New Posts New Posts RSS Feed - medicinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

medicinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2008 at 17:52
Baš smo vrijedni bili 
Back to Top
klara17 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote klara17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2008 at 13:08
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

ej, ljudi. danas mi je zadnji dan dijete. smrsala sam 5 kg, sa š00 na 95. sljedeci mi je cilj doci na 90, ali prije svega zadrzati ovu kilazu, odnosno da mi se ne dogodi jo jo efekat. sta vi mislite da li da od sutra odmah predem na vas rezim ishrane : ujutro pahuljice s mliujekom, pa neko voce, pa rucak nesto kuhano bez kruha, pa opet voce/povrce i navecer posni i tuna? ili? proctala sam skoro sve teme u nutricionizmu, svih 8 str, pa vidim da uglavnom to preporucate ili da krenem s necim drugacijim. uvela sam i fizicke aktivnosti.

i ja sam na medicinskoj dijeti, 8 mi je dan i skinula sam 3 kila,al bez obzira ova dijeta je dobra. ja bi ti preporucila da opet ides na istu dijetu, naravno treba bit u razmaku od posljednje š5 dana....
a za obicna dane bolje bi ti bilo za dorucak i veceru voce jest a za rucak nesto kuhano, ili nesto obicno zu granicama normale....
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2008 at 14:39
nikad vise na dijete.... 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2008 at 17:26
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

nikad vise na dijete.... 

Pametna odluka
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2008 at 21:41
hehe, vidis da si me uspio necemu nauciti... 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2008 at 09:04
ej, ljudi...
ja uz  brzo hodanje kombinirano sa laganim trcanjem svako jutro nataste od jucer krenula i sa teretanom...
jesam li nspravila dobar potez ili bi bolje bilo da sam uzela fitness ili crobic?

..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2008 at 11:02
mislim da ti je ovo bolje,jer imaš mogucnost da na razlicitim spravama radiš,dok na ovome su programi više manje isti 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 10:21
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

ej, ljudi...
ja uz  brzo hodanje kombinirano sa laganim trcanjem svako jutro nataste od jucer krenula i sa teretanom...
jesam li nspravila dobar potez ili bi bolje bilo da sam uzela fitness ili crobic?


Teretana je super odabir, tj. ono što se podrazumijeva pod tim, težinski trening. crobic po potrebi, možeš ga cak i kombinirati s utezima, jer vjerojatno vecina teretana omogucuje za cijenu clanarine i nekoliko odlazaka tjedno na crobic.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 15:19
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

ej, ljudi...
ja uz  brzo hodanje kombinirano sa laganim trcanjem svako jutro nataste od jucer krenula i sa teretanom...
jesam li nspravila dobar potez ili bi bolje bilo da sam uzela fitness ili crobic?


Teretana je super odabir, tj. ono što se podrazumijeva pod tim, težinski trening. crobic po potrebi, možeš ga cak i kombinirati s utezima, jer vjerojatno vecina teretana omogucuje za cijenu clanarine i nekoliko odlazaka tjedno na crobic.


da, da - pa cu probvat nekako i to i to ukomponirati.
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 23:27
ma inace mrzim kad neki ljudi savjetuju po 60 min crobnog treninga8neki cak i do 90 min dnevno) a ono max do 20 min s utezima.Bar je tak sto se tice zenske populacije!

Po meni je to velika greska.To je moje misljenje i obrazlozit cu ga zasto!

Npr cirka 4 min cucnjeva(š min rad 30s odmor) je kao š5 min na traci

Zatim od crobnog treninga tjelo vise mohavi odnosno gubi onaj lijepi oblik(oblinice)

Mozda neke zene mrze teretanu jer stalno gledaju vagu a ne ogledalo!istina je da s teretanom necete skinuti toliko kila ali zato ce te izgubit na mjestima di treba i zadrzat sta treba!Dok crobno gubite sve podjednako!Naravno opet tu geni igraju veliku ulogu i zato mi je glupo vidit post di neko pita nacin prehrane i treninga,a jos gluplja je osoba koja pokusava odgovorit na to a da ne zna u sta se upusta!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2008 at 00:18
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Naravno opet tu geni igraju veliku ulogu i zato mi je glupo vidit post di neko pita nacin prehrane i treninga

Iz ovoga pretpostavljam kako veliku ulogu daješ genetici, što je i ok, ali ipak ju ne treba smtrati presudnom jer smo svjedoci odlicnih transformacija ljudi sa kako se kaže - lošom genetikom. Važna je, ali ne i iskljucivo presudna.

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

,a jos gluplja je osoba koja pokusava odgovorit na to a da ne zna u sta se upusta!

Ovdje vec generaliziraš; buduci da pišemo u ovoj temi pretpostavljam da misliš na nekoga tko daje odg na pitanja ove teme a nije kompetentan? Tko je to?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2008 at 03:10
Originally posted by debeljuca debeljuca wrote:

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

mogu li ocekivati taj savjet u skorasnje vrijeme? i da mi netko objasni sta spada u proteine, sta u bjelancevine, sta u ugljikohidrate i to, jer to nikako da skuzim? 
 


pa sad to je sve generalno!

Za to vec postoje odgovori od davnih dana!Proteinom su bogati vecinom razna mesa  i sirevi itd!najbolje konzumirat pileca i pureca prsa i posni sir!

dok kod ugljikohirdata postoje zasiceni i nezasiceni!kao bjeli i crni ili integralni kruh.

dok bjelancevine su vrlo razgranat lanac!Dosta toga imas i na stranici od fitnessa a i googlat mozes vrlo lako!Poblize bi ti objasnio ali malo me alkohol pere!Nisam pio ima 5 mj ali me frend danas nagovorio!pa sorry ak nes ne razumijes
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2008 at 10:14
@d3m0n
I ovdje te je netko vec preduhitrio... Hercegovka je vec dobila odgovor (od mene) i to što je debeljuca kvotala pitanje na koje ionako vec postoji odgovor mi je sasvim besmisleno.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fitness.com.hr View Drop Down
Admin na usluzi ;)
Admin na usluzi ;)
Avatar

Joined: 08 Listopad 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fitness.com.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2008 at 21:59
Svi offtopic odgovori su izbrisani.

Drzite se teme. 
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2008 at 23:10
samo da se javim
sa š00 kg je spalo na 88. 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2008 at 23:51
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

samo da se javim
sa š00 kg je spalo na 88. 

Oho, a zato nje nije bilo na forumu, skidalo se kilograme
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.