New Posts New Posts RSS Feed - s.o.s
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

s.o.s

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 17:02

 to nikad nisam jela svježi sir + voda + ekstrakt vanilije....

jel to fino? u kojim omjerima ti to radiš - mislim omjer vode i sira i koliko ekstrakta vanilije?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 16:49
Originally posted by fatima fatima wrote:

 imam jedan (veliki) problem. ovako,na dijeti sam. preko dana drlim tu dijetu koja nije nikakvo gladovanje nego jedem 5 manjih obroka,smanjujem, ugljikohidrate,povecavam voce i proteine itd itd- ugl,mislim da tu ne atekam. uz to se bavim fizickom aktivnoacu. i sve bi bilo SUPER da....se u polu svjesnom stanju u sitne sate ujutro ili preko nocu ne uhvatim kraj frilidera. grozno! to traje vec dule vrijeme....  help... straano me deprimira to ato nema nikakvih promjena na mojoj kilali, bez obzira na dijetu. svjesna sam da je to zbog ovih ''nocnih izleta'' al nemogu si pomoc- ja si ostavim jabuku kraj kreveta ali doslovce u polu svjesnom stanju i prodem pored nje!!


Nocni objedi - necemo previše izmišljati sa nekakvim savjetima, ali kad bi preporucivali nešto, išlo bi ovako: jednostavno, nemoj pojesti to preko noci! Daleko je štetnije ako to "zabranjeno" pojedeš preko noci nego preko dana iz x razloga.
Ali da se spustimo na zemlju... Ako vec pojedeš nešto, onda pojedi kvalitetno, npr. ostavi si smiješani svježi sir + voda + ekstrakt vanilije ili neki drugi zbog arome i okusa. Samo popiješ i gotovo. Zapravo, misliš li da se organizmu da preko noci u prekidu sna žvakati i probavljati jabuku? Ili mu je lakše u par sec unijeti tekuci hranjivi obrok? Hehe
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
fatima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 11:58

 imam jedan (veliki) problem. ovako,na dijeti sam. preko dana držim tu dijetu koja nije nikakvo gladovanje nego jedem 5 manjih obroka,smanjujem, ugljikohidrate,povecavam voce i proteine itd itd- ugl,mislim da tu ne štekam. uz to se bavim fizickom aktivnošcu. i sve bi bilo SUPER da....se u polu svjesnom stanju u sitne sate ujutro ili preko nocu ne uhvatim kraj frižidera. grozno! to traje vec duže vrijeme....  help... strašno me deprimira to što nema nikakvih promjena na mojoj kilaži, bez obzira na dijetu. svjesna sam da je to zbog ovih ''nocnih izleta'' al nemogu si pomoc- ja si ostavim jabuku kraj kreveta ali doslovce u polu svjesnom stanju i prođem pored nje!!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.