New Posts New Posts RSS Feed - Rahx - da probijem led
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rahx - da probijem led

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 12:26
Svaka cast , samo tako, pravi smjer si uhvatila Clap Wink

Ma svi imamo te male krize (btw. prava poruka, to je to Wink). Ja imam dane kad se zapitam cemu sve ovo kad sam ko tuljan i dalje LOL Al ono...drugi dan druga prica i idemo dalje :)

Joj ramena...obožavam radit ramena Heart Evo, baš me danas cekaju!

Možeš li nam otkrit program treninga? Smile Papica sredjena? :) Na kojem si principu sad?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 09:47
Opet jutarnje javljanje!

Ovdje vec x-ti dan kiši, a neki dan je i snijeg padao. Mrzim hladno vrijeme više vec išta. Zimi sam bila najviše demotivirana da vježbam baš radi tog hladnoca faktora. Kad je vruce i kad se znojim, baš mi se vježba! LOL

Ustadoh 5, popih whey + UH, mega torbu u ruke i mrš u teretanu!
Odradila sam trening i još 20min LI cardio (više vremena, nažalost, nisam imala jer sam morala na posao). U busu sam popila PWM i sad mi je drago što mi je pos'o sjedeci jer to je jedino što sad mogu radit' Big smile i tipkat. Sinoc HIIT (and run) pa sam mislila da cu se danas osjecati umorno, ali podcijenila sam se Sleepy

Prije par dana sam i ja imala neku mini-krizu jer sam si umislila da ne postižem rezultate (što nije istina). Dodatno, nisam uspijevala treninge najbolje poslagati radi iznenadne promjene u rasporedu vremena pa sam bila pravo nezadovoljna. Naravno, izgurala sam kroz to govoreci sebi sve i svašta (whatever rocks your boat). Vidim da i drugi pojedinci imaju svoje ups and downs pa želim sa istima ovo podijeliti:



Motivacije nikad dosta Smile

Zadovoljna sam prehranom koji mi je Trener zadao (nemam cheating urges uopce), trening me tjera da svaki put radim bolje, više, teže, brže (sad si pustite Daft Punk - Harder Better Faster Stronger LOL ahahah! eto nam prve gym pjesme).

Iskreno vjerujem da cu doci do željenog cilja i bez obzira na ups and downs u motivaciji guram dalje Smile
Osim toga, dok sam radila nešto za ramena, pomislim: Goood, I love my shoulders :D :D :D worth it every sweat drop I spent on it! Heart Jedva cekam kraj prvog mjeseca! (2 weeks to go!)

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 09:22
Pozdrav Rahx, drago mi je da napreduješ i da si nastavila sa tim di si i stala od zadnjeg javljanja  Tongue

Edited by The Phoenix - 24 Svibanj 2012 at 09:23
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 09:02
Jutro! Smile

Kod nas napokon sunce i sva sreca na tome jer svojim trapkama vec 3 dana sušim ulice Big smile Više nisam znala što obuc na posao jer mi 80% ormara, što se malo toplije robe tice, otpada na trenerke :))

E bravo, to je stav. Mislim, naviknu se ljudi s vremenom...šta te briga, 100 ljudi, 100 navika, kad bi gledali da udovoljimo svima di bi mi bili :) Ja sam si danas malo olakšala spremanje pa posni kupila jucer i stavila tu u friž., a whey uzela od doma za medjuobrok...kažem, samo si treba dat par minutica vremena i složit jelovnik - cak i za cijeli tjedan pa si mirna! A robu za gym lijepo spremiš navecer i to je to Wink Meni uopce nije problem tako, cak mi je i fora...kad ti nešto udje u naviku ništa nije problem. Nekome je gubljenje vremena i sna dizanje prije kako bi se sve to spremilo....ali nema druge ako si ozbiljan ;)

A BCAA...nedavno sam pocela s tim...cist onak...da vidim ima li ikakve razlike :) A doze su ti minimalne...imam ove od 1000, ali tabletice...isto ON..pa ti uzmem prije treninga samo i nekad poslije...ali obzirom da pijem whey, mislim da je nepotrebno. Neke promjene vidim, a sad jel to od toga ili sam nešto drugo pogodila, ne znam Big smile ali ajde...dok se nešto mice dobro je :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 08:38
Dobro jutro, Fitovci!

Ovdje pada kiša tako da sam se pravo fino naspavala, spremna za vecerašnji HIIT. Na srecu, cardio sprava ima na pretek u teretani pa mi je svejedno kad cu otici.

Bilo kako bilo, jucer sam kupila ogromnu torbu da u nju potrpam sve (work clothes, gym clothes, PWM, obrok1, obrok2... :D :D) nemam više nikakve prepreke do redovnog jutarnjeg treninga.

I kod mene na poslu vec svi znaju da treniram i da me džabe ne nude nicim jer imam predodredjeno, a isto tako da cu bit bezobrazna i necu ponudit ništa od svojih tocno izmjerenih 100g toga i toga ili vec koliko mi je zadano za danas :)

Idu mi na živce izjave tipa: "a šta ce tebi teretana?" poslala bi ih najradije sve u 3pm jer mi je pravo muka od smišljanja odgovora s kojima se konverzacija najbrže završava. "Koji te k. svrbi to što idem? Ajd', mani svoja posla!" iliti ono što ja inace odgovorim "nek' svatko ganja ono što voli." Više ni nemam snage da odgovaram pa se zadubim u tipkanje i odgovor se svodi na "mmm...", "hmm...", "mhm...", "mmph!".

Gym_girl: kažeš, uzimaš BCAA. Kako ga konzumiraš, odnosno, koje doze? :)
Ja sam uzela powder form od Optimum Nutrition (5000 nešto nešto) pa uzmem 5g ujutro, 5g uz Pre-WM, 5 PWM i onda mi ne bude više do BCAA i izbacim retoricko: koji ce mi ovo klinac?!  Pig
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 15:15
Bit ce da sam zato promašila, da..ali ono, od 2009. sam tu Big smile Ma ono, toliko tih tema ima pa se izgubiš, a cudi me to da sam promašila jer odmah skocim kad vidim da cura trenka heavy Wink Još više zato što se totalno pronalazim u tvom opisu...cak su nam i mjere tu negdje :)

Ajde jedva cekam slike Wink

Gle, meni ti je do sada išlo lagano što se organizacije vremena tice jer nisam radila. I evo, pocela sam pred 2 dana radit, od 8 do 16h....i odmah prvi dan ja na posao sa svojom puma (ispravak netocnog navoda - kod mene je sve puma što se torbi tice :))) ogromnom torbom (pol Rijeke bi stalo u nju :)), a unutra sve za gym + 4 obroka (jer ne idem doma nakon gym-a), shaker, BCAA, kava skuhana u bocici LOL....šefica me samo gledala u cudu kad sam se zaglavila s tom torbetinom na vratima LOL I sad svi znaju da trenkam i jedem svaka 3h Big smile Uredno posudica na stol i ajmo....evo, ujutro sam u 6h meso pekla i radila salatu :))

Nije se teško organizirat...samo si smisliš dan-dva ranije što ceš jest, spremiš si vecer prije ili se digneš ranije ujutro i to je to...ja cak ni ne idem doma nakon posla nego šibam odmah na trening, nekako mi lakše tako, a i da dodjem što ranije dok još nije takva gužva. Sve to zahtijeva malo više mozganja, planiranja, nekih žrtvica ali šta ceš...ako hoceš, hoceš :)

Samo moraš uc u mot..ali ako imaš volje i želje, nece bit problem Wink

Probaj supersetove, ja se odlicno osjecam nakon takvog treninga....i jedva presvucem kasnije Big smile


Edited by Gym_girl - 23 Svibanj 2012 at 18:29
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 14:57
Pozdrav, Gym_girl,

tema je neaktivna vec neko vrijeme, bit ce da si je zato promašila :)

Kao što sam napisala u prošlom postu, "unajmila" Tongue sam trenera koji se brine o tome da me svaki dan boli guzica, da prostite Thumbs Up

Tek sam na kraju drugog tjedna, a slikanje namjeravam obaviti ponovo krajem 4. (dakle, mjesecno) pa cu staviti slike :) nadam se da cu imat' i šta pokazat'!

Do supersetova još nismo došli, ali gledajuci treninge za 3. tjedan, to mi se upravo sprema :D
Ruke mi rastu, ramena se formiraju, a o tricepsima se ne brinem previše - sjest ce to na svoje.

Zadnjih par dana sam tražila novi stan, dobila novi posao pa je pocelo pretumbavanje i naravno, manje vremena za teretanu. Došla bih kuci s posla oko 4:30, jela i pravac teretana, a tamo pretrpano. Nema šanse da sam mogla zauzeti squat rack i da se od njega odmaknem, a trening mi zahtjeva brzu izmjenu vježbi. Bila sam pravo nezadovoljna time. Dakle, zasad mi je najveca briga da sebi stvorim prilike da redovno treniram po planu i da sebi unaprijed pripremim obroke koje ponesem sa sobom to work (kadgod mi šef udje u ured ja samo jedem Cool).

Uspjela sam danas uspješno izvesti da odem ujutro, odradim trening kako treba, a da ne zakasnim na posao (win!). Odmah mi je cijeli dan bolji kad znam da nisam propustila trening Party

Slijedi kupovanje neke mega torbe u koju mogu strpati i opremu i PWM i odjecu za posao, te bijelih pamucnih majica da se ne moram tuširati poslije jer mi se od crnih pohvata neko cudo po koži ew ewew (tako je, idem prljava na pos'o i ne briga me LOL - zapravo nemam vremena da se istuširam jer trcim na bus).

Sutra se kotrljam u 3. tjedan i radujem se HIIT-u :)


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 08:51
Kako ja nisam vidjela ovu temu prije Smile

Rahxephon, kako ide bench? ;)

Super, oduševljava me tvoja želja za forsanjem težina, lijepo je znati da nas ima sve više Wink Stavljaj obavezno slike da možemo pratiti napredak!

Jesi probala kad ruke radit u superserijama? I da...za ovaj dio tricepsa su ti uglavnom ekstenzije, nekako ga najbolje izoliraju....svi ovi potisci, propadanja pa cak i ceoni pogadjaju i taj vanjski dio (pogotovo potisci)... probaj ceoni na kontrakosoj Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2012 at 15:46
Pozdrav svima! :)

Transofrmacijski period je davno prošao, ali nebitno :) poželila sam malo pisati, a nema potrebe za otvaranjem nove teme.

Priznajem da novi natjecatelji inspiriraju svojim trudom i naporima da postignu željene ciljeve :)

Nakon pravo hladne zime (doslovno smo ovdje bili blokirani snijegom) gdje sam uglavnom jela i spavala, krenula sam ponovo u teretanu, izmijenivši i prehranu.
Umjesto da si kupim Guild Wars 2, kojeg cekam otkako su ga najavili, odlucim se za kantu whey-a od 2.5kg i pomoc trenera. Posao mi se svodi na 8 sati sjedenja dnevnog i nije mi trebalo još i gejmanje nakon toga!

Privodim drugu sedmicu polako kraju otkako sam pocela rad sa trenerom i nestrpljivo cekam kraj prvog mjeseca ne bi li napravila prve before and after slike (namjeravam to ciniti na mjesecnoj bazi), kao i ostala mjerenja.

Želim nam svima puno uspjeha i odlicne rezultate :) toliko za sada.


Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 13:58
 Nisam sve citala, ima previše, ali ovo što sam vidjela-svaka cast. Inspiriraš.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 10:38
 Da se opet malo javim :)

Do kraja zime (snijeg opet padaaa ) nastavljam sa masom jer mi se ne da raditi nikakav cardio bez imalo znojenja :p

5x5 sam malo izmijenila u 3x8 program, ubacila sam extra vjezbe za triceps, s tim da sam prsa + ledja odvojila u zasebne treninge; ne mogu ih isti dan kvalitetno uraditi, a da mi trening ne traje 2+ sata i da leđa ne sfušerim.

Kad radim prsa, osim flat i incline, ubacila sam i decline bench + razvlacenje poslije svake serije  bencha kao superseriju, tako da sad imam upalu mišica od jucer (dets d vej aha aha aj lajk it aha aha ).
Ojacala sam do pristojne mjere tako da sam prezadovoljna OVT-om! <3

Za sada mi kilaža stoji u mjestu, ali mi i body fat polako odlazi sa određenih mjesta.
Zadovoljna sam progresom iako je mojom krivicom dosta usporen, ali nije mi to sada ni bitno toliko vjezbam 4-5x tjedno i osjecam se super!
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2011 at 07:59
  Sad pogledah ovaj triceps prog. sa T nation-a izgleda awesome, hvala! I'm so trying this out!
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2011 at 07:50
  Hvala na pomoci Phoenix i hvala na podrsci Dalili <3!

Triceps nije tako loš ali je dosta "obješen" što se ne vidi na slikama jer na njima flex pa se to fino utegne hehe
Uglavnom, unutrašnji dio tricepsa (onaj dio okrenut prema pazduhu) je koma pa želim na tome poraditi.
Biceps i triceps sam odvojila u 2 zasebna treninga jer poslije bicepsa nemam više snage; ruke mi drhte, tako da, batali to; uradim posebno svaki dok se malo stanje ne popravi

Nastavljam sa masom sve dok ne zatopli; pojacat cu prehranu i rezultata ce biti (bilo bi još više da sam jela k'o coek )
Prestala sam se "plašiti" glukoze, toliko UH i svega, sad cu fino nom nom nom; a primjecujem i da, kako mišici polako rastu, tako se i salo topi.

Pokušala sam si kupiti Kazein, ali teta me cudno gleda u prodavnici "ne postoji cisti kazein!"
Nudila mi je Weiderovu mješavinu raznih proteina, među kojima je i kazein.
(imam problema sa laktozom tako da mi je posni sir u zadnje vrijeme out)

Za sada koristim Multipowerov izolat (koliko je on sad kvalitetan, to je diskusija za sebe) jer mi je to, pored Weidera jedini dostupan brand.

Zna li tko gdje se u Sl. Brodu mogu nabaviti suplementi? (to mi je najblizi grad)
Ja sam nasla u Supernovoj na spratu ima apoteka sa Multipowerom; ali to je to :)

Ne znam dostavljaju li sa ovog web-shop i van Hr?
 

Edited by Rahxephon
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 22:42
Sad sam umorna za komenirati, ali sam sad prvi put vidjela
da si na masi... go girl...

Ja nakon što stešem više ovo dosadno salo krecem isto nekim
takvim putem..dosadilo mi je biti gladna, umorna i
neispavana....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 22:06
  Sad kad ti gledam slike u natjecanju....rekao bi da ti nemas problem s tricepsom.da, on može bit veci, ali mnei se cini da je na tom dijelu ruke na prvim slikama bilo dosta više bodyfata, da je malo visilo, sad su ruke lijepe i vitke.........jedino nema tam slike s leđa s rukama uz tijelo ko na prvoj da tocno vidim razliku, no taj dio je obicno ženama problem isto, taj triceps koji visi i rekao bi da si ga vrlo vjerovatno dobro ispeglala........a sad ak zelis veci triceps, pa morala bus se bacit i u kalorjksi plus, nema hrane , nema rasta.........iako neznam sta zelis tocno s tricepsom

aha, pa sad sam tek skuzio da i jesi bila na masi
Onda popravi klopu i jako mi se ovo sviđa, mislim da ako se nastaviš ovako trudit i ne bojat "muških" treninga da ce rezultat biti
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 11:18
A gle, obuhvatila si dosta vjezbi , tesko ti se moze kaj
sugerirat, vjezbe su jedno, neznamo nacin izvođenja,
kolki volumen radis, opterecenje, kak izvodis vjezbu....a
lako moguce da ti je i taj dio mozda genetski
problematicniji za izgradit.......

Pogledaj malo specijalizirane programe za triceps da ne
radis na pamet volumene i ostalo pa probaj tak.....

proguglaj malo po T- nationu, sigurno ima dosta
specijaliziranih programa za triceps

http://www.t-
nation.com/free_online_article/sports_body_training_perfo
rmance/the_ultimate_triceps_program

http://www.t-
nation.com/free_online_article/sports_body_training_perfo
rmance/sure_fire_fixes_for_weak_points_triceps

i tak dalje....proguglaj po autorima clanke i kladim se
da ih ima bar 5 razlicitih, izaberi koji ti se cini
najprivlacniji, najbolji.......
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.