New Posts New Posts RSS Feed - medicinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

medicinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2008 at 21:55
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

mogu li ocekivati taj savjet u skorasnje vrijeme? i da mi netko objasni sta spada u proteine, sta u bjelancevine, sta u ugljikohidrate i to, jer to nikako da skuzim? 

Eh netko nije dobro napravio domacu zadacu.
Za "kaznu" procitati cijeli forum od prve do zadnje stranice

šalu na stranu, Proteini= Bjelancevine

što spada u koju skupinu? Spada u onu skupinu cijeg sadržaja ima najviše, npr. pileca prsa imaju najviše proteina, a vrlo malo U i M. Zobene U itd....

Dakle, bacit se na podrobnije citanje jer bi inace znala koji proizvodi sadrže vecinom proteine. Pisalo se na forumu...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 07:00
 vi ste malo bezobrazni.
em sto danima treba cekati odg, em sto i kad dobijete odg umjesto odg dobijete kritiku, em sto svima kazete isto -  ima na forumu. pa je l vi vidite koliko tema i postova ima na forumu i ocekujete da netko cijeli forum procita u kratkom vremenu? ako kazem da sam citala, onda sam citala - ali ponavljam na taj podatak nisam naisla.
zato molim odg - što da uz musli jos jedem za dorucak?

odo ja u setnju i nadam se dok se vratim da cu znati sto doruckovati uz musli?
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 09:34
nemoj zamjeriti ako nema odgovora, možda smo i mi u šetnji...  
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 11:29
  @hercegovka-23
Nema nicega na brzinu! Kao što sam ti vec rekao u PM, treba duže vrijeme da se pohvataju osnovni pojmovi i razumiju osnovne stvari.
Dakle, trebalo je citati i citati, informirati se, a ne doci i ocekivati da se cijeli forum prouci u tjedan dana. Drukcije ne ide, pogotovo ako o ovome podrucju znaš malo do nikako

Ne kaže se bez razloga da IMA na forumu, kad je zaista tako i pisalo se x puta, samo treba potražiti.

cak se i u nekoliko novijih tema spominjao famozni WHEY a opet, ti ga ne vidiš...

Također, takav odbojan stav cim se ne dobije što se želi nije poželjan kao i pretjerane generalizacije.

Kad nema TEMELJA, teško se može sporazumjeti.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 12:15
Pa nismo bezobrazni..nije nama ovo posao...odgovarati na pitanja

Stvarno moraš najprije i sama procitati...ono....neke osnove... upiši u google proteini...i dobiti ceš puno info..onda pitaj... Bjelancevine, proteini-meso, riba, jaja.....
ugljikohidrati:šeceri, kruh, tjestetnina, riža, krumpir....
Jednostavni UH: voce, povrce....

eto...otprilike....
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 12:15
pa ima li ista drugo osim tog wheya? mislim da nema smisla da ga odmah uzimam, jer sam tek krenula sa skidanjem kg i lagano krecem sa vjezbanjem...
cuj, nisam rekla da cu cijeli forum procitati za tjedan dana  (samo mi je za forum nutricionizam koji ima 8 str trebalo 2.5 dana da ga u cijelosti procitam, od a do ž, a ako mi nevjerujes uskoro cu staviti pitanja i zabiljeske koje sam pravila dok sam to citala jer mi neke stvari nisu jasne.
isto tako nisam rekla da zelim rezultat preko noci, znam da ce mi trebati bar 2 god da ostvarim ono sto sam zacrtala, ali mislim da na neka blic pitanja ipak mogu ocekivati kratak odg. kao npr. sto da uz zobene ili musli jos pojedem za dorucak osim tog famoznog wheya koji svi uzimate?
nisam ljuta ni agresivna, samo ne zelim postavljati pogresne temelje u prehrani i vjezbanju pa da ih kasnije opet moram ispravljati, ako me kuzis i zato molim malu pomoc bar dok se ne snadem u svemu ovome...
bila bih zaista zahvalna...
 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 16:54
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

pa ima li ista drugo osim tog wheya?

Ima, itekako, samo što je s obzirom na stalna divljanja cijena ostale hrane WHEY (vjerovali ili ne) isplativiji od recimo JAJA, tj. bjelanjaka, a da se ne spominje iskoristivost u organizmu, lakoca i brzina pripreme obroka, minimalni U i M itd itd...

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

mislim da nema smisla da ga odmah uzimam, jer sam tek krenula sa skidanjem kg i lagano krecem sa vjezbanjem...

O itekako ima smisla, nije to lijek pa da postoji nekakvo ogranicenje. Izvor bjelancevina kao i svaki drugi, nema tu nikakvog SCI-FI.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 17:36
hvala na savjetu, ali mislim da cu sad zasad ostat samo na hrani i vjezbanju, a te dodatke mozda u kasnijem stadiju. 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 20:46
imaš tablicu kalorija na stranici,pa ceš služit što se tice P,U i M! 
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2008 at 21:58
okej, hvala.
eto, u petak bio zadnji dan dijete, subotu i nedjelju jela po vasim savjetima s pokojom slasticom, danas ''sigurnosni dan'' dijete tj. ono da se kg ne bi vratili, a od sutra idem s pravilnom zdravom prehranom plus vjezbanje.
sljedeci cilj mi je skinuti jos 5 kg, tj. doci do 90.

..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2008 at 08:33
glupo pitanje, ali tjedan dana vaga stoji na 95, iako svako jutro secem pa opet po danu ili navecer pjesice odem i vratim se iz grada, drzim se pravila o prehrani, povecala sam i kucanske poslove... hoce li se uskoro pomaknuti?
 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2008 at 09:08
samo tako nastavi i pomaknut ce se. treba biti strpljiv na pocetku.  
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2008 at 09:27
ok.
najvaznije mi je sad da ne vratim onih 5 sto sam skinula....
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2008 at 20:57
koje zadovoljstvo samom sobom napraviti hrpu palacinki a BAš NIJEDNU ne pojesti....  
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2008 at 08:51
 
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2008 at 09:04
hehe, ako u takvim stvarima ustrajem... to ce biti uspjeh za mene.... 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.