New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene:)))

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 23>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 10:13
A što sam htjela još pitat - sklekovi s pljeskom - ocito da ih sad ne mogu - dali da tu radim obicne sklekove ili kako Dalibor kaže ženske s pljeskom? Neznam dal ima smisla raditi ženske s pljeskom i dali cu s tim napredovati?!

I ja sam ovo s rucnikom zamjenila dipsima na stolici, sa ispruženim nogama (jer su mi ti najteži). Jer jednostavno nemam na što zakaciti rucnike.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 11:26
onda radi ženska sa pljeskom, ako su ti prelagani stavi nešto ispod koljena da budu povišena, savi deke ili snadji se. A da mjenjaš vježbu tipa veslanje sa dips-evima je besmisleno, mijenjaj ih za vježbu iste mišicne skupine. Razmisli koje je tu logika? 2 fotelje, stolice, ljestve i stol, kupi metlu sa cvrstom drškom, ukradi lopatu od susjeda :), ili ovakvu štangu objesi niže na dovratak
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Sipka-za-zgibove-Iron-Bar.aspx
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 11:27
Hvala Mett bit ce sve O.K. danas je novi dan

Irija drago mi je da ti se svidja. Prvi treninzi su super i ima dosta vremena za oporavak, a kasnije ide sve teže i teže. Ali je super stvar što sam sebe iznenadiš koliko možeš

Odlicna je stvar da daješ sve od sebe u intervalu radu to je i bit:)) Rezultati ce time sigurno doci.

Što se tice sklekova s pljeskanjem radi one s koljena i pljeskom (nije isto raditi obican sklek i ovaj s pljeskom).
Dipsevi su dobra zamjena:))

Samo pici dalje..

Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 12:30
Originally posted by Irija Irija wrote:

A što sam htjela još pitat - sklekovi s pljeskom - ocito da ih sad ne mogu - dali da tu radim obicne sklekove ili kako Dalibor kaže ženske s pljeskom? Neznam dal ima smisla raditi ženske s pljeskom i dali cu s tim napredovati?!

I ja sam ovo s rucnikom zamjenila dipsima na stolici, sa ispruženim nogama (jer su mi ti najteži). Jer jednostavno nemam na što zakaciti rucnike.


Misliš na inverted rows? Ako imaš cvrsti stol probaj ovo : http://www.youtube.com/watch?v=OYUxXMGVuuU ili http://www.youtube.com/watch?v=aXlxWq1Tz1I
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 14:32
Originally posted by Irija Irija wrote:

A što sam htjela još pitat - sklekovi s pljeskom - ocito da ih sad ne mogu - dali da tu radim obicne sklekove ili kako Dalibor kaže ženske s pljeskom? Neznam dal ima smisla raditi ženske s pljeskom i dali cu s tim napredovati?!

I ja sam ovo s rucnikom zamjenila dipsima na stolici, sa ispruženim nogama (jer su mi ti najteži). Jer jednostavno nemam na što zakaciti rucnike.


@iver ima pravo za dipseve.
malo sam brzopleto napisala jer sam razmišljala o Markanovoj varijaciji programa (on je ubacio dipseve, ali umjesto sklekova, a radi zgibove kao zamjenu za veslanje), sorry moja greška.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 14:38
Danas napravljen trening, onaj od jucer
CORE: 1 gigantski set 30sek rad/ 30 sek odmor
A1 one arm plank right arm
A2 one arm plank left arm
A3 one legged plank right leg
A4 one legged plank left leg
REST: 60 sek
EKSPLOZIVNI SET: 4 superseta 15 sek rad/30sek odmor
A1 clapping pushups
A2 alt lunge jumps
REST:60sek
SNAGA1: density (bez pauze izmjenjivati vježbe)11 min
A1 one legged box squat right leg x3
A2 one legged box squat left leg x3
A3 bent over row x6 (bucice 8 kg)
rest: 120 sek
SNAGA2 density 11 min
B1 one legged box hip lifts left leg x3
B2 one legged box hip lifts right leg x3
B3 elevated pushups x6
Rest: 120 sek
KARDIO: 4 supeseta 20 sek rad/30sek odmor
A1 full burpees
A2 high skip


Zadovoljna odradjenim, ali nije uopce lako.

Evo i današnji rezultati:
Eksplozivni set: clapping pushups 10/9/8/6
                 alt lunge jumps 15/14/14/13
Snaga 1 = 11 serija (zadovoljna po planu)
Snaga 2 = 9 serija (to mora bolje)
Kardio: full burpees: 5/6/6/5 (tu nisam zadovoljna treba mi cijela vjecnost da napravim sklek i dignem se, ali ruke me vec nakon svih tih sklekova izdaju)
Skip= ne brojim samo molim Boga da što prije zvoni kraj
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2013 at 10:02
Iver hvala na linkovima, mislim da ce ovo s plahtom upaliti

Scarpetta - baš me malo strah daljnjih treninga jer vidim da se smanjuje vrijeme za oporavak, ali izdržat cu
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2013 at 12:34
Originally posted by Irija Irija wrote:

Iver hvala na linkovima, mislim da ce ovo s plahtom upaliti

Scarpetta - baš me malo strah daljnjih treninga jer vidim da se smanjuje vrijeme za oporavak, ali izdržat cu


ma ne brini se, bude teško ali se može
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:46
Hej draga kako napreduješ? :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 11:54
Pocetna putanja ako ne možeš ovo s pljeskom je samo da se explozivno digneš od poda da ti se dlanovi odvoje od poda.
Onda kad svladaš to ceš polako moc mijenjat šrinu skleka.
Zatim slijedi pljesak.
A nakon pljeska možeš širit ruke u stranu, naprijed, pa vježbat pljesak iza sebe itd :)

Samo pomalo strpljivo :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 20:35
Hej mett pozdrav:))
sve ide po planu vježbam ne zabušavam, ali vec duže nisam stizala ništa pisat.
Uglavnom prehrana po starom, treninge sam napisala plan držim se toga, vaga je uvijek ista (održavanje +/- 1-2 kg ovisno o ciklusu i ostalim stvarima), a ogledalo je još i bolje od vage tako da

Nastavljam dalje po planu i nadam se da cu stizati i malo cešce tu dolaziti:))
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 22:43
Odradjen trening danas, sasvim solidno obzirom na vrucinu jako zadovoljna:))
Ide se dalje po planu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 22:47
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Odradjen trening danas, sasvim solidno obzirom na vrucinu jako zadovoljna:))
Ide se dalje po planu

Bitno je da si zadovoljna i da ti ide drago mi je jako :D Treba imati volju raditi na ovoj vrucini :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 23:00
Ma volje imam;)) samo se sjetim kako je dobar osjecaj kad završim trening.

Kako tebi ide mett? Treninzi, napredak? Kako si zadovoljan
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 23:09
Upravo to ! :)

Evo draga meni je onako , ne znam kako bih opisao trening koji nije odradjen do maksimuma,tako mi je bilo prošli tjedan i eto jucer,ali danas sam vec zadovoljniji,danas sam baš slikao rezultate,iskreno gledao sam u slike možda ce malo zvucati egoisticno,ali nije zapanjio sam se,jer možda ste vidjeli slike od prije 5 mjeseci sad ce da! Kada su mi kosti virile,imam još iz drugih kutova gdje mogu reci i groznije,i danas gledam i eto jednostavno ponosan sam na napredak i jako sam zadovoljan...eto prije par dana smo povecali masnoce i Uh idemo prema gore :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 23:14
I trebaš biti ponosan na sebe;))
Bravo i samo nastavi tako dalje. Jako mi je drago da si zadovoljan.
A to što nekad možeš malo više na treningu potegnut, a nekad baš ne ide to je sasvim normalno, ništa ne brini.
Lipi pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.