New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana za curu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana za curu

 Post Reply Post Reply
Author
COLLINA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote COLLINA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana za curu
    Posted: 01 Ožujak 2010 at 19:52
 Dobar dan, pozdravljam sve na forumu, pratim vas vec neko vrijeme i cini mi se super mjesto za saznat nove informacije. Pa da krenemo,znaci ovo je prehrana za curu( ja sam musko :)  koja zeli skinuti masno tkivo, najvise oko trbuha. PA joj slozio nesto, bio bih zahvalan ako netko to moze prokomentirati. Inace odmah cu reci jelovnik nije nis posebno jer ona jednostavno ne stigne jesti, i da, ima problem da je ovisnica o slatkom. To sam probao rijesit da joj dam da prva 2 tjedna jede neku cokoladicu oko 3 puta tjedno, tada smanjuje na 2 puta tjedno itd. Jel valja ta metoda? Jer nema sanse da odmah izbaci sav junk, evo prehrana:

TRENING DAN
8 h zeleni caj, nakon njega trening 20 minuta bicikl i 20 minuta vijaca (ima problema sa koljenom pa ne moze na bajsu cijelo vrijeme) na prazan zeludac
9 h sendvic / zobene + neka vocka( ne banana)
Neka cokoladica ili nes slatko( u manjim kolicinama) ( 3 puta tjedno)
š3 h š50 grama mesa + š00 grama rize ili pirea + salata + neka vocka
š7 h 4 cijela jaja, ili oko š50 grama mesa ili konzerva tune + salata
22 h š50 grama posnog sira + 2 velike zlice malsinovog( moze i šaka badema ili oraha)

* trening je 4 puta tjedno

SLOBODAN DAN
9 h sendvic ili zobene + neka vocka
š3 h š50 grama mesa + š00 grama rize ili pirea + salata + neka vocka
š7 h 4 cijela jaja ili oko š50 grama mesa ili konzerva tune + salata
22 h š50 grama posnog sira + 2 velike zlice malsinovog( moze i šaka badema ili oraha)

Hvala na pomoci


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 18:16
nije lose sastavljeno iako bimalo vise podataka poput visine i tezine pomoglo,malo san letimicno ovo pogleda i ok je.i netriba izbacit skroz slatko slobodno joj daj malo 2 puta tjedno
Back to Top
COLLINA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote COLLINA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 19:38
 Pa i nisam izbacio skroz slatko, napisao sam 3 puta tjedno prva dva tjedna, nakon toga smanjuje na dva puta itd. š75 cm 67 kg, nije toliko tezina prob neko vise masno tkivo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 22:14

 collina, fali proteina u dorucku ;)

Reci mi, koji je obrok prije i poslije treninga?

što manje slatkog, nema tu ovisnica/neovisnica, il oceš il neceš

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
COLLINA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote COLLINA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 23:37
 Sednvic je sa dimcekom, a ako jede zobene jbg  jasno je sve to meni ali nije takav tip da ako joj kazem izbaci slatko i sav junk da ce reci ma naravno,nema frke.Zato sam napravio ovako, da postepeno snizava pa cemo vidjeti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2010 at 06:56
 Postepeno lijepo se izbacuju namirnice i smanjuju kalorije, da se polako organizam navikne.. onako je to veliki sok organizmu.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2010 at 08:06

Originally posted by COLLINA COLLINA wrote:

 Sednvic je sa dimcekom, a ako jede zobene jbg  jasno je sve to meni ali nije takav tip da ako joj kazem izbaci slatko i sav junk da ce reci ma naravno,nema frke.Zato sam napravio ovako, da postepeno snizava pa cemo vidjeti
 

Naravno da postepeno, zato sam i rekla što manje

Samo hocu reci da ovisnosti postoje samo u našim glavama i da ih se prilicno brzo moguce rješit ako se ima dovoljno volje i želje - razlika je samo hocemo li na neke stvari gledat kratkorocno ili dugorocno - ja preferiram dugorocno, zato i nemam problema sa time :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Maslina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maslina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 09:01
Imam pitanje za upucene.

Moja kci ima š5 god , visoka je š72cm /46kg... Htjela bi se udebljati . Rekla sam joj da je još u fazi rasta i razvoja i da vjerojatno njena prehrana "ide" u visinu a da je moguce da ce se popuniti pred kraj rasta.
Mislim i to da ona ne treba neku pojacanu prehranu ( ne bavi se sportom) osim što jede ono uobicajeno . Hranimo se pravilno, mediteranskom kuhinjom, maslinovim uljem, ribom, kuhanim i svježim povrcem, mahunarkama..
Preporucila sam joj rano ujutro zobene pahuljice na mlijeku i voce, u školi no pecivo i jogurt, rucak koji ima doma, voce i lagana vecera ...
Ima li još nešto što ne znam a da joj preporucim..??
je li dovoljno rekreativno rolanje, bicikl ili neki drugi sport...Mislim da se nešto zainteresirala za ženski boks..( ne za natjecanje nego samo za cupkanje preko konopa u dvorani i treniranje pokreta..)

Edited by Maslina
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 16:05
 fali njoj š0ak kg svakako pojacat prehranu i sa P i sa UH pogotovo ako bi se tila udebljat. nek proba sa nekih 500kcal vise nego sta sad uzima
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.