New Posts New Posts RSS Feed - Detoksikacijska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Detoksikacijska dijeta

 Post Reply Post Reply
Author
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Detoksikacijska dijeta
    Posted: 11 Listopad 2010 at 11:56
ima li netko prijedlog odnosno mišljenje oko detoksikacijske dijete i na koji nacin?



Edited by marcella
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2010 at 23:20
o hvala, koliko odgovoooora .. pa to je cudo
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2010 at 23:24
Hej, ja ti u to ne vjerujem.. Mozda jednom godisnje, ali to nije dijeta
kojom se mrsavi kako spada..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2010 at 08:26
nisam mislila da bi to bila dijeta konstantna, nego jednom godišnje ili dva puta godišnje za cišcenje organizma na neki nacin...
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2010 at 09:52
Iz onoga kaj citam i proucavam, neki ljudi u fitness
krugovima npr šx mjesecno poste cijeli dan, vjerovatno iz
tog razloga i da malo šokiraju tijelo.Mislim da tad samo
popiju Amino radi ocuvanja mišicne.
Ista metoda se koristi i kod mršavljenja i metode
prenajedanja/posta dan nakon šx tjedno, to sam isprobao i
nije bad, a sad kolki ucinak kaj se detoksifikacije tice
to
neznam,no spominju i lakši rad jetre i pomoc njoj na taj
nacin da se oporavi, pogotovo ako se i napiješ na taj dan
obžderavanja.
Ali u oba slucaja se radi o samo jednom danu i to je
prvenstveno radi hormonskih igrica nego detox ja mislim,
iako mozda ima i te koristi iako neznam koja korist i kaj
bi zapravo to bila detoksifikacija

Edited by The Phoenix
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:17
Evo:

Hrani se zdravo, nemoj pušiti, alkoholizirati i drogirati se, pij vodu kreci se. 

A za detox se pobrinula evolucija. 

Organ se zove jetra. Thumbs Up





People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2011 at 23:02
Zia,
slažem se za tvoj komentar. Dodao bih samo da tu i tamo možda i nije loše odraditi neku detoksikaciju zbog kvalitete hrane koju unosimo. Ipak nemaju svi para da jedu iskljucivo organsku hranu, a tzv. "zdrava hrana" poput svježeg sira i slicnih proizvoda su definitivno bolja opcija od majoneze i hamburgera, ali sasvim je jasno da danas ni svježi sir iz supermarketa nije lišen raznih aditiva koji nemaju veze sa zdravljem :(
...o kvaliteti svježeg voca i povrca ne treba trošiti puno rijeci, ali ovi pesticidi me ubiše hehehe!
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2011 at 23:12
Originally posted by marcella marcella wrote:

ima li netko prijedlog odnosno mišljenje oko detoksikacijske dijete i na koji nacin?



Marcella,

kao jednom u godinu dana opciju bih svakako preporucio post od nekoliko dana. Nema ništa loše u tome da se malo ocistiš pogotovo ako ne živiš u panicnom strahu da ceš izgubiti teškim radom stecenu mišicnu masu :))
Ne bih sada navodio posebne detalje ali malo proguglaj i sigurno ceš naici na zanimljive teorije i tekstove o postu. Dovoljan razlog bi ti mogla biti i cinjenica da sve kulture koje mi trenutno padaju na pamet koriste ili su koristili post kao nešto sasvim normalno, pa cak i kršcanstvo...iako danas  kršcani u najboljem slucaju eventualno petkom ne jedu meso (pri cemu se riba ne broji kao meso) i to smatraju dovoljno dobrim cišcenjem.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
wannabe skinny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wannabe skinny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:17
detoks je zakon
ja sam mislila da su to bedastoce
pokusaja sam onu dijetu sa pijenjem maslinovog ulja i soka limuna za cišcenje jetre ali to mi je preagresivno :) sad mi je fora biljni caj
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.