New Posts New Posts RSS Feed - Akne il bubuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Akne il bubuljice

 Post Reply Post Reply
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Akne il bubuljice
    Posted: 11 Rujan 2007 at 22:18
Ima li neko od forumasa problema s ovim , pogotovo pri unosu nekih suplemenata?

Ja sam i u tim godinama kada su najcesce , ali sam primijetio i da se cesce pojavljuju kad konzumiram whey i glukozu. (A bome i cokoladu )

Je li samo slucajnost , ili se i vama desava?
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 23:36
 ja u zadnje vrijeme imam velikih problema s licem :( bila sam kod dermatologa, dobila sam nesto za mazat, jos cu morat i tablete neke hormonalne uzimat uzimat.. nisam joj nista rekla da uzimam whey, spomenula sam doktorici ali ona nista nije rekla za to nista, a neki ljudi kazu da mi je to od wheya .. ne znam.. al zbilja koda je od tog-jer mi nikad nije tako bilp, samo, ja to ne chu priznat, i da je..
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 09:13
znaci ipak ima to veze....

a sto mislite , jel i fast food isto moze uzrokovati?
jer otkad idem u skolu prekoputa McDonaldsa , to primjecujem...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 10:08

 Naravno da losa prehrana ima odraza na lice. Pogotovo slatko!

Ali vjerujem da decke, iako su po godinama mozda i izasli iz puberteta, ipak muce hormoni, a tu i nema nekog lijeka osim otici u ljekarnu, pokupiti tonike, kreme i sl. (prije potraziti testere proizvoda jer su u pravilu skuplji, a ne pase bas svakom sve) i redovito to koristiti.

Redovito je kljucna rijec!

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 19:48
cudno , ali kako redovito pijem multivit (u ovom slucaju pro.nutrition) , nestaju
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.