New Posts New Posts RSS Feed - Anketa o vasem izgledu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Anketa o vasem izgledu

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 20:02
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Eh ta vizija. Jedno je kako se mi zamisljamo, a drugo je jel mozemo mi tako izgledati zbog svojih gena i prirodne konstitucije.

 

tako je, zato sam i rekla da moramo znat procijenit dokle možemo ic i po tome uskladit viziju - al ja inace ne volim rijec nemoguce pa idem kroz taj zid koliko god mogu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 20:08
A da, viziju moramo izbalansirat s genetikom.

I agree.

Mora se bit fleksibilan i spreman na kompromise, pa nekako sve izracunat da budeš više od 50 % zadovoljan. Nema š00 % idealnog. Ciljaš na iznad polovice.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 20:36
Ja imam nekakvu viziju sebe koja je onako pomješana vizualno sa fizickim postignucima, znaci nije mi izgleda naj.. ali lagao bi kad bi rekao da nemam nekakvu želju u vezi izgleda!


p.s NIKAD š00% zadovoljan

p.s ovako bi ja volio izgledati


Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 20:39
Originally posted by Kate Kate wrote:

Ja imam jako preciznu viziju, radim na njoj i trudim se usput zabavljati, tako da mi ne bude tlaka taj hard work.

Izazovi i samo izazovi, a nabrijana sam za svladavanje izazova!



Slažem se u potpunosti, i ja sam za akciju.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 21:01
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ja imam nekakvu viziju sebe koja je onako pomješana vizualno sa fizickim postignucima, znaci nije mi izgleda naj.. ali lagao bi kad bi rekao da nemam nekakvu želju u vezi izgleda!


p.s NIKAD š00% zadovoljan

p.s ovako bi ja volio izgledati




Ja bih malo tanje noge, i gore jedno š0kg vise..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 21:26
Ne kuži se na slici ali ima on dosta ,mesa, plus ova razina definicije! i inace to je covjek koje izbaci oko u clean and pressu ako se ne varam preko 200 kg
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 21:37
  He he..bome zverka.. sta mislis, ima 90kg?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 21:40
Mislim da na slici ima 70
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 22:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da na slici ima 70


He he.. onda je bome lagan.. A vidio sam da je bilo prije nekih pogovora.. meni je lijepo gradjen Vin Diesel.. onako bih ja volio biti gradjen
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 22:12
S obzirom da ima š70 cca i bf koliki ima.. to nije toliko malo

Probaj ti doci na ovaj bf pa ceš vidjeti koliko ce ti kila ostati
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 22:50
  pa ja zelim taj bf sa 92,93 kg.. a posto necu nikada.. ne opterecujem se.. meni je velicina na prvom mjestu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 23:15
  Ja sam kao Iluvatar, više brijem na snagu nego na masu...

A jel to lik sa slike stvarno radi press sa 200kg ili samo clean?...ili možda clean i push press? Nekako mi je previše 200 kg za press iznad glave.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 23:57
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

 
Ja sam kao Iluvatar, više brijem na snagu nego na masu...A jel to lik sa slike stvarno radi press sa 200kg ili samo clean?...ili možda clean i push press? Nekako mi je previše 200 kg za press iznad glave.


Meni glupo imati hrpu bespotrebnih mišica, volim biti jak za svaki gram koji imam i idem prema tome :D

A što se tice ovoga, ne mogu naci sa dkako se zove.. možda je nešto manje, kad nađem, javim
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 00:01
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

 
Ja sam kao Iluvatar, više brijem na snagu nego na masu...A jel to lik sa slike stvarno radi press sa 200kg ili samo clean?...ili možda clean i push press? Nekako mi je previše 200 kg za press iznad glave.


Meni glupo imati hrpu bespotrebnih mišica, volim biti jak za svaki gram koji imam i idem prema tome :D

A što se tice ovoga, ne mogu naci sa dkako se zove.. možda je nešto manje, kad nađem, javim


Svakako, treba iskoristiti potencijale koje imamo. Neki si ljudi jednostavno ne mogu dopustiti preveliku masu...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 00:04
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

 
Ja sam kao Iluvatar, više brijem na snagu nego na masu...A jel to lik sa slike stvarno radi press sa 200kg ili samo clean?...ili možda clean i push press? Nekako mi je previše 200 kg za press iznad glave.


Meni glupo imati hrpu bespotrebnih mišica, volim biti jak za svaki gram koji imam i idem prema tome :D

A što se tice ovoga, ne mogu naci sa dkako se zove.. možda je nešto manje, kad nađem, javim


Svakako, treba iskoristiti potencijale koje imamo. Neki si ljudi jednostavno ne mogu dopustiti preveliku masu...


A ja sam prirodno masivan pa me to ni ne brine.. Definicija kakva god da je, nije.. samo nek je to jako
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 00:11
  Ma jasno Davore, jesi kakav jesi. Nije ni meni cilj biti što manji, vec želim doci do "plafona" s ovim što imam, a o masi cu kasnije razmišljati. Na kraju to sve skupa i ne mora imati veze s definicijom. Mene nije briga kako izgledam, bitan mi je napredak u fizickoj spremnosti.
Spomenuh ljude koji si ne mogu dopustiti preveliku masu...mislio sam na npr. vatrogasce i razne spasilacke službe, sportaše kojima je bitna (manja) težina, itd.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.