New Posts New Posts RSS Feed - Ultrabrzo mrsavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ultrabrzo mrsavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 13:39
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Istina Skviki! Ali ja sam se osvrnula na sfingin primjer jelovnika, ne znam da li si ga vidjela . Ako je misilila na takve minimalne kolicine, onda takav minimum nebi nikome preporucila :)


Malo? Ne, nikako, zapravo taman koliko mi treba jer kilaža stoji na mjestu :) Ali to su normalne kolicine hrane koje mi daju dovoljno energije, a da nisam prenatrpana što se dešava u slucaju ovakvog jelovnika kakvog si navela :) A i ova zadnja recenica je opet jedan loš primjer kojem nebi nikom preporucila - tako da bi taj sigurno skapavao od gladi jer ovo sve zajedno nije ništa - ja sigurno tako ne jedem, ne znam što bi me tu držalo na životu uz ovakve treninge 


Sigurno da svatko ima svoju definiciju minimuma i maksimuma ali ovo su ipak dvije loše krajnosti, a ja predlažem jednu FAQ sredinu



slažem se. Možda nisam dala najbolji primjer, ali znaš na što sam mislila
Onaj tko cijeli život utrpava u sebe 5000 kalorija dnevno, njemu je i 3000 malo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 16:11

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

slažem se. Možda nisam dala najbolji primjer, ali znaš na što sam mislila
Onaj tko cijeli život utrpava u sebe 5000 kalorija dnevno, njemu je i 3000 malo
 

Znam znam, kužim ja tebe  ali budimo realni, kada žena kaže da jede minimalno to uglavnom znaci list salate, 2 jabuke i jogurt dnevno, šta nije tako 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 08:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

slažem se. Možda nisam dala najbolji primjer, ali znaš na što sam mislila Onaj tko cijeli život utrpava u sebe 5000 kalorija dnevno, njemu je i 3000 malo
 


Znam znam, kužim ja tebe  ali budimo realni, kada žena kaže da jede minimalno to uglavnom znaci list salate, 2 jabuke i jogurt dnevno, šta nije tako 



hahaha znam neke koje jedu gomilu klope pa jadikuju kak malo papaju i kak gladuju
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 09:38
 auufff ma di nađeš te primjere, ova rasprava nema smisla ajmo onda jednostavno zakljucit da su minimumi i maksimumi i u ovom smislu definitivno relativna stvar pa kad ih netko spomene neka bude konkretan da znamo o kakvim min. i max govorimo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 11:00
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 auufff ma di nađeš te primjere, ova rasprava nema smisla ajmo onda jednostavno zakljucit da su minimumi i maksimumi i u ovom smislu definitivno relativna stvar pa kad ih netko spomene neka bude konkretan da znamo o kakvim min. i max govorimo


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.