New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 16>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2015 at 17:22
@hardstyle91 Hvala ti puno,evo ovako krajnji cilj mi je da maknem većinu suvišnog sala i da vidim kako ce to onda izgledati i onda početi pakirati kalitetu mišićnu masu.Sada trenutno radim program snage koji planiram raditi jos 5 tjedana da dobijem na snazi na osnovnim vježbama(bench,čučanj,deadlift)naravno i prilikom toga usavršiti formu a ujedno i topiti masno tkivo uz pomoć višezglobnih kompleksnih vježbi.Pošto stanujem u muškom domu hrana je očajna ali doručak pojedem zobene,ručak pojedem u domu jer ručak uvijek bude pristojan i meni odgovara za moje potrebe a pošto je večera uvijek neko smeće tipa pomfrit i hrenovke,ili lazanje uglavnom loše večeru uvijek budu tako da opće ne jedem večere u domu nego cijeli tjedni džeparac mi ode na prehranu jer želim ulagati u sebe i nije mi teško dapače lijep mi je osjećaj mada mi nekad i taj džeparac bude malo mal za sve to ali uvijek nesto iskombiniram jer volim raditi na sebi i nije mi tesko snalaziti se da mi bude što bolja prehrana.
Kad dođem doma za vikend uvijek pazim full na prehranu,sam sebi skuham što treba jer me moji malo kako bih rekao čudno gledaju što se tiče svog mog odricanja i što ne jedem hranu koju oni spremaju ali rezultati ce sami pokazati :)
U nedjelju popodne si dopustim da pojedem ono što želim,mada mi iza toga bude grižnja savjest i osjećaj da sam sve uprskao ali promijenit ce se to s vremenom :D
Jedva čekam daljnji rad na sebi i pogotovo kad vidim na forumu da ima toliko ljudi koji me motiviraju i daju riječi podrše a i u lokalnoj teretani gdje idem govore mi kako sam se počeo lijepo "tesati" onda me to abnormalno motivira za trening.Hvala svima Hug
Back to Top
hardstyle91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hardstyle91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2015 at 16:34
Što ti je krajnji cilj? Potencijala imaš pritom mislim na oblik mišića, količinu mišića i kad makneš većinu sala vidjet ćeš i sam o čemu se radi i što je "pod haubom" sretno za daljnji rad
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2015 at 14:23
Evo ljudi slikica nakon jos mjesec dana,ponosan na sebe,uporan i idemo ovako naprijed.Slobodno komentirajte :)




Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 22:15
Hvala vam ljudi na toplim riječima i motivaciji koju mi pružate.Poceo sam se jos vise educirati sto se tice puta za koji sam se odlučio i naucio sam jos masu stvari koje nisam znao.Poceo sam računati kalorije i stvarno vam nemogu opisati koliko uživam u svemu tome,nije mi tesko ni brojati kalorije ali posto stojim u domu jos računam kako koja hrana ima kalorija i sto unosim te kako se zove sve sto jedem ali uživam u tome te mi nije tesko izdvajati od džeparca za hranu.Zavolio sam ovaj put jer mi je neopisivo lijep osjećaj da znam da sam svaki dan bolji i bolji da napredujem iz dana u dan.

Ps: Dena snimit cu ti moj prvi zgib ovaj mjesec ja se nadam jer mi jos malo fali pa da razbijemo mit koji si rekao o kilazi i
da je nemoguce s mojom kilazom to napraviti.

Hvala jos jednom svima na toplim riječima i motivaciji i imam jednu poruku za vas a to je:
Nemozete slomiti čovjeka koji sebe lomi svaki dan ;)

Transformation in progress-Stay tuned :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 21:05
Bravo !!:)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 20:32
Ma bravooo:)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 12:05
Ty Gabrijela :)
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 12:00
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 10:47
Hvala Israela,iskreno nisam opce toliko gledao ramena jer sam htio da imam sliku leđa,a za ramena sam iskreno mislio da su mi slabija skupina i opcenito mala :D Naravno sve ce to bit bolje kad se skinu masne naslage ali nemogu vam opisati koliko sam ponosan na sebe i koliko je teretana promijenila moj nacin života,i ova slika mi je samo jos veća motivacija da nastavim mada nisam nikako ni izgubio motivaciju ali znate o čemu pričam :)
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 07:44
boogovska ramena! :D 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2015 at 20:52
Evo ljudi reko sad da se slikam jednu sliku s leđa jer se nisam odavno slikao s leđa nego sam imao samo jednu sliku i ovo mi je dalo tako veliku motivaciju da nastavim dalje i da ima promjena. :)
Tako sam ponosan na sebe i na svoj trud i dalje idemo samo jako pametno i sigurno :D



Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 21:36
Upravo to.Po mom mišljenju ne treba se previše oslanjati na vagu i onda se gristi iznutra ako nismo smršaviti željenu kilažu.Puno je bolje pratiti napredak u ogledalu and btw slažem se s tobom rambo :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 21:32
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Hvala ti puno na ovim toplim riječima,nemogu ti opisati koliko mi puno znače da guram još jače i da nikad ne odustanem bez obzira koliko teško bilo. Hug

PS.Jutros sam se vagao natašte ujutro a vaga je pokazala 111,5 tako da sam happy mada više gledam promjene u ogledalu nego što se oslanjam na vagu ali eto ciljamo na dvoznamenkasti broj kojeg nisam vidio ja mislim od 7-8 razreda osnovne Big smile


Samo jako

Slazem se s time da vaga nije rijesenje, ja vec dosta vremena stagniram sta se tice vage, ali snaga se povecava iz tjedna u tjedan, centimetri stoje, ali sam svejedno cvrsci nego prije i jace su vizualno istaknuti misici, a to i je ono sto zelimo ,bar ja
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 16:49
Never give up puno ti hvala na motivacijskim riječima,uz ovakvu ekipu i toliko rijeci motivacije sramota je odustati.Kazu da je svaki početak najteži zato idemo korak po korak,sigurno i pametno.Polako bildamo i mentalnu snagu i snagu volje :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 15:14
Niksa samo naprijed, nadam se da ovog puta neces odustati!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2015 at 14:35
Hvala ti na odgovoru.
Nažalost ja se ne slažem s tobom s ovim sto si napisao.Nekr osobe sigurno imaju ove simptome ali ja nemam nijedan od ovih simptoma,sto se tice zgiba neki dan sam ga probao raditi i vec se mogu vise podignuti nego prije 2 mjeseca sto sam mogao i vjerujem u sebe i znam da cu ga uspijet napravit.Nego da ja recem tebi u čemu u konkretno sa mnom bio problem prije a to je sto nisam bio jak u glavi.Poceo bih vježbati i paziti na prehranu i brzo odustao jer nisam bio mentalno jak i nisam bio posvećen svom cilju i nisam bio predan svom cilju.Ali iz tih pogrešaka sam dosta stvari naucio i jos uvijek razvijam tu mentalnu snagu koja je potrebna za sve ovo.Kad čovjek nesto počne i domalo odustane i tako stalno se to ponavlja onda se čovjek vrti u krug i ne postiže rezultate.Ali posto sam dosta vremena bio u tom zacaranom krugu sad te greške ne ponavljam i vjerujem u svoj uspjeh i bit cu predan svom cilju.Hvala ti na komentaru :)
PS.Nemoj se naljutit ali evo nadam se da si me kroz moje obrazloženje razumio.
I za kraj sto se tice zgiba vjerujem u to da ako covjek nesto želi i radi na tome i vjeruje u svoj uspjeh onda ce to i uspijeti bez obzira na prepreke ;) :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.