New Posts New Posts RSS Feed - Bol i težina u nogama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol i težina u nogama

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
tejchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tejchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 22:04
Nisam na dijeti nikakvoj, jedem kvalitetno i više puta dnevno. Ujutro zobene, raniji i kasniji rucak koji je najcešce neko varivo i za veceru uvijek biram proteine. Ne osjecam to uvijek, samo nekad kad odradim jaci trening za noge i ako radim 2-3 dana za redom. Nema naticanja, samo bolni mišici...
Ne znam dal imam problem s venama, nisam nikad radila nikakve pretrage za to. Al mama mi ima probleme s tim pa je moguce da imam nešto genetski.
Trudim se navecer pojest proteine, al možda mi to hranom nije dovoljno pa je zato ta težina?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 18:12
imaš li možda problema s venskom cirkulacijom u nogama? (proširene vene)
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 18:08
Da li naticu? Moze za stvarno svasta biti. Da li si na dijeti?
Back to Top
tejchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tejchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 15:15
Pozdrav
Vec par puta mi se znalo dogoditi da nakon jaceg treninga osjecam težinu u nogama. Idem na aerobic 3 puta tjedno. Evo jucer sam odradila trening u teretani na sobnom biciklu za zagrijavanje, al sam stavila neki fat burn program koji je bio dosta zahtjevan na nekim dijelovima. Kasnije samo jednu vježbu za noge i ostalo za trbuh i ruke.
Danas osjecam takvu težinu u nogama i kao da me mišici bole, ali to nije klasicna bol od upale... Jedem navecer proteinsku hranu. Mislila sam da je možda od nedostatka proteina, ali ne znam. Da li je tko imao takav slucaj i što bi mogao biti uzrok?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.