New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta bez ugljikohidrata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta bez ugljikohidrata

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Ivana-Vz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana-Vz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dijeta bez ugljikohidrata
    Posted: 08 Sijecanj 2007 at 11:44
 Jel tko to isprobao? Ma, u biti me zanima dal to uopce moze funkcionirati ili ne? Znam da nije zdravo, to mi ne treba nitko reci, svjesna sam...
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2007 at 14:41
 Ja nisam jer mi dijete kao takve ne odgovaraju, pogotovo takve koje strogo brane odredjene namirnice. No frendica je probala. U mjesec dana je izgubila dosta, oko 5 kg, ali brzo ih je vratila - u iduca 2 mjeseca. U pocetku se osjecala super, ali kasnije je bilo koma, bez energije, zivcana, samo je razmisljala o tome da hoce popapati pastu s umakom! Sve u svemu, gubitak vremena i zivaca za nju...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2007 at 20:26
Originally posted by Ivana-Vz Ivana-Vz wrote:

 Jel tko to isprobao? Ma, u biti me zanima dal to uopce moze funkcionirati ili ne? Znam da nije zdravo, to mi ne treba nitko reci, svjesna sam...


Sad dali je moguce uopce provoditi dijetu bez ugljikohidrata..jer prakticki u svemu sto jedes imas barem malo ugljikohidrata.

Mislim da je pametnije ugljikohidrate drzati na nekakvom minimumu, odnosno izbaciti nepotrebne stvari kao sto su slatkisi, grickalice, kolaci.

Izbacivanjem samih ugljikohidrata neces puno postici, bolje je ograniciti unos ugljikohidrata i primiti se vjezbanja.
Back to Top
Ivana-Vz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana-Vz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2007 at 09:58

 tnx na odgovorima ljudi, evo drugi dan dijete, vidjet cemo kak ce ici.... tjedan dana budem izdrzala da je neznam kaj, a poslje budemo vidli...

Pa u biti ima namirnica koje uopce  ne ili u tragovima sadrze ugljikohidrate, tako da mi je to dozvoljena hrana, al uzimam i dodatke - vitamine, cink i magnezij da nadoknadim, posto se ne unosi dovoljno tom prehranom....

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2007 at 10:04

Ako se palis na jo-jo efekt onda funkcionira.





Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2007 at 17:55
Po mome misljenju dijete su cista glupost, treba srediti prehranu,poceti vjezbati i to je to. Ne vidim nista pozitivno u svim tim dijetama, samo izgladnjivanje tj mucenje samog sebe i na kraju kasnije kada prestanes s dijetom pocnes opet svasta jesti i dobijes jos vise kg nego sto si imao na pocetku dijete!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2007 at 21:05
Originally posted by Bobo Bobo wrote:

Po mome misljenju dijete su cista glupost, treba srediti prehranu,poceti vjezbati i to je to. Ne vidim nista pozitivno u svim tim dijetama, samo izgladnjivanje tj mucenje samog sebe i na kraju kasnije kada prestanes s dijetom pocnes opet svasta jesti i dobijes jos vise kg nego sto si imao na pocetku dijete!


Tocno tako
Back to Top
Ivana-Vz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana-Vz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2007 at 10:27

 pa evo, ako kog zanima, u 3 dana 3 kg otislo.... i nisam gladna i jedem dovoljno, nadoknadjujem vit i minerale, tal da mi bas nist ne fali. Da se razumijemo, to su kg koji su cisto viska, koji su se nakupili otkad nisam trenirala i od ovih blagdana....

Nisam ludjak da si postavljam neke nerealne ciljeve i da se izgladjujem do besvjesti.... svjesna sam da sam gradjena tak kak jesam, sportski tip i od uvijek se bavim nekim sportom tak da imam razvijenu misicnu masu i nemogu ( a i ne zelim ) izgledat ko one misice anoreksicne.

Samo se rijesavam viska... i nema tu jo-jo efekta, jer se sad vracam na staro..

Vidjet cemo, drzite mi fige... jos 4 dana

Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2007 at 16:14
Procitajte knjigu od Dipascalla "Anabolic diet"
Inace svi ljudi su uvijek na nekoj dijeti jer dijeta = nacin prehrane.
Sto se tice ove dijete sa niskim unosom ugljikohidrata i fazom punjenja obavio sam je proslo ljeto kao rezim za definiciju i moram priznati da sam izgubio 5 kila masti i dobio 2 kile misica sto je izvanredan rezultat.
Uglavnom moja preporuka.
Back to Top
Ivana-Vz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana-Vz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2007 at 21:10

hvala ti sto je bar netko na mojoj strani ;-D

Al daj mi malo pojasni ovo- faza punjenja??

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 00:02
 Da! Daj malo pojasni to punjenje i praznjenje! Jel to ono 4xproteinski dan pa šxugljikohidrati? šta si ti jeo te dane?
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 01:22
Ja sam radio split od tri dana praznjenja (ugljikohidrati oko 70 grama dnevno) i dan punjenja (ugljikohidrati 400 + grama).
Kao i uvijek naglasavam da ovaj split i razmak odgovara meni kao pojedincu.Nekome drugome bi mozda bolje bilo imati 4 ili 5 dana praznjenja.....
Dan punjenja je tu jer na ovako niskoj razini ugljikohidrata brzo dolazi do ketoze a ona nije pozeljna jer u njenom slucaju misici propadaju velikom brzinom.
Dakle ja sam isao linijom laganije redukcijske dijete ali kroz duze vremena (3 mjeseca) da bi uklonio gubitak misicne mase.
Prekomplicirano bi bilo da pisem cijeli jelovnik.
Hrana je u dane praznjenja bila u kombinaciji bjelancevine+masti dakle meso,sir,jaja,riba....
uz ogromne kolicine sirovog povrca kao paprika,rajcica,krastavci,kelj,prokula,salata......
dan punjenja je bio prepun ugljikohidrata.
riza,kukuruz,kruh cak i junk food....
Uglavnom taj dan sam nesmiljeno jeo sve sto bi mi doslo pod ruku a da je bilo slatko.
Back to Top
Ivana-Vz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana-Vz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 09:55

 hmmmm, znaci i to se smije..... to nisam znala....

a kako si znao koliko trebas uzet omjer a da tebi odgovara??

Back to Top
Ivana-Vz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana-Vz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 11:26

 ok,ja mislim da sam i ja otkrila koji omjer meni odgovara...3:š

danas mi je bilo lose, opcenito sam se osjecala slabo, umorno, iscrpljeno.... i zakljucila da mi je vrijeme za onaj dan punjenja...

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 14:55
 A gdje spada voce? Ili se moze konzumirati i za vrijeme praznjenja i punjenja?
Back to Top
icetea View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote icetea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2007 at 18:29

 voce je na zalost ugljikohidratpaga se valjda jede na dan punjenja?? ...trebalo bi piti i vitamine uz tu dijetu mi se cini.. Znam jednu curu koja je bila na takvoj dijeti, ali za to vrijeme izgledala je ocajno, podocnjaci, siva suha koza i bezivotna potzpuno..3mj, istina izgubila je š0kg ali sada izgleda osuseno. Zar nije bolje jesti svaki dan i ugljikohidrate, zdrave(povrce, voce, integralne zitarive...) i proteine(zdrave i nemasne;piletina, puretina ,teletina s naglaskom na ribi)i koji jogurt  ??Ne znam..

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.