New Posts New Posts RSS Feed - Vaga, salo, misici... :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaga, salo, misici... :/

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 15:48
Vidi je LOL Ma gledaj poantu LOL

Hodanje je nužna potreba, nešto najprirodnije na svijetu, a baš smo to prvo zaboravili i prekrili ga postocima Tongue

Kad smo vec kod toga, vrijeme je i da ja protegnem svoje noge...ovaj forum ce me uništit Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 15:34
Mett, mislis da su svi Grci izgledali kao apoloni..studirala povijest i to nimalo nije tako i hodanje je kardio
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:40
Gle.....taj medjuobrok (iako baš ne spada pod definiciju istog radi neravnoteže nutrijenata) može i ne mora bit problem, sve ovisi o opcoj slici. Zato ti kažem da nam pišeš par dana jelovnike da vidimo kako se sve to skupa uklapa.

što se posnog i badema za veceru tice - bankrotirat ceš brzo Big smile

Imaš niz varijanti, ova je samo jedna od tih....osiguraj se povrcem, i drugim izvorima proteina (meso/riba/jaja...) te sa ostalim dobrim mastima ( iz ulja, sjemenki, ostalih orašastih, masnijih riba, ciielih jaja...) ... i mijenjaj te kombinacije, ovo je jedna prilicno štura i skupa kombinacija za svaku vecer :)

Povrce, povrce, povrce!


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:17
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Može Wink

Fali proteina! Sve ovisi o kolicini bobica i voca, pripazi na kcal i šecere, pogotovo navecer ;) Dodaj nešto proteina u to (posni sir, whey bi išli...) ili neke proteine sa strane i pazi koliko cega stavljaš - ako vec moraš trpat, trpaj špinata Smile


Onda cu to radije napravit pa na poslu pijuckat kao MO, a navecer se držim proteina i badema. :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:15
Može Wink

Fali proteina! Sve ovisi o kolicini bobica i voca, pripazi na kcal i šecere, pogotovo navecer ;) Dodaj nešto proteina u to (posni sir, whey bi išli...) ili neke proteine sa strane i pazi koliko cega stavljaš - ako vec moraš trpat, trpaj špinata Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:12
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Ma nee, što ti je....pogotovo ako nisi gladna, ne natrpavaj se bezveze, bar posni dugo drži, a bome i grah........preventivno, preventivno, pa vaga stoji Wink

Doma to pojedi, ako nemaš ništa drugo u planu prije treninga.


Okej, jer nisam bila sigurna :)) Hvala!

Javim navecer kako je izgledao sveukupni dan!

I još pitanje; koje je vaše mišljenje o smoothies od tipa špinata, voca, i goji bobica umjesto MO? I da li može zamjeniti veceru?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:09
Ma nee, što ti je....pogotovo ako nisi gladna, ne natrpavaj se bezveze, bar posni dugo drži, a bome i grah........preventivno, preventivno, pa vaga stoji Wink

Doma to pojedi, ako nemaš ništa drugo u planu prije treninga.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:05
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Shame on you baba LOL


Amteja, zapisuj nam tu malo kako papaš ove dane ,da te možemo pratiti Wink


Obavezno!

Btw, imam pitanje; gablec sam jela oko podne i nesto sitno; 200g zrnatog i oko toliko grah salate. Uzela sam još jedan zrnati da ne pregladnim na poslu, a dali ga moram pojesti ako nisam jako gladna, pošto idem doma za sat vremena, ili da ga pojedem preventivno da ne budem gladna? :/

za danas vec plan, nakon treninga, ribica, krumpir sa cešnjakom i zdjeletina zelene salate!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 14:01
Shame on you baba LOL


Amteja, zapisuj nam tu malo kako papaš ove dane ,da te možemo pratiti Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:59
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

LOL

Možda se netko drugi javi pa podijeli dojmove, ja se povlacim iz te teme LOL




ahahahahahahhaha
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:30
LOL

Možda se netko drugi javi pa podijeli dojmove, ja se povlacim iz te teme LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Drago mi je.... i drži taj osjecaj što dulje i iskrenije možeš Hug


Originally posted by Amteja Amteja wrote:

Btw, sad malo odskacem od teme, ali je li tko od vas cura pomislio kako je gledanje Daliborovih treninga skoro pa cisti sex??


Niti sekundu - ovaj odgovor ide bez smajlica da shvatite njegovu ozbiljnost.


Okej, necu vise nista pitati. (bez smajlica). ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:19

Drago mi je.... i drži taj osjecaj što dulje i iskrenije možeš Hug


Originally posted by Amteja Amteja wrote:

Btw, sad malo odskacem od teme, ali je li tko od vas cura pomislio kako je gledanje Daliborovih treninga skoro pa cisti sex??

Niti sekundu - ovaj odgovor ide bez smajlica da shvatite njegovu ozbiljnost.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:14
Btw, sad malo odskacem od teme, ali je li tko od vas cura pomislio kako je gledanje Daliborovih treninga skoro pa cisti sex??
Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hugza jednog i drugog Hug

Mett, drago mi je da si spomenuo taj tuš... Smile Jer je zapravo takvo razmišljanje, u svemu opcenito, mene doslovno oslobodilo. Ono, perem si kosu i mislim si....gle na koliko ja tu stvari vec mogu biti zahvalna! Imam dugu kosu, imam šampon, imam toplu vodu, imam ciste rucnike, imam ruke, imam fen da osušim......a prije bih prije pranja rekla - a u klinac, sad još i to sranje moram obavit LOL

Promjena perspektive - stvar je izbora hocemo li gledat ono što fali ili ono cega ima u izobilju i na cemu bi trebali biti zahvalni....makar to bilo obicno pranje kose.

Netko bi rekao - nisi normalna, a ja bih rekla - ništa ustvari.......bilo bi mi sve jasno Wink

Pred pola godine bitku sa bolešcu izgubila je moja vršnjakinja ciji su mi treninzi bili inspiracija...jucer je iznenada umro decko s kojim sam radila godinu dana, par godina stariji od mene. Pozitiva samo takva, rijetko kad vidjena u ovom sivilu. Sad si tu, drugi dan više nisi, kako god dobar bio. I oko cega da se brinem? Oko toga da li ce mi netko komentirati da mi je dupe preveliko? Da nisam dovoljno dobra u necemu u cemu bi po tome trebala biti dobra? A ko to uopce ima pravo odrediti u cemu bi trebali biti dobri? Bit cu dobra u onome u cemu ja izaberem biti dobra. I ako me samo misliš gledat kao mi roba stoji - bjež.


Vjeruj mi....kada se zavoliš, kada se prihvatiš...sve ce krenuti na bolje. Gradi samopouzdanje na pravim temeljima. Pazi - ako imaš pravu osobu do sebe - to je vec blagoslov. Ti si u odnosu na svog muža ono što je moj decko bio u odnosu na mene. I izvukli smo se, skupa, na svijetliju stranu - ali samo zato što mi je povjerovao...da je dovoljno dobar, i više od toga Wink


Korak po korak, polako....nije ni to lako...pocni s malim stvarima....na kojima možeš biti zahvalna...i vidjet ceš kako ce iskakati sve više stvari na kojima to možeš biti Hug










Baš sam sad babi u inbox napisala da ste me napunili pozitivom i samopoudzanjem, osjecam se nekako... sretno! :))

I jela sam, i uzela još jedan zrnati sir kao rezervu da ne pregladnim prije nego idem doma. Tako samo da vidite da su vase prekrasne rijeci doprle do mene i dale mi volju i motivaciju!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:53
Hugza jednog i drugog Hug

Mett, drago mi je da si spomenuo taj tuš... Smile Jer je zapravo takvo razmišljanje, u svemu opcenito, mene doslovno oslobodilo. Ono, perem si kosu i mislim si....gle na koliko ja tu stvari vec mogu biti zahvalna! Imam dugu kosu, imam šampon, imam toplu vodu, imam ciste rucnike, imam ruke, imam fen da osušim......a prije bih prije pranja rekla - a u klinac, sad još i to sranje moram obavit LOL

Promjena perspektive - stvar je izbora hocemo li gledat ono što fali ili ono cega ima u izobilju i na cemu bi trebali biti zahvalni....makar to bilo obicno pranje kose.

Netko bi rekao - nisi normalna, a ja bih rekla - ništa ustvari.......bilo bi mi sve jasno Wink

Pred pola godine bitku sa bolešcu izgubila je moja vršnjakinja ciji su mi treninzi bili inspiracija...jucer je iznenada umro decko s kojim sam radila godinu dana, par godina stariji od mene. Pozitiva samo takva, rijetko kad vidjena u ovom sivilu. Sad si tu, drugi dan više nisi, kako god dobar bio. I oko cega da se brinem? Oko toga da li ce mi netko komentirati da mi je dupe preveliko? Da nisam dovoljno dobra u necemu u cemu bi po tome trebala biti dobra? A ko to uopce ima pravo odrediti u cemu bi trebali biti dobri? Bit cu dobra u onome u cemu ja izaberem biti dobra. I ako me samo misliš gledat kao mi roba stoji - bjež.


Vjeruj mi....kada se zavoliš, kada se prihvatiš...sve ce krenuti na bolje. Gradi samopouzdanje na pravim temeljima. Pazi - ako imaš pravu osobu do sebe - to je vec blagoslov. Ti si u odnosu na svog muža ono što je moj decko bio u odnosu na mene. I izvukli smo se, skupa, na svijetliju stranu - ali samo zato što mi je povjerovao...da je dovoljno dobar, i više od toga Wink


Korak po korak, polako....nije ni to lako...pocni s malim stvarima....na kojima možeš biti zahvalna...i vidjet ceš kako ce iskakati sve više stvari na kojima to možeš biti Hug







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.