New Posts New Posts RSS Feed - prehrana poslje dijete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

prehrana poslje dijete

 Post Reply Post Reply
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: prehrana poslje dijete
    Posted: 25 Svibanj 2013 at 09:35
Po cemu fastfood baš ujutro da jede? Prvi i najvažniji obrok
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 08:04
hej! Da ne dobis na kilazi i da ne gubis vise moras si izracunat bmi onaj broj koji ti ispadne toliku kolicinu kalorija jedes i imaces istu kilacu, ako hoces fast food jedi ga ali ujutro i dalje vjezbaj i toniraj tijelo i svaki dan zescije.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
chili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 11:17
ok hvala,problem sa školom je jer jedan dan dodjem doma u 14.00 a nekad 18.00 ili idem kasnije ili ranije u školu :/
Back to Top
chili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 11:16
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 09:43
Pa i ja još idem u školu pa mi je svaki obrok savršeno posložen,samo treba planirati unaprijed,sve se da sredit...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 21:43
ukoliko si s ovakvim nacinom skinila željene kilograme slijedi ti održavanje. Možeš nastaviti s ovakvim nacinom ako ti daje rezultate. Svedi brzu hranu na max. 1 tjedno
pozz
Back to Top
chili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 16:45

Pozdrav..

Imam 18 god i pomocu dijete i vježbanja sam izgubila željenji  broj kilograma,sad mene zanima dal moram nastaviti s tom prehranom kakvu sam imala na dijeti ili se mogu vratiti u normalu uz naravno vježbanje,svaki dan radim trening kod kuce od 40 min i trcim pola sata svaki drugi dan,moja uobicajena prehrana je uvjek bila kuhano znaci svaki dan jedem kuhano na ulju ne masti ne jdem masno meso jedem neko voce i sendvic ilio nešto slicno,1-2 puta tjedno volim pojest palacinke ili neku brzu hranu i piti gazirano,i naravno desert  nedjeljom,još idem u školu pa nemogu tocno planirano jesti obroke..

Unaprijed hvala Wink

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.