New Posts New Posts RSS Feed - Dobar jutar  :) ispocetka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar jutar :) ispocetka

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 10:59
Hvala ekipa, prave rijeci za motivaciju ..., mogla bi ja malo cesce davit ovdje Wink .
Gym_girl evo par primjera kako se hranim

-         primjer 1.

7:30 kava, posni sir i jogurt ( kao sir i vrhnje ) oko 200 g

8:30 trening

banana

13:00 80 g srdela, 100 g rize, salata

posao ( onaj bez pauze )

19:00 50 g piletine, salata

21:00 oko 200 g sira i jogurta ( kao dorucak )

 

-         primjer 2.

7:30 kava, 50 g zobenih sa 200 g jogurta

9:00 nektarina

14:00 50 g tune, 50 g sira ( izmjesano ) namazano na 2 snite kruha

posao

20:00 50g tune ( ostatak iz konzerve ), 100g sira, salata

 

-         primjer 3.

Kad sam slobodna

10:00 kava , 2 jaja ( kuhana ), snita kruha

14:00 zelena salata, 100-150 g slim & fit salama ,100 g sira trapista ,

( kao salata ), preljev od jogurta

16:00 50g suhih marelica

20:00 150 g sira i saka badema

 

-         primjer 4.

5:30 50 g zobenih, 200 g jogurta, kava

posao

11:15 integralno pecivo ( na putu s posla kad umirem od gladi )

13:00 50 g riže, 120 g piletine, rajcice, paprike

15:00 trening

16:30 banana

18:00 100 g pilece salame, 200 g sira

Sad kad je vrt aktualan jedem i karfiol, zelje sve na salatu. Jos malo pa ce stici i grah a njega ne znam kud ukombinirati, do sad ( kad nisam marila sta jedem ) sam ga jela uvijek u cuspajzu ( sa noklecima ili ricet ) ili sa zelenom salatom.
Imam u tjednu jedan free dan od zbrajanja i tu si dam oduska jer sam obicno kod mame, pa je tu filana paprika, pire krumpir onak fini kremasti ,gulas, bucnica i sl. Naravno ne sve sta je na stolu LOL znam da ni ovi jelovnici nisu uopce najbajniji ali financije mi ne dozvoljavaju neke velike iskoke, a onda ni nema neku volju za kuhanjem . Uopce ne znam sta cu kad mamin vrt presusi a i piceka je sve manje Confused.
Evo gledajte, kritizirajte, pomagajte Embarrassed






Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 10:53
Uh, ovo zjapi neodgovoreno, damn....nije vas lako sve pohvatat LOL

gili, jel prijedješ ti koji dan 1000 kcal uopce? Big smile

Nekako mi je tu previše rupa....ovo kad pišeš sir (sa salamom, tunom, bademima...) misliš na posni ili na obican masni sir?

Prvo mi vecera upada u oko - tu treba dodat povrca i negdje malo masti. Ja ne znam kako preživiš do jutra s ovakvim zadnjim obrokom :)

Ujutro prije treninga bih ja ubacila neke UH-e, zapravo opcenito bi ih malo povecala.

Vidim da si 4. dan imala napadaj gladi :) Iako je pauza malo duža nego što bi trebala biti pa si se razgladnila, sljedeci put sa tim zobenima pojedi bar 200g posnog, sa cimetom i nekom malom vockicom pa mi javi ako si bila toliko gladna Wink

Treba malo povecat kolicine - svega pomalo Smile Ti nisi gladna ovako?

Kako za sada ide?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 14:22
Oooo pa i nije to tak malo, uvijek je tanjur pun, ima tu dosta povrca ali u obliku salata...., nisam za kuhano povrce :) . Znaci UH prije treninga. Malo mi je tesko jer nemam dig.vagu pa mozda ni ne izmjerim kako treba. Treninzi idu super, cak se na rukama malo miske vide ali i zastavice su jod tu :(. Cak sam i jako zadovoljna djelom iznad pupka, ono ispod...., da hm to cemo jos malo vise znoja trebati ispustiti :). Tak sam u zadnje vrijeme neorganizirana pa nikak da sjednem i napisem nove jelovnike ovi su vec malo i monotonija.
Citam ostale postove i u nekim sam se pronasla pa cu upiti sve vase savjete da vas previse ne davim a ni da se vi ne ponavljate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 18:25
Postani za kuhano povrce Wink


Zastavice? Što radite za triceps? Opcenito - što radite za gornji dio?


Ajde...izvještavaj nas dalje Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 20:52
Nisam nestala nego nikak da nadjem vremena pisati.
Joj kuhano povrce nije za mene, smrznuto nemrem vidjeti a sad da cu kuhati samo mrkvu...., ja to sirovo ili na salate i to je to. Karfiol ipak nemrem jesti svaki dan par puta.
Ima cetri sprave za ruke a kak se zovu neznam, jedna je gdje veslas napred-natrag, na drugoj gore-dolje, treca je gdje rukama vuces uteg dok ruke savijas samo u laktovima i na zadnjoj rade ramena i prsni misici.
Ajme kako sam ja to slikovito objasnila.
Dalje vas pratim i kad nadjem vremena sve detaljnije javim
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 21:01
gili genijalna si
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 22:19
Meni isto ovo super gymka ce znat vježbe al ja pojma ni približno nemam koje vježbe za ruke radi
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 22:23
Originally posted by gili 37 gili 37 wrote:


Ima cetri sprave za ruke a kak se zovu neznam, jedna je gdje veslas napred-natrag, na drugoj gore-dolje, treca je gdje rukama vuces uteg dok ruke savijas samo u laktovima i na zadnjoj rade ramena i prsni misici.
Ajme kako sam ja to slikovito objasnila.
Dalje vas pratim i kad nadjem vremena sve detaljnije javim


hmm.. prva bi mogla bit sjedece veslanje za ledja..
druga mozda lat masina..
treca je imitacija scotove klupice mozda..
a zadnja neka imitacija bencha ili vojnickog potiska?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 09:50
Ma genijalna znam, uspjela sam zbuniti i najvece Wink.

Evo link pa ako vas zanima tu su sve sprave na kojima se radi

http://magicwell.hr/hr/magic-well-koncept/trening-koncept1/sprave/


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 16:30
Mislim da je Davor na dobrom tragu Big smile

Mada zadnje nije sigurno vojnicki....prije neka sprava za prsa, vidim tu neki pec/butterfly Smile

gili....gili....dala bih ja tebi šipku i bucice u ruke pa da vidiš rezultata Wink Nisu ti ovo vježbice za ruke, mislim direktno...ovo ti je za ledja, ramena, prsa....i iako ruke rade u svim tim pokretima, naravno, ne znam koliko ceš se ovakvim nacinom rješit tih zastavica, jako teško ako ne i nemoguce. Meni su ove spravice malo boooringgg (ajde, ok za pocetak kad sve funkcionira ali kasnije.....) ...a pitanje je i koliko je opterecenje, da li stvarno ozbiljno radite, odnosno izazivate se dovoljno.

Treninzi su vam uvijek isti?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 08:57
Izazova tamo uvijek..., svaki dan nesto promjene i dodaju. Za zastavice sam i ja svjesna da tamo nista pa sam evo vec 5. dan na nekim vjezbicama koje sam nasla, ali nemam bucice nego sam napunila flase sa vodom LOL.
Nego, znam da nije vrijeme za novo mjerenje ali sam u pocetku pms-a pa sam stala na vgu prije nego krene napuhavanje i inim sizuacijama i  jos 1 kg manje.
Sad sam na 63 kg Wink . Na pocetku ( prije 2 i kusur mj.) bilo 68kg i cilj mi je bio do Bozica doci na 63 a vidi sad !
Sad cemo novi cilj do Bozica na 60 kg !!!!! Cak vjerujem da je i to moguce Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 11:00
Može i flašice s vodom, ako zaboli na zadnjem ponavljanju Wink I ne, ne na 50-om ponavljanju LOL

Imaš li kakvog izazova od tih flašica? Koje vježbice radiš? Koliko ponavljanja?

Sad vec vidim opise vježbica....."stavim ruku iza glave sa flašicom pa tu flašicu guram prema gore pa vracam dolje.." LOL Hug


63 kg? Shocked Covjece, pa ko ce vas više pratit ovdje, topite se ko ludi! Big smile Thumbs Up

Definitivno novi cilj Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 19:39
Hehe upravo takve vjezbice, sa rukama iznad glave, pa odrucene od tjela, pa ispred i iza tjela, onda u iskoraku gdje 1 ruku guram iza, pa sklekovi uz rub kreveta...
Radim 4 serije po 40-50 sekundi sa odmorom izmedju od 30 sekundi.
Bas sam si sretna jer sam cak dobro istrenirala gornji dio tjela, kad tamo nestane sala na red dolazi donji dio.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 09:28
Koliko odradiš ponavljanja u tih 40-50 sekundi? I koliko biš još mogla napravit sa dobrom formom?

Big smile Ide ti to sve pomalo i sad, nešto brže, nešto sporije....ali ako ti je ovaj donji dio tvrdoglav kao i moj morat ceš ga dobro namucit i sa treningom, kardiom, i deficitom.....ovi zadnji su najgori :)








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2013 at 20:27
Pa u prve dvije serije ide do 30 ponavljanja, poslije malo manje....., uglavnom kad mislim da vise neide stisnem zube i napravim bar jos 2-3 da osjetim misic da pece :-).
Znam da ce te tvrdoglave zadnje biti najteze za stesat, ali mogu rec da sad cak cizme mogu zakopcati a da su trapke u njima...., to nisam nikad mogla.
Daj mi reci sta ti znaci defka?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2013 at 22:12
Originally posted by gili 37 gili 37 wrote:

Pa u prve dvije serije ide do 30 ponavljanja, poslije malo manje....., uglavnom kad mislim da vise neide stisnem zube i napravim bar jos 2-3 da osjetim misic da pece :-).
Znam da ce te tvrdoglave zadnje biti najteze za stesat, ali mogu rec da sad cak cizme mogu zakopcati a da su trapke u njima...., to nisam nikad mogla.
Daj mi reci sta ti znaci defka?


odlicno za traperice defka= definicija od milja
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.