New Posts New Posts RSS Feed - Pomozite mi .. mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomozite mi .. mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <1 21222324>
Author
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 14:16

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

evo mene ljudi opet. Ne smijem jesti zelenjavu, rajcicu itd zbog lijekova. Svi zdravi recepti sadrže sve te namirnice... poludit cu
 mislis da recepti bez toga su nezdravi? nema smrcanja.. jednom ces prestat pit tablete


ma nisam mislila da su nezdravi, ali fali mi sve to...prije sam se lijepo najela od špinata, blitve, salate, zelja.... sada to ništa ne smijem.

Od povrca mi ostaje samo krumpir koji baš i nije poželjan, luk i mrkva

Tunu isto ne smijem..
Ostaje mi samo piletina
 puretina?riba?

dakle ne smijes lisnato povrce jest? mrkva je zdrava.. puna a vitamina i vlakana.. zbog cega je cesto mozes naci u clancima "hrana negativnih kalorija". Luk je posebno dobar - pun c vitamina, za ovo doba godine pozeljan. poriluk se moze fino spraviti.

grahorice isto ne smijes jest?

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 14:43
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

evo mene ljudi opet. Ne smijem jesti zelenjavu, rajcicu itd zbog lijekova. Svi zdravi recepti sadrže sve te namirnice... poludit cu
 mislis da recepti bez toga su nezdravi? nema smrcanja.. jednom ces prestat pit tablete
ma nisam mislila da su nezdravi, ali fali mi sve to...prije sam se lijepo najela od špinata, blitve, salate, zelja.... sada to ništa ne smijem. Od povrca mi ostaje samo krumpir koji baš i nije poželjan, luk i mrkva Tunu isto ne smijem.. Ostaje mi samo piletina
 puretina?riba?


dakle ne smijes lisnato povrce jest? mrkva je zdrava.. puna a vitamina i vlakana.. zbog cega je cesto mozes naci u clancima "hrana negativnih kalorija". Luk je posebno dobar - pun c vitamina, za ovo doba godine pozeljan. poriluk se moze fino spraviti.


grahorice isto ne smijes jest?



zapravo ne smijem ništa što ima vitamin k u sebi, a to je sve zelenje + rajcica + tuna.
Poriluk i mladi luk isto ne smijem
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 14:50
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

evo mene ljudi opet. Ne smijem jesti zelenjavu, rajcicu itd zbog lijekova. Svi zdravi recepti sadrže sve te namirnice... poludit cu
 mislis da recepti bez toga su nezdravi? nema smrcanja.. jednom ces prestat pit tablete
ma nisam mislila da su nezdravi, ali fali mi sve to...prije sam se lijepo najela od špinata, blitve, salate, zelja.... sada to ništa ne smijem. Od povrca mi ostaje samo krumpir koji baš i nije poželjan, luk i mrkva Tunu isto ne smijem.. Ostaje mi samo piletina
 puretina?riba?


dakle ne smijes lisnato povrce jest? mrkva je zdrava.. puna a vitamina i vlakana.. zbog cega je cesto mozes naci u clancima "hrana negativnih kalorija". Luk je posebno dobar - pun c vitamina, za ovo doba godine pozeljan. poriluk se moze fino spraviti.


grahorice isto ne smijes jest?



zapravo ne smijem ništa što ima vitamin k u sebi, a to je sve zelenje + rajcica + tuna.
Poriluk i mladi luk isto ne smijem
 strpljen, spasen
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dea7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dea7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 16:59
 

ja sam odustala od dijeta raznoraznih i krenula na vježbanje po metodi Linea Snella,
dobila i jednostavan jelovnik, meni super, rezultati nakon mjesec dana prva liga
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 20:48
  je je i ja sam bila na tome
dobro je samo im je malo prehrana u komi
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dea7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dea7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 21:54
 
pa ne znam, meni je ok
što ti nije štimalo?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 13:28
Kakva je prehrana?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 19:56
ajme ne znam jel ovo kome more pomoc,al eto ja probala sve lude dijete,pa mi nije išlo skinit ta 4 usrana kilograma dok nisam satavila svoj pravilnik i ishranu.
š.pravilo mi je bilo jest doma
-to je podrazumjevalo da ne jedem fast food i pekara proizvode
-pravilo je bilo da iza 22h nema jest nista sta si ija ija si
2.sta sam izbacila neko meso i vise uvela ribe i morskih plodova(to mi uopšte nije teško palo morsko obozavam)
3.bilo kombiniranje povrca sa mesom
4.smanjit slatkise(al ako me uvati napadaj slatkog boje poist,preveliko uskracivanje i griznja za ucinjenim gore utjecu nego da poides)
5.bili kruv sam zaminila crnim sa sjemenkama(i koristila ga u malim kolicinama)
a jedina tjelovjezba mi je bila bicikla i pješacenje.sad kad je bicikla u kvaru,sad sam upisala teretanu
Back to Top
animal-zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal-zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 16:26
  Jel ok na definiciji nakon jutarnjeg cardia laganog intenziteta 45 min popiti odmah nakon zobene + whey?
Go Hard... or go home.
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 01:36
Originally posted by animal-zg animal-zg wrote:

  Jel ok na definiciji nakon jutarnjeg cardia laganog intenziteta 45 min popiti odmah nakon zobene + whey?


Naravno, to je i preporucljivo, samo......bolje je whey popiti odma iza treninga pa tek onda zobene.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 09:25
Originally posted by animal-zg animal-zg wrote:

 
Jel ok na definiciji nakon jutarnjeg cardia laganog
intenziteta 45 min popiti odmah nakon zobene + whey?

Ako ti je taj lagani cardio (šetnja) natašte, onda naravno
da odmah nakon njega trebaš doruckovati. Možeš pojesti
zobene i u njih ubaciti whey
Back to Top
suuzy88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote suuzy88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2011 at 15:19
Kupus dijeta

Kupus dijeta je jedna od najrasprostranjenijih i
najpopularnijih dijeta kod nas, što zbog lakoce u
pripremi, što zbog dostupnosti potrebnih sastojaka.

Priprema

5 velikih glavica crnog luka
2 zelene paprike
š ili 2 konzerve celog paradajza
š svežanj celera
š velika glavica kupusa
š kašika : Socivo, pšenica, jecam i suvi grašak.
Posoliti, pobiberiti, staviti peršun ili neki drugi
zacin, ili ljute papricice (koje su puuune vitamina C )
po želji.Preliti vodom, toliko da voda prekrije povrce, i
kuvati dok povrce ne omekša.
Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 09:59

Originally posted by suuzy88 suuzy88 wrote:

Kupus dijeta

Kupus dijeta je jedna od najrasprostranjenijih i
najpopularnijih dijeta kod nas, ±to zbog lakoce u
pripremi, ±to zbog dostupnosti potrebnih sastojaka.

Priprema

5 velikih glavica crnog luka
2 zelene paprike
š ili 2 konzerve celog paradajza
š sveµanj celera
š velika glavica kupusa
š ka±ika : Socivo, p±enica, jecam i suvi gra±ak.
Posoliti, pobiberiti, staviti per±un ili neki drugi
zacin, ili ljute papricice (koje su puuune vitamina C )
po µelji.Preliti vodom, toliko da voda prekrije povrce, i
kuvati dok povrce ne omek±a.
 

 

E tu si u pravu! Osobno nisam skidala kile tom metodom(ja sam više prežderavanje - gladovanje tip ) ali moja sestricna i rodbina se "ubijaju" tom dijetom i neprepoznatljivi su nakon toga... Jedina mana je što je wc stalno zauzet i luftaju stan 0-24

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 10:09
  kupus dijeta, haha, a joj odmah se sjetih srednje škole kad sam imala 0 znanja o fitnessu
na kraju bi mi uvik moji pojeli tu juhu il šta vec, jer im je bilo prefino

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 10:18
Ta kupus juha je o.k. iako taj recept nije baš original(ja imam boljega) s time da ja to koristim u normalnoj prehrani-juha-kao za rucak,a poslije normalno jedem ostalu hranu. Zasiti te,manje pojedeš,a dobra je kao dijuretik ,a i laksativ
Back to Top
mirelasaric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mirelasaric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 12:45
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Skviki polako, sredit cemo to, samo ostani s nama


š. Reci mi koje žitarice jedeš?


2. Zašto samo povrce za rucak? Gdje je meso, riba, jaja..bilo što od proteina? Ako si slucajno vegetarijanka ima puno dobrih zamjena za proteine životinjskog podrijetla


3. Do š7 h ti je malo velika pauza, trebala biš ubaciti nešto sitno između


4. Navecer ti voce nije najbolji izbor kad si na dijeti - onda ti je bolja varijanta da njega ukljuciš kao međuobrok, a za veceru npr. ostaviš povrce/salatu I neki izvor proteina - tako sigurno neceš biti gladna ;)


5. Nije nemoguce jer si srezala kalorije, došla u kalorijski deficit i tijelo je reagiralo gubitkom - vode. Koja se kasnije vratila...


Premalo jedeš. Usporavaš si metabolizam. I gladna si. To nije dobro. Isto tako fali ti proteina - tj. uopce ih nemaš - a to je prva stvar koju si trebaš osigurati u dovoljnom omjeru. Tijelo najviše energije troši na probavljanje proteina i zato ceš samim njihovim konzumiranjem trošiti više.


Osnovno:


- smanjih unos ugljikohidrata i ogranici ih na prvi dio dana (jednostavne izbaci skroz i zamijeni ih složenim)


- neka ti proteini, povrce i dobre masti (orašasti plodovi - pazi i tu na kolicinu, maslinovo, laneno ulje...cine osnovu prehrane


- gazirane, vocne sokove izbaci -voda, voda, voda...i zeleni caj


- ne ostavljaj velike pauze između obroka, znaci jedi svakih 3-4 h manje obroke ali nek ti dorucak bude najobilniji, tako ceš jesti manje tijekom dana


Reci mi kako stojiš s aktivnostima?




imam isti problem treba mi puno hrane i kile nikako da idu dolje mucim se i ne jedem pomoc!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 21222324>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.