New Posts New Posts RSS Feed - Slatkiši - slatko - koliko?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slatkiši - slatko - koliko?

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slatkiši - slatko - koliko?
    Posted: 18 Svibanj 2010 at 14:35
Kada ste zadnji put pojeli nešto slatko?

što je to bilo?





Koliko cesto jedete slatkiše, ako ih jedete... ?
Na slatkiše ne mislim integralne kekse s kakaom, nego mislim na corny cokoladicu,  kinder bueno i sl. slatke stvari..

Vjerojatno u ispovjedaonici je vecina vas rekla cime su griješili, no ajmo ovdje vidjeti s cime i koliko griješite sa slatkim...






Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 14:55
Uh, uhvati me, slatkiši su moja ahilova peta , isto kao i pite.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:21
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Uh, uhvati me, slatkiši su moja ahilova peta , isto kao i pite.


Svi mi volimo slatko. Bitno je da se kontroliramo i da nemamo veliku ponudu toga blizu i kod kuce...

što si zadnje pojeo?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Siren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:27
na svu srecu, ja sam od onih koji ne pate za slatkim. Uhvati me dva puta mjesecno, i onda se zasladim sa malo cokolade, 2, 3 kockice, ili pola kolaca, ili palacinka jedna. ali jako rijetko. ali zato na slane stvari okidam...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:46
O B O Ž A V A M slatko i necu ga se odreci nikad, samo smanjim unos dok treniram
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:51
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Uh, uhvati me, slatkiši su moja ahilova peta , isto kao i pite.


Svi mi volimo slatko. Bitno je da se kontroliramo i da nemamo veliku ponudu toga blizu i kod kuce...

što si zadnje pojeo?


Puretinu s nekim umakom i naravno brdo salate, a što se tice slatkog, hm ne sjecam se al mislim da je neki kolac s kestenom bio u pitanju
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Siren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:01
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Uh, uhvati me, slatkiši su moja ahilova peta , isto kao i pite.
Svi mi volimo slatko. Bitno je da se kontroliramo i da nemamo veliku ponudu toga blizu i kod kuce...


Nije, ja znam imati po nekoliko cokolada i slatkiša mjesecima u stanu, i ne padne mi na pamet pojesti ih. Evo, 2 neotvorene nutelle mi stoje vec 3 mjeseca u kuhinji, zadnji put sam pojela 2 žlicice prije mjesec dana...i onda dođe buraz i pojede cijelu odjednom
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:03
Originally posted by Siren Siren wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Uh, uhvati me, slatkiši su moja ahilova peta , isto kao i pite.
Svi mi volimo slatko. Bitno je da se kontroliramo i da nemamo veliku ponudu toga blizu i kod kuce...


Nije, ja znam imati po nekoliko cokolada i slatkiša mjesecima u stanu, i ne padne mi na pamet pojesti ih. Evo, 2 neotvorene nutelle mi stoje vec 3 mjeseca u kuhinji, zadnji put sam pojela 2 žlicice prije mjesec dana...i onda dođe buraz i pojede cijelu odjednom


Zašto mi je ovo poznato
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:06
  Pred 5min 3 keksa napolitanke.. srecom da je neposredno nakon treninga
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:46
Milka Wafelini se nekad zna zalomit, a prije redovito Kinder Bueno i Milch Schnitte

Inace od slatkog mi u zadnje vrime paše cvrknut jedan Pocket Coffe, male coksice od tamne cokolade punjene espressom Dosta su dvi tri da zadovoljiš potrebu za slatkim.

Eh, a sad nam baš krece sezona sladoleda...joj to je tek pravi gušt
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:48
da ti pisem koliko volim slatko...  nebi stalo na tri strane foruma!!!
pokušavam ga svest na nedjelju... i određene dane u mjesecu... al se toga nikad ne bi mogla odrec... probala.. ne ide.. ma i nije potrebno, uostalom, to je jedan mali luksuz koji si priustim kad osjetim da stvarno tijelo pita šecera :) .. i kad je situacija neizbježna :))

inace top 5:

š. Rafcllo, ferrero roche i svi kinder proizvodi
2. Nutella
3. Domacica the one and only
4. Kremšnita
5. Sladoled




Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:51
Kinder Countryyyyy
Strong is the new skinny.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 16:59
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Kinder Countryyyyy


Odlican podsjetnik...joj to smo kod mene gutali ko mali

Da vas ja još malo podsjetim na neke stvari:
* Mond i Super svih vrsta
* Zagi cokoladice
* Kinder Jaja
* Gringo prah
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 18:39
upravo se vratila s bratovogrođendana, tj. obiteljskog rucka, potamanila ogroman komad torte, 4 vrste kolaca od svake vrste po nekoliko i sad ne mogu disatiiiii

inace preko tjedna pokušavam se igrati skrivaca sa slatkišima, tu i tamo me pronađu pa im pokušam opet uteci...nekad uspijem, nekad ne
nedjelja mi je grešan dan što se tice hrane opcenito pa onda obavezvo ždroknem i neki slatkiš.
top 5?
0. NUTELA - kraljica svih slatkiša




š. njezIno visocanstvo - cOKOLADA - u svim oblicima, dimenzijama i okusima

2. SLADOLED - od šiptara, Leda ili home made, tako mi je svejedno

3. MAĐARICA I cUPAVCI - najdraži su mi iz obiteljskog recepta, ali ne odbijam ih ni u gostima ni u slasticarni

4. NAPOLITANKE - Jaderine od vanilije, Krašove ok cokolade

5. KINDER JAJE, KINDER PINGUIN, KINDER BUENO, KINDER BILO šTO...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 19:10

 Upravo se pocastio marmeladom od brusnice-jabuke i raženog, to bi mogo na kile jest 

A ona cokoladna kremasta smeca ne volim

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 19:40
  Moja strast i slast: SUHI KOLACI, npr. bosanski lokumovi,sape,kuglice...

Al inace, kod mene je jedno pravilo samo vazece sto se tice slatka: zaobilazim ga u sirokom krugu, jer skontao sam da sam jednostavno previse osjetljiv na UH iz lsatkisa, da mi unistavaju sav trud koji ulazem u sebe..-

Inace, mogu po nekoliko mjeseci apsolutno lako da nista slatko ne ubacim u sebe, samo ako mi nije u blizini (ljeti ga po tri mjeseca ne probam doslovno), ako je preda mnom cijeli tanjir, onda je lose- sto znaci da je situacija najgore oko blagdana
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.