New Posts New Posts RSS Feed - Irija u ketozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Irija u ketozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 20>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 18:43
Originally posted by Irija Irija wrote:

Hvala vam svima od srca

Jucer je bio ultimativni cheat day, a ni zadnjih dana nisam bila najbolja, tj. nisam bila uopce dobra - bilo je svega.
Danas sam vec na starom, još u subotu ce biti možda nešto alkohola u pitanju, a od ponedjeljka se vracam cikliranju.
Treniram cijelo vrijeme - bar nešto.
I još sam imala ovaj tjedan isprobavanje TRX-a, kružnog, pa neke tabata principe u teretani itd.- i zakljucila da od sljedeceg mjeseca radim treninge samo u teretani (malo odmora od Pumpa i Total bodya me nece ubiti, vec idem više od 2 mjeseca na to).
E sad ne znam, ali smatram da je ok raditi 3xtjedno full body i ostale dane neki kardio, LI kardio i slicno?

Zmaj - da, polleo. Ovako mi je bilo povoljno jer je bio taj 20%popust, danas su stigli, uzela sam Impact whey - okus cokolada, moram priznat da okus nije loš sam po sebi.


Super za teretanu:)) kakvi su tvoji dojmovi s TRX-om?
3x full body + 1-2xLI kardio po mom mišljenju to je dobar plan
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 11:58
Sretan rodjendan
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 11:38
Hvala vam svima od srca

Jucer je bio ultimativni cheat day, a ni zadnjih dana nisam bila najbolja, tj. nisam bila uopce dobra - bilo je svega.
Danas sam vec na starom, još u subotu ce biti možda nešto alkohola u pitanju, a od ponedjeljka se vracam cikliranju.
Treniram cijelo vrijeme - bar nešto.
I još sam imala ovaj tjedan isprobavanje TRX-a, kružnog, pa neke tabata principe u teretani itd.- i zakljucila da od sljedeceg mjeseca radim treninge samo u teretani (malo odmora od Pumpa i Total bodya me nece ubiti, vec idem više od 2 mjeseca na to).
E sad ne znam, ali smatram da je ok raditi 3xtjedno full body i ostale dane neki kardio, LI kardio i slicno?

Zmaj - da, polleo. Ovako mi je bilo povoljno jer je bio taj 20%popust, danas su stigli, uzela sam Impact whey - okus cokolada, moram priznat da okus nije loš sam po sebi.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:48
Sretan ti rodjendan;))

Sve najbolje ti želim]
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 13:56
Originally posted by Irija Irija wrote:

Ma sve novo, zapakirano, kao neki novi proizvodjac pa imaju pre-sale proizvoda i 20% popusta - pa je ta cijena (možda sad znate o kojem se radi, ne želim "reklamirat" ovdje druge web-shopove).
A blizu mi je i njihova poslovnica, pa si mislim da se sutra zaletim i još malo raspitam kod prodavaca. Jer za takvu cijenu valjda cu nešto izvuc od toga

Polleo sport koji je posta uvoznik myprotein proizvoda? Pretpostavljam, ok su cijene kao i na ovom shopu za myprotein... Iako može i povoljnije

Edited by zmaj - 20 Studeni 2013 at 13:58
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 12:39


Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 10:55
Draga sve ti najbolje Želim! Hug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 08:30
cookies are for pussies
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 08:48
Imaš ti pravo, sad sam malo i guglala. Ma mislila sam da je sigurno negdje "caka", možda sastav nije dobar itd., al za tu cijenu je sve ok po meni.
I nakon silnih okusa vanilije, mislim da ovog puta ide cokolada

Edited by Irija - 13 Studeni 2013 at 08:48
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 23:16
pa nego sta nego ces kupit, odmah sad kad je tako jeftino
cookies are for pussies
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 23:13
Ma sve novo, zapakirano, kao neki novi proizvodjac pa imaju pre-sale proizvoda i 20% popusta - pa je ta cijena (možda sad znate o kojem se radi, ne želim "reklamirat" ovdje druge web-shopove).
A blizu mi je i njihova poslovnica, pa si mislim da se sutra zaletim i još malo raspitam kod prodavaca. Jer za takvu cijenu valjda cu nešto izvuc od toga
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 23:06
ma uzmi ovaj jeftiniji ako je zapakovan i i znas od koga kupujes
cookies are for pussies
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 22:42
Sad sam našla i drugi, od istog proizvodjaca, nešto skuplji (260kn), sa oko 100kcal/20g P/ 1,7gM/ 1,5g UH po 25g mjerici.
Radi se o koncentratu.
Skepticna sam, ali me vuce jer je ful povoljno
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 22:35
A hvala vam, divni ste svi

Rade se ramena na pumpu, tu sam na pocetku bila najslabija, sad sam još ok kako je bilo na pocetku

Danas sam imala punjenje i trenutno se osjecam ko svinjica koliko sam toga utrpala u sebe.
Imam ja još jako puno posla, nejde sve preko noci, ali nema veze - bar uživam dok traje

Slavonka, gdje si ti, što je s tobom? Neki dan sam te se sjetila i spomenula kad je bio orbitrek u pitanju

Nego, jedno pitanje - što mislite o wheyu sastava 123 kcal, 18g P/ 9g UH/ 1g M (po mjerici 30g)
U škripcu sam s parama, ostalo mi još samo par mjerica mojeg, a ovaj je jaaako povoljan (2,5kg za 222kn)? Imam još par dana dok traje akcija, samo neznam za ovaj omjer P i UH - malo je drugaciji nego inace?
Neznam dal smijem stavljat link na proizvod s obzirom na webshop?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 21:48
Irija svaka cast

Bravo i samo nastavi dalje
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2013 at 19:57
Evo procitao tvoju pustolovinu od pocetka do kraja.
Mogu reci samo jedno: FANTASTICNO!!!
I moja žena se prikljucila u citanju i ne može vjerovati.
Bravo, i nemoj stati!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.