New Posts New Posts RSS Feed - Biciklom na more - Imam ambiciju, nemam kondiciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biciklom na more - Imam ambiciju, nemam kondiciju

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Biciklom na more - Imam ambiciju, nemam kondiciju
    Posted: 25 Kolovoz 2011 at 19:18
Konacno doma. Dok sam vozio, svaki prijeđeni metar bio je nova prica, novi doživljaj, novo iskustvo… I sad kad sjedim i razmišljam kako zapoceti pricu, da li da preskocim dio o slaganju nekog starog MTB-a pocetkom srpnja i dva pedaliranja do Zabrega grada iz Bistre na kojem su mi, s oproštenjem, otpala jajca i guzica, da li da spomenem da je moj novi metalni ljubimac u biti poklon prijatelja i obitelji za diplomu, a još nisam diplomirao (ceka me još obrana diplomskog) ili da pocnem sa svojim prvim ozbiljnijim pedaliranjem u jednom danu, do obitelji u Pregradu i natrag, kada sam nakon povratka i prijeđenih 97km pojeo pola kuhinje… Ma, necu zapoceti time, prica bi predugo trajala, a dug je put predamnom. Baš kao i put koji sam odlucio prijeci kako bi iznenadio svoju đevojku. Nepunih dva tjedna nakon dobivanja bicikla, moram istaknuti Ršš; genesis nevada, deore/alivio mašinice, padne mi luda ideja Ršš; idem iznenaditi Petru! Sjedam za komp, na forumu citam savjete ljudi koji imaju iskustva s pedaliranjem na jug, nalazim stranicu kojom planiram put Ršš; bolje receno izracunam put, jer putovanje po staroj karlovackoj, pa dalje po lickoj i nije neko planiranje i nakon neke skice koju sam stavio na forum kako bi mi put izgledao (vremenski) i postavljenog pitanja da li ima zainteresiranih za zajednicko pedaliranje, dolazi meni nakon dan - dva poruka od nekog tipa da njemu sve to odgovara i uz male pregovore dogovorimo se Ršš; krecemo u utorak 26. srpnja. Biciklisticke hlace i majica, dva nosaca bidona, pumpa, stražnje svjetlo (ali ne i prednje), kaciga, sportske naocale, marama za glavu, torbica za ramu, ciklometar, rezervna guma, zakrpe. Sve je to trebalo kupiti prije polaska. Srecom, nešto sam vec i ranije kupio, ali vecina je bila kupljena (skoro) zadnji dan… Dva dana prije polaska našao sam se i s tipom s neta, buducim suputnikom i ispalo je da je ''tip'' u biti odlican mladic od š9 godina, sportaš, spasilac na Jarunu sa višegodišnjim iskustvom u pedaliranju, a odaziva se na ime Vid. Nalazim na netu da sat vremena pedaliranja troši 400-600 kcal i razmišljam o ogromnoj kolicini hrane koju trebam unijeti za predvidjenih š2 sati pedaliranja plus bazalni, plus ostalo i napravim energetsko/proteinsku smjesu: zobene pahuljice, med, grožđice, protein u prahu. Da nisam stavio previše meda, bilo bi odlicno, ovako je bilo samo dobro, ali za sitne novce dobio sam odlican izvor energije i proteina za put. Došao i dan prije polaska. Uz vec spomenuto kupovanje neophodnih sitnica, zaletim se i do benzinske provjeriti tlak u gumama, trpam stvari u torbu i spremam se za krevet. Vec je 22h, a još nisam u krevetu, a buđenje u 3:40 i polazak u 4:00, brzo ce doci… 23h, ponoc, još ne spavam. Vrtim se po krevetu, ne spavam jer sam nervozan, nervozan sam jer ne spavam. Ps mtr, zar vec zvoni alarm? Pa spavao sam samo malo vise od 3 sata! S nekim posebnim osjecajem uzbuđenja jer me nešto veliko ocekuje neispavanost niti ne osjecam. Jedem, oblacim se i sa ''samo'' 20 minuta kašnjenja, krecem na put. I da, izgledam kao Quasimodo, ali neka, taj prsluk spašava glavu u mraku... :)



Dogovor je u 4:30 na podsusedskom mostu. Vecer prije polaska gledao sam na vijestima kako su tamperature zabilježene to jutro najhladnije u zadnjih š20-š30 godina. cak i dan poslije dobro sam osjetio ciklonu koja je donijela najhladnije jutro. Kasnim, žurim, zovem Vida da mu kažem da cu kasniti, ali srecom i on kasni, pa me ceka samo š0ak minuta. Evo me konacno na mostu, avantura pocinje. Sa istoka se vec lagano nazirao dan kada smo krenuli s mosta i preko Rakitja stigli na staru karlovacku. Vrijeme je bilo idealno za pedaliranje Ršš; bez vjetra, oblacno, al bez kiše (barem za sada), umjererno hladno.



Oko Rakovog potoka dostižemo cetvoricu na biciklima, natovarenima kao da se sele na more, a ne da pedaliraju. U kratkom caskanju s jednim od njih saznajem da idu za Korculu, da planiraju putovati cetiri dana, da danas planiraju doci do Smiljana i da imaju š5-š7kg prtljage, te da je u toj prtljazi cak i plinsko kuhalo. ''A dobro…'', mislim si. Ako vam tak paše tegliti, izvolite… Sve što ja imam je ruksak na leđima u koji sam smjestio (osim dva imbusa, odvijac s izmjenjivim glavama, rezervnu zracnicu i kombinirke) nešto donjeg veša, carapa, dvije majice, šuškavac i dvije majice s dugim rukavima, a ostatak robe sam poslao s Petrinom majkom koja je dolazila dan nakon mene. I moje energetsko/proteinsko prokletstvo Ršš; smjesa koja je težila duplo više nego ostatak prtljage. Al nema veze - ovo mi je škola i drugi puta cu pametnije… :) Evo i prvog jaceg uspona kod Rakovog potoka gdje se pokazalo ono što ce se ponavljati cijelim putem. Na uzbrdicama Vid sa svojim bisagama i ruksakom me redovito ostavljao, a ja sam polako, ali sigurno uspjevao izgurati brdo po brdo, al zato na nizbrdicama, pa i onim manjima moj je trekking dobivao krila. Promet je bio relativno rijedak, barem u pravcu Karlovca, ipak, rano jutro i radni dan išli su nam na ruku. Evo i prve postaje Ršš; Karlovac! Kod prve table ''Karlovac'' na koju smo naišli palo je i prvo slikanje



Užitak je bio i veci zbog ovog pogleda.




Krenuli smo dalje prema centru i oko 7:š0 šaljem prvi sms staroj, cime sam jednim udarcem ubio dvije muhe Ršš; javit cu se da sam živ, a u poslanim porukama kasnije mogu procitati trenutnu statistiku Ršš; ''Karlovac, 2h37min (vožnje), 62,93km (prijeđenih), prosjek 23,8km/h''. Na nekom šetalištu uz Kupu našli smo klupicu i malo odmorili noge i napunili želudac. I zahaltali neku simpaticnu gospoju da nas riješi muke poštelavanja fotica na timer i traženja mjesta gdje da ga stavimo.


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 19:18
Nakon odmora od oko 30-40 min krecemo dalje, a ne znajuci  krecemo cestom kojom standardno idem na more s autom (onom od centra ravno gdje je ogranicenje 80km/h), a ako se ne varam, tamo je dopušteno samo za motorna vozila. Al nema veze, prošli smo i taj dio i nepredviđeno ubrzo imali još jednu pauzu Ršš; Muzej domovinskog rata u Turnju.









Nastavljamo dalje, malo vožnje uz Koranu, malo brda, malo dolina, ali sigurno ostavljamo mjesto po mjesto iza sebe Ršš; Tušilovic, Krnjak, Veljun, Blagaj… Toliko kilometara, a od Slunja, u kojem smo imali dogovoren odmor, niti traga niti glasa. ''Kaj misliš, koliko još do Slunja? Ma nema više od par kilometara'' Ršš; uvjeravamo jedan drugoga. I bili smo u pravu. Ako par ''kilometara'' znaci š0-š5km. :D Al odjednom Ršš; tabla!





Evo nas u Rastokama!!! I nakon xy puta što gledam ove slapove, opet me oduševljavaju, posebice onaj ispod onog birca. Al poseban je užitak uslikati se s biciklom ispred tih slapova.





Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 19:19
Kako smo se dogovorili da je odmor u Slunju, okrecemo pedale i nakon još jednog brda evo nas u Slunju. Okupiramo dvije klupe u parku (pretpostavljam da je to centar), nakon klope i cuge liježemo svaki na svoju klupu i ubijamo oko (mislim da nije bilo više od 20 min).





 U međuvremenu šaljem i drugi sms u š0:55 Ršš; ''Slunj, 5h 5 min, šš6km, prosjek 22,6km/h, najteže slijedi''. Mislim da smo se odmarali ukupno oko sat Ršš; sat i pol, što me je cak i zeznulo jer sam se ohladio, pa je nastavak bio malo teži, pogotovo obzirom da su odmah nemilice krenuli usponi… U Rakovici kratak predah, pa put prema Plitvickim jezerima. Mislim si kako nikada nisam primjecivao koliko u biti su Rastoke daleko od plitvica. Dolazimo i do granice Karlovacke/Licko Ršš; Senjske županije.




Na usponu iza tog znaka zanimljiva je cesta. Isprekidani betonski zidic služi kao branik od pada u provaliju. Samo, ti razmaci između zidica su toliki da se auto bez problema može strmopizditi doli. Zanimljiv je bio osjecaj voziti uz rub i nadati se da nece doletiti neki manijak zbog kojeg cu morati skretati još udesno. I onda… Vidim kako Vid jedno š00tinjak metara ispred mene staje i prica s nekim ljudima i djetetom. Dođem bliže, a sretna obitelj zaputila se biciklima u brdo prema plitvicama (kaže Vid da su ga pitali koliko još ima do ulaza za Plitvicka). što ne bi bilo ništa cudno kad jedino muški ne bi imao bicikl s brzinama. Mala djevojcica od kojih 5-6 godina imala je mali rozi bicikl kojem su valjda vikend prije skinuli pomocne kotace, a majka onaj jednobrzinski gradski bicikl s kojim ideš u ducan (ako nije predaleko). Al opet, tko sam ja da im sudim… Ta ja sam se ambiciozno zaputio na more s biciklom nakon svega tri tjedna pedaliranja. Vrijeme je i dalje bilo idealno. Malo sunca je provirivalo iza oblaka, a temperatura je iz ugodno hladno prešla u ugodno toplo.





Zanimljivo, vidim kako put kada prođeš upad na Plitvicka jezera ide paralelno s cestom i svakih 20ak metara ima stazica od kojih 2-3 metra (koliko su cesta i put udaljeni) koja spaja cestu i put, po kojoj se netko bez problema može prošvercati. Ne samo to, nego na jednom dijelu (gdje je ono neko odmorište) postoji i ulaz koji je samo ''zašticen'' rampom. Ne savjetujem ja nikoga kako se švercati, samo mi, eto, upalo u oko…
Vozim dalje kad kod neke autobusne stanice, maše mi neka djevojka da stanem. Pita ona mene, pokazujuci mi isprintanu rezervaciju sa booking.com-a, gdje je adresa Jezerane xy. Rekoh ja njoj da joj je tabla JEZERANE ispred nosa i nek se malo prošece u tom pravcu i da ce naci. Pitam je od kud su (frendica joj sjedi u kucici autobusne stanice). ''From London'', odgovori ona… I sad, klasicno pitanje Ršš; kako vam se sviđa ovdje i kaže ona meni Ršš; lijepo je, samo, ovdje nigdje nema taksija! A u k… Ona bi taksi na Plitvickim jezerima! Zanimljivo razmišljaju ti londožani…
Vid, koji je odlepršao ispred na silnim uzbrdicama po Plitvickim jezerima, ceka me odmarajuci se uz cestu. Nastavljamo dalje. Iduca stanica Ršš; Korenica! Iako smo planirali spavanje u Korenici, odlican tempo i brzo stizanje do Korenice, promjenili su nam plan.  šaljem i treci sms u š5h 5min Ršš; ''Korenica, š67km, 7h 47min, prosjek 2š.2km/h. Idemo dalje do Udbine, možda Gracaca. Ima 60km do Gracaca.'' U ducanu kupujem zidarski sendvic Ršš; pola kruha i 30 dkg salame kojeg ubacujem u sebe bez prevelikog problema, a nakog gableca sjedamo u neku lokalnu birtiju.  



Tamo pocnemo caskati s nekim tipom koji kaže da njegov sin ocekuje danas dvojicu biciklista iz Zagreba za spavanje i pita da li smo to možda mi. Mi odgovorimo da nismo, samo što… Nevjerojatno koliko je svijet mali… U planiranju puta, misleci da cemo prvi dan stici samo do Korenice, nazvao sam neki broj s interneta i dogovorio s tipom za smještaj. I sad, od svih birtija, od svih ljudi, od svog vremena, mi naletimo na starog tog tipa za sobe… U cakuli pitam ja njega da li misli da ce ovi oblaci na nebu šta kišiti danas, a on meni Ršš; ma nece, nisu u prognozi ništa najavili. Oh, kako se prevario… Kako se grdo prevario… Kratko nakon izlaska iz Korenice vidimo mokru cestu i mislimo, super, kiša je prošla, oblaci odlaze. Ali, bit ce da oblaci nisu stigli toliko bježati pred nama koliko smo jurili :D tako da smo se vrlo brzo našli u pljusku. Obukli na sebe kabanice i tjeraj dalje… Koliko god bio mokar i lagano promrzao, razmišljao sam kako je alternativa (žarko sunce) 3 puta gora i da moram biti sretan što je ovakvo vrijeme, i što je još važnije, nema vjetra. Kod Udbine se moramo skinuti sa Dš i uspeti na brdo da zaobiđemo onu brzu cestu. Na vrhu brda bila je neka mala autobusna kucica gdje radimo kratku pauzu i razmišljamo da li da idemo do Gracaca ili da ovdje potražimo prenocište. Kako mislimo da stignemo za dana do Gracaca, krenemo dalje. Par metara prije ukljucivanja na Dš ima neka autobusna kucica u koju se utrpalo jedno 4-5 biciklista koji su cekaju milost neba da nastave dalje suhi. Od cijele te kiše jedino me smeta što su mi tenisice potpuno mokre i promocene. Kiša kao da zna kada mi je vrijeme za slikanje pa je nakon 40ak km prestala (malo prije ulaska u Zadarsku županiju) i omogucila mi vađenje fotica i presretno ponosnu sliku (možda se ne vidi na slici jer mi sunce pici u oci, al sam stvarno presretan).

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 19:19
Zadnjih š5ak km do Gracaca preletavamo sa prosjecnom brzinom oko 30km/h, cak i uzbrdice nas previše ne usporavaju. Ne znam od kuda vadimo tu snagu nakon 200 pređenih km, ali lokalne babe i dide na biciklima prelazimo kao da stoje. cak se i neki klinac želi utrkivati samnom ali ubrzo odustaje.



U š9:50 dolazimo do prve birtije u Gracacu, uđem unutra i pitam za šankom da li znaju gdje mogu naci cimer fraj. Jedan poziv, š0 min cekanja i dolazi tip po nas. Pratimo ga do neke simpaticno uređene kuce na kojoj se na displayu vrti ''apartmani Nada i neki broj telefona''. Ostavljamo bicikle u garaži i ulazimo u kucu. Gornji kat je super uređen, zajednicki veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonom i 5 soba sa krevetima. Smještamo se u sobu, a gazda loži vatru u peci koja je super došla jer si možemo osušiti robu i, još važnije, tenisice. Tuširanje je, uh… Fenomenalan osjecaj olakšanja, svježine, cistoce. Baš ono što mi treba za dobar san.  Malo gledanja TV-a, tek toliko da se procitaju najnovije vijesti na ttx-u i pravac spavanac. I da, statistika za kraj dana Ršš; 232km, š0h 55min, 2š,škm/h prosjek…





Budimo se i prije nego je budilica zvonila, svježe licko jutro obavijeno maglom, dorucak, spremanje i polazak.



Pred nama je blagih 8% uspona prije nego stignemo do najboljeg dijela puta Ršš; prezida i spuštanje u Obrovac.







S desne strane gledam vjerojatno stazu za downhill i ne vjerujem da bi se itko normalan spuštao ovom stazom (nažalost nemam sliku…). Ne znam koja je to mehanizacija postavljala konstrukcije za dalekovod na toj strmini. Al svaka cast hrabrim ljudima/luđacima koji se uopce usuđuju spuštati icime, pa makar i pješice tom stazom. Oko 45 minuta penjanja i evo nas Ršš; dobro poznati tunel kao da ima miris morske soli. Barem kad si u autu.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 19:20
Poslije tunele Ršš; ekstaza! Više od š5 kilometara najboljeg spusta u životu do sada!



Iako na niti jednom dijelu nisam išao brže od 65km/h, ukupna vožnja od kojih 22-23 minute je bio cisti orgazam na dva kotaca… Prolazim pokraj table na kojem piše ogranicenje brzine na 30km/h, a meni na ciklometru piše Ršš; 52. Di je ta murija da me uslika kad treba? Sa guštom cu platiti ovu kaznu. :) Ali, svemu lijepome dođe kraj… Stajem kod mosta na Zrmanji u Obrovcu i ovaj puta, malo za promjenu, ja cekam Vida. 257km, š2h, prosjek 2š,3km/h. Na mostu zamolimo neku gospoju da nas uslika što ona i cini





Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 19:23
Iako sam se u planiranju puta, psihicki pripremao za onaj uspon po sepertinama od Obrovca pa dalje prema moru, nisam se pripremio na još jedan uspon kada smo se popeli do onog ''T''  raskršca pa kad skreneš desno… Tom usponu nikada kraja i on me malo ''ubio''. Konacno došli do vrha, Vid me ovaj put pošteno ostavio i cekao na nekom mjestu za koje kaže da tamo stalno puše neki vjetar, al ovaj puta ni daška vjetra. I necu se žaliti. Vjetar, ako ti je saveznik, slab ti je saveznik, ako ti je protivnik, uh… Radije bi na š4% brdo se penjao nego vozio u vjetar. Pocinjemo se spuštati i… Evo ga! Nikada mi ova bara karinskog zaljeva nije ljepše izgledala!



S druge strane kanala vidimo nešto tamno, ali kako nismo ocekivali kišu mislili smo da je samo sjena oblaka. Opet, krivo mislimo… U minuti je pao pljusak i mi brže bolje navlacimo kabanice. Iako je bio daleko kraci nego jucerašnji, ucinak je bio gotovo jednak, a najgore su opet prošle tenisice i naše noge u njima. Kako nakon kiše dolazi sunce, ni ovaj put nije bilo iznimke, tako na nakon 20ak minuta pljuska sunce je dobro ugrijalo i evo, prvi puta u dva dana osjecam vrucinu dok vozim. Znamo da do Benkovca ima 30ak kilometara ali zašto tako dugo traje da dođemo do tamo? I od kuda sada još jedno brdo? I gdje mu je kraj? Sva ta pitanja otišla su u zaborav dok prolazimo pokraj borove šume, a onaj poznati miris draži naša osjetila.



Prolazimo i pokraj prvih benkovackih kamenoloma te ubrzo dolazi i sami Benkovac.



Stajemo pokraj Plodina ili koji je vec ono veliki ducan da napunimo zalihe vode i kupimo koju sitnicu za baciti u usta i shvacamo da je kraj vrlo blizu, a naš zajednicki put zaista i gotov. Još kilometar Ršš; dva i svako ce na svoju stranu Ršš; Vid prema šibeniku, a ja prema Biogradu.



šaljem i predzadnju poruku Ršš; Benkovac, 288km, š3h 43min, prosjek 20,8km/h. 20,8km/h. Zar ne bi bilo lijepše da je prosjek 2škm/h? Naravno da bi bilo i odlucujem da cu ganjati prosjek iako se prosjek nakon 288km ne mijenja tako lako. Tek što smo se razdvojili poceo mi je puhati, kako to prognozeri nazivaju ''umjeren'' vjetar. Su oni kad vozili bic po takvom vjetru u prsa, a da su pritom ganjali prosjek? :) Ali i uz vjetar, oko Kakma sam uspio doci na 20,9km/h. Da bi dostizanje prosjeka bilo još teže, osim dvije malo jace nizbrdice sve je neka uzbrdica, pa cak i neposredno prije Biograda.  Cijelo vrijeme cekam da konacno pocne nizbrdica i docakao sam je Ršš; zadnjih 500 metara prije jadranske magistrale Ršš; jeeeej :/ .



Skretanjem prema Sv. Filipu i Jakovu imao sam malu pomoc vjetra koji mi je pomogao da vozim prekom 30 km/h. Žao mi je što sam ulazak u Sv. Filip i Jakov snimao kao video, al preživjet cemo što necemo vidjeti još jednu sliku table. Brojim zadnje metre, zadnje okretaje pedala, skrecem kod semafora u brdo i za minutu sam na cilju!!! Pogledam ciklometar Ršš; 2škm/h! Uspio sam! I ovce i novce! :) I sa guštom šaljem i zadnju poruku Ršš; 3š2km, š4h 46min, prosjek 2škm/h.
E da… Cura se taj dan vracala s Paga tako da nije bilo nikoga kad sam stigao, zaletio se kupiti dva radlera (nije mi bilo dovoljno pedaliranja) koja sam slistio kao da su voda i koji sat kasnije, šok, iznenađenje! Al to je za neku drugu pricu…
U Zagreb se vracamo busom (pogodilo se da se i Vid vracao kad i ja), ipak sam rekao da idem NA more biciklom, a za povratak nisam rekao niti rijec… :D U Zagrebu su nas docekali oblaci i kiša. A kao da se nisam par sati ranije kupao u moru i igrao picigina. I Zagreb mi je priredio dobro kupanje, pogotovo na Ilici i Bolonji gdje je bilo toliko vode uz rub ceste da sam morao voziti po plocniku. Ali, prošao je i taj dio i kako kaže Gabi Novak  ''pamtim samo sretne dane'', tako cu ja pamtiti samo lijepe stvari, mada ružnih, koliko god se trudio sjetiti, nije niti bilo Ršš; al da spomenem, cisto da se sam podsjetim za š0-š5 godina kada cu ovo citati: jedno izletavanje sa ceste zbog gledanja ''okolo'' gdje sam se uspio zaustaviti na travi 20cm od stupica i prelazak magistrale kod macole gdje iza kamiona nisam vidio kombi i skoro sam podletio pod njega, al i to je bilo samo ''skoro'' :) al kako se kaze: od ''skoro'' se ne živi, bit ce da se onda niti ne umire :D
I tako, momak od 28 godina, koji nije pedalirao valjda š0 godina, sa kondicijom skoro pa na nuli, nakon svega tri tjedna pedaliranja uspio je ostvariti ambiciju Ršš; biciklom na more!
Koja je iduca avantura?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 21:57
Prvo cu napisati: Svaka cast Gajba! :D, a sad se bacam na citanje :)
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 11:20
svaka cast Clap Clap Clap
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 11:35
Kooooja avantura, zavidim ti GajbO!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 12:29
kako dobro! da si samo fotke stavio bilo bi fenomenalno, stvarno respekt Thumbs Up

sviđaju mi se opisi puta Big smile

nego, nazad busom, šta je s bajsom, isto u busu dolje kod prtljage ili?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 13:20
Kakva avantura, svaka cast! Big smile 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 13:43
Gajba svaka cast
Izvrsna avantura, ali izvrsan i putopis
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 02:52
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


nego, nazad busom, šta je s bajsom, isto u busu dolje kod prtljage ili?


tnx svima na komentarima.

da, bic dolje u prtljaznik i naplatio 60kn za njega...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 10:30

Svaka cast Gajba, nije bilo lako ovo izvesti, ali što ocekivati od covjeka koji radi 3 sata cardia u komadu kuci LOL

U svakom slucaju, cestitam na volji i upornosti. Clap


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 11:40
Napokon sam uspjela odvojiti malo vremena da se posvetim citanju kako treba Smile

..damn, that's love Big smile

Gajba  Clap i hvala ti što si svoju pustolovinu podijelio s nama, mislim da ce mnogima dati vjetar u leđa da testiraju svoje zamišljene i umišljene granice Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 11:49
Hej Gajba, cestitke na voznji. Cim sam vidio post, odmah sam ga stavio na facebook kao inspiraciju i motivaciju ostalima! Wink

Cim ulovim vremena, mozemo postaviti ovaj tekst sa slikama na portal ili blog, samo bi promijenio naslov da nabije malo motivacije.. Big smile


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.