koje povrce obicno uz ribu kombiniraš - jer meni uz ribu nekak ne ide niš osim krumpira s blitvom? valjda navika...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2008 at 14:30

 Pa ono...kombiniram proteine i masti.... povrce i meso mogu koliko hocu...svježi sir 250g, ako jedem pršut ili obicni sir...kod mene je to oko š00-š50g u obroku..jer ne mogu više u komadu..iako je rekao 200g..... U 4obroka uklopljeno....

Jedem ribu i povrce, sa maslinovim uljem recimo jedan dan..pa drugi dan neko meso i povrce.... uglavnom ono što sam napisala....samo si kombiniram kako mi odgovara... Možda je i malo više proteina...bitno je da ne unosim nikakve uh....

 

Nedjelja mi je dan za odmor...i punjenje uh.... osobno je taj dan di si ubacim puno voca..jer mi to najviše odgovara....

Kolesterol iz jaja u ovom slucaju mislim da nije neki bauk jer opcenito ne jedem ništa drugo di ima puno kolestrerola..tak da....;))

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2008 at 02:44
 btw - to je prehrana sastavljena sa cca š00 g bjelancevina dnevno?
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2008 at 02:40

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Meni je ovaj program napisao trener jedan i inace se bavi bb...i funkcionira.... Nema tako puno kolesterola...±ta bi bilo puno...ne jedm svaki dan jaja i funkcionira mi ok...

Drugo....bademe jedm cijele...ali samo jednu ±aku na dan...nemoj vi±e od toga;))

Ma moµe± ti to...samo treba htjeti....;)

I jedem cijela jaja jer mi trebaju masti kao izvor energije....ako jede± samo bijelanke tijelo ce ti koristiti proteine kao izvor energije...a to nije dobro jer ce tro±iti mi±ice..mislim;))
 

nisam mislila da par jaja ima puno kolesterola vec znam da ih nije dobro jesti non stop zbog toga 

jel mozeš staviti primjer par dana - kako jedeš, tj kaj ti je napisao ovak po obrocima kak si ono bila napisala? ajd, please - baš me zanima

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2008 at 22:39
  Meni je ovaj program napisao trener jedan i inace se bavi bb...i funkcionira.... Nema tako puno kolesterola...šta bi bilo puno...ne jedm svaki dan jaja i funkcionira mi ok...

Drugo....bademe jedm cijele...ali samo jednu šaku na dan...nemoj više od toga;))

Ma možeš ti to...samo treba htjeti....;)

I jedem cijela jaja jer mi trebaju masti kao izvor energije....ako jedeš samo bijelanke tijelo ce ti koristiti proteine kao izvor energije...a to nije dobro jer ce trošiti mišice..mislim;))
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2008 at 18:50
a šteta to bacat...
p.s. probala sam-mmmmmm...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2008 at 18:34

 ja bademe papam cijele  

puno jaja ti je nije jesti jer zumanjak sadrzi dosta kolesterola... ja znam papati ovak (kad radim omlet) - uzmem jedan zumanjak tek radi okusa i ostalo je par bjelanjaka - 3,4..



Edited by jedna_mala
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2008 at 14:54
  ma ja uspim tek jedan dan izdržat,drugi dan sve ode u q pa opet nekog dana ispocetka...
stvarno neznam kako sam se na pocetku svih pravila uspijela držat i k tome budit se u 5.30,6 ujutro i redovito vježbat...sada svako malo nađem nek
i izgovor...a da ne pišem još kako su kava ili natren uspili cokoladu zamijeniti...
š.pa kaj nije loše toliko puno jaja jest?
2. jel bademe samelješ ili...?kako jedeš?
baš sam si kupila danas bademe pa cu to probat!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2008 at 21:32
  Prva tri tjedna je bilo katastrofa...dok navikneš tijelo da koristi masti kao energiju....ali sad je sasvim oki...probaj;))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.