New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 10:40
bok,Irija!
evo ovo gore je prvi trening,drugi je cardio,sad cu ti napisati treci,taj još nisam radila:

1-cucnjevi(bez utega)2x20-50
2-mrtvo dizanje(bez utega)2x10-20
(tu još ucim tehniku)
3-nožna extenzija 1x15 sa 20-30kg
4-nožna flexija ležeca1x15 sa20-30kg
5-nožna flexija sjedeca1x15 sa30-40kg
6-potisak mašina koso 1x15 sa 10kg i 1x10 sa 15-30kg
7-dvorucno povlacenje na lat mašini 1x20 sa 30kg,pa 1x15 sa40-50kg
8-povlacenje na high row-hammer 1x10 sa 10kg,pa 1x6 sa 15kg
9-potisak mašina(ramena) ( 1x ne znam tež. ne piše ???!!)
10-dvorucno povlacenje do brade 1x15 sa 3-5kg

11-dvorucno opružanje bucice iza glave 1x20 sa 4 kg,pa 1x15 sa 5kg
12-dvorucno pregibanje bucicama 1x20 sa3kg,pa 1x16 sa4kg
13-podizanje nogu 2x10-15
14-rimska klupa 1x15-30
15-hiperextenzija (donji dio ledja) 2x10-15
ugl.ledja,posebno donji dio moram ucvrstiti,tu sam najslabija(to znam vec odavno)
ugl. i tu su mi sve premale težine,ali valjda postoji razlog,iako ja mogu puno više i teže
evo nakon jucerašnjeg treninga nemam problema,cak ni da bi me slucajno koji mišic bolio, muskulfiber




Edited by baba44 - 27 Studeni 2013 at 10:42
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 09:54
Baba ti si kao ja! Ja bi samo što vece kilaže na sebe nabacila, a nedaju mi I takodjer, uskoro krecem sa teretanom i ne želim da me baci samo na sprave!

Nego, daj piši još kak izgleda taj pismeni program! To ce isto biti neki full body koliko vidim?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 07:36
dobro jutro! :)
dobila sam pismeni program od trenera:
jucer- tr. 1)
1-nožna addukcija 1x20 sa 20-30kg
2-nožna abdukcija ista kilaža i pon.
3-cucanj 2x 20-50 mrtvo 2x20-50
4-gluteus mašina 1x15 30-50kg
5-potisak mašina ravno 1x15 sa 10kg,pa 1x10 sa 15-30kg
6-dvorucno povlacenje na lat mašini 1x20sa 30kg,pa 1x15 sa 35-50kg
7-povlacenje,veslanje na row usko 1x10 sa 30kg,pa 1x6 sa 40-50kg
8-dvorucno odrucenje lateral 1x15 sa 15kg
9-predrucenje bucicama,lateralno odrucenje bucicama i podizanje ramena
10-dvorucni potisak sajlom 1x15 sa 13kg,pa 1x10 sa 15kg
11-dvorucno pregibanje,biceps, 1x15 sa 8kg,pa 1x10 sa 10kg
12-trbušnjaci na podu
13-podizanje trupa od poda za donji dio ledja


evo,to je bio jucerašnji trening.
danas je cardio + trbušnjaci na rimskoj klupi i ostalim spravama za trbuh.
dakle ovo jucer sam odradila ko od šale,doslovno :)
danas moram pitati trenera koliko dugo radim ove težine,kad mogu povecati,jer mi je vec sada ovo prelagano.
- još nešto,jucer sam slušala kad je razgovarao s jednom mladom ženom,i rekao joj da je užasno mršava,a ja ostala u cudu ????!!!

naime,meni izgleda sasvim normalno,cak i malo previše masti,pa si misli:"bože mili pa kak onda ja izgledam?!"
mislim da bolujem od dismorfije.:(
danas moram još s trenerom o tome procakulati,a i o proteinima,i možda još koji savjet o prehrani ne bi bilo loše cuti,jer je jucer objašnjavao nekome da treba dobrih godinu dana jesti,puno,i kvalitetno ,uz trening,da bi se dobilo npr. 5-7 kg tjelesne mase,a, od toga da bude oko 3kg mišica!

opet se ja raspisala,ali ovo mi super dobro dodje,prvenstveno,jer mi je k'o vodjenje dnevnika,a i svaki vaš savjet i primjedbu ili kritiku, uvijek volim cuti.
jedino nikako da se fotkam,iskreno,teško se sam fotkati,a i dan mi proleti,jer sam na nogama od 5 ujutro,pa do 17h dojdem doma,kuham, i još jurim na trenig.
umorna nisam, dapace,imam energije,volje i želje "ko u prici"
toliko od mene, za sada. kad odradim iduci trening,opet cu ga napisati,jer mi je to ustvari program,kojeg se budem držala,jedino cu korigirati težine.
jeidno,kaj me malo muci je to kaj stalno zaboravljam,koja je koja sprava,ali budem se navikla i naucila,kak svi tak i ja.




you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 15:04
još se niš nije zahuktalo i zakuhalo,jerbo,ja još uvijek ucim,i još nisam gotova,ima tih vražjih sprava,milion.
no,ja ko i svaki štreber,poštujem protokol.pa slušam trenera. ali,nakon svakog treninga pitam: "jel mogu sad dignuti bar 30kg u bencu,plizzzzzzz?"
ali,ne,moram pomalo,a sad sam vec nestrpljiva,jer od upisa u teretanu,imam osjecaj da radim puuuuuuuuno manje nego kaj sam sama doma radila.
prošli petak je bio opet samo cardio,danas idem opet u 19h.
i tak,ustvari mi ove izolacijske sprave nisu nešto zanimljive. ja bi šipku,natovarila i udri,mrtvo,cucnjevi,i tak to!
nakon cardia u petak sam još malo radila trbušnjake,na spravama,ma ja sam jaca i brža i bolja nego one mlade puce,kaj samo stenju i kukaju kak im je teško:"joj,ne mogu više,ajme,kak mi je dosadno!!!!!!"
djizs,pa odi doma onda,i tak su me iživcirale,a kaj ima starci daju 180kn, za to???!!!
i tak,hiperaktivna sam do bola,i mislim si,pa di mi je kraj,ja ne bum mirna dok ne dignem tih 50kg u benchu,to mi je cilj,pa onda možda i više.
sad sam skontala,da mi nije toliko estetika važna,nego snaga,a znam da ju imam   
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 20:36
Bas mi je drago zbog tebe Hug
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 13:36
ustvari sad se prisjecam, mislim da sam zadnji put išla u teretanu 2008,tak nekak.
zanimljivo je da nakon treninga dojdem doma,dobre volje,ko da sam nadrogirana,baš volim taj osjecaj.
e,sad cu dati primjer jelovnika:
D- zobene,s mlijekom i mjerica whey-a(zobene cca 60g)
R- pileca prsa(1 kom. sa žara),heljda s šampinjonima,miješana salata(zelena,zelje,grah,cikla,mrkva itd.)
prije treninga- u žurbi sam ugurala jedan corny od cokolade,po putu do doma, i onda još jedna banana i 2dl jogurta
poslije treninga-tjestenina s mljevenim mesom,jogurt,i jedno pol sata nakon toga whey,s vodom
i tak,izgleda mi to premalo,di da još nekaj uguram??!! i kaj?
evo upravo sad razmišljam kak sam još uvijek sita od rucka,i ne osjecam baš potrebu za jelom.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 10:01
odlicno, drago mi je da su te oduševile cari teretane jedva cekam da cujem dojmove za jedno 6mj kad se stvarcice zakuhaju
cookies are for pussies
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 07:37
dobro jutro

jucerašnji trening,odlican. Imala sam leg day,sprave su odlicne, a,zatim i lat mašine ,i to mi je sve predobro. ugl.porihtal mi je trener sve od 15-20kg,i ja razvaljujem ko zvijer.radila sam i trbuh,na spravama. ugl.bile su po 2 serije sa 15 ili 20 ponavljanja.
Moram još jednom napomenuti da mi je trener zakon. Svaki novi klijent koji dodje, ima obuku pod njegovim budnim okom,koliko god treba. Jako se trudi,obilazi teretanu i za svakog ima strpljenja, pokazati,korigirati,i sve što treba.
Šta rec' ja sam prezadovoljna,sa svime, baš sam ponosna na samu sebe,osjecam se predobro, jaka sam ko bik,i mogu raditi ko zmaj. E,sad sam se nahvalila,ali kaj mogu kad se tak dobro osjecam,pa moram to podijeliti s vama!
Kaj se tice prehrane,i tu sam i više nego zadovoljna,sve sam si lijepo posložila,ali znam da ce doci dan kad cu morati još nadoštukljati,jer ako ovak nastavim,trebat ce mi još više goriva za energiju
Nisam se stigla fotkakti,iskreno trcim s posla u gym,a moram i kuhati,i tak se organiziram u hodu.
možda danas uspijem [:]

Edited by baba44 - 21 Studeni 2013 at 07:40
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:42
hvala
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:40
Originally posted by baba44 baba44 wrote:



da,još malo pa trostruka baka!
stiže nam žena napokon, Dorotea, negdje sredinom veljace

Cestitke od Cristiana Ronalda
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:22


da,još malo pa trostruka baka!
stiže nam žena napokon, Dorotea, negdje sredinom veljace
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:17
Ajde bako da te konacno vidimo.Baka koja diže utege.Super mi je to.Ja se nadam da cu jedan dan biti dide koji diže tegove
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 11:42
e,jela sam sad proso,baš je zanimljivo i fino!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 11:21
jela sam cca sat i pol prije,zobene s whey.

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:54
koliko si prije treninga jela?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:22
I ako je trener ne znaci da je uvijek u pravu...ali dobro tko sam ja da govorim protiv...ima ipak više iskustva i valjda bolje zna :)


heheh super! Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.