New Posts New Posts RSS Feed - dijeta-15 godina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta-15 godina

 Post Reply Post Reply
Author
bedo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bedo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dijeta-15 godina
    Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:07
pozdrav svima.
ovo mi je prvi post pa oprostite ako sam ga stavio pod krivu temu
ovako imam 15 godina.visina oko 176,težina-89 kg..i vec mi je dosta svih koji me zezaju jer sam debeli
bio sam na dijeti i uspio sam izgubit 7 kg u nekih 15 dana..ali za tu dijetu treba malo pricekati prije nego se pocne odma isponova
zadnja 2 tjedna sam svaki dan ili vani s biciklom ili malo u teretani
e sad ako bi ja htio smršaviti i ako bi radio samo vježbe za mršavljenje-trcanje,biciklin,plivanje
jel mi može neko preporuciti neki jelovnik kojega bi se trebao pridržavati da dodjem do boljih rezultata
Hvala
Back to Top
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:26
jel to ona dijeta gdje za dorucak moraš popit kavu i ''citavu'' žemlju?

gle, da ti kažem, instant dijete u kojima gubiš puno kila nikako nisu dobre za tvoje zdravlje. 7 kila u 15 dana je previše, i nikako nije zdravo, i ne to nije 7 kila sala. Trust me i've been there. da, možda ceš izgledat bolje u robi nakon tri ture iste dijete, ali: 
1. svakom turom ce ici sporije jer ceš se sve više privikavati
2. kad skineš robu biti ceš mlitav i nikakav (bar sam ja bio, a smršavio sam manje nego ti i jeo puno više no što je u toj dijeti, pretpostavljam da je ta)
imaš cijeli forum koji se bavi prehranom, tako da surfaj i istražuj, pokušavaj. jelovnik ovisi o osobi, ja isto tek pocinjem zadnja dva mjeseca, sve savjete koji ljudi ovdje daju iskušavam, vidim da li mi pašu i primjenjujem ih dalje. i super mi je.
istina, tako neceš izgubiti 10 kila u mjesec dana, ali za godinu ceš itekako biti zadovoljan kako izgledaš i kako se osjecaš. Smile uostalom, imaš 15 godina još si u razvoju i sve ce sjest na svoje mjesto.
i naravno, bez vježbe ništaWink
 
oni puše ekstazu.
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:59
a da ozbiljno razmisliš o bavljenju sportom, dok držanje dijete ostavi kad navršiš slijedecih 15  Wink
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:33
Dragi Bedo, dijete su (da prostiš) s*anje. Što prije tu rijec izbaciš iz vokabulara - bolje za tebe. Primi se zdrave prehrane i treninga - rezultati nece izostati Thumbs Up

Mogao bi nam napisati kako se hraniš, šta vježbaš itd da ti prokomentiramo šta je dobro a šta bi trebao mijenjati.


You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 00:41
molim? 7kg u 15 dana? pa kakva je to dijeta? nemoj nikako to više koristiti zbog sveg što su ti napisali FIT-ovci, a uostalom te raznorazne dijete jako kvare i krvnu sliku, nisu zdrave. ti rezultati su prolazni i samo bezveze iscrpljuju organizam
 
pokreni se ozbiljnije i osjecat ceš se bolje, a led vec jesi probio Big smile
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:50
Originally posted by bedo bedo wrote:

pozdrav svima.ovo mi je prvi post pa oprostite ako sam ga stavio pod krivu temu
ovako imam 15 godina.visina oko 176,težina-89 kg..i vec mi je dosta svih koji me zezaju jer sam debelibio sam na dijeti i uspio sam izgubit 7 kg u nekih 15 dana..ali za tu dijetu treba malo pricekati prije nego se pocne odma isponova
zadnja 2 tjedna sam svaki dan ili vani s biciklom ili malo u teretani
e sad ako bi ja htio smršaviti i ako bi radio samo vježbe za mršavljenje-trcanje,biciklin,plivanjejel mi može neko preporuciti neki jelovnik kojega bi se trebao pridržavati da dodjem do boljih rezultata
Hvala


Dobrodošao na forum i SRETNO sa ostvarivanjem cilja!

Nije lijepo niti ugodno biti zadirkivan od drugih, tako da razumijem tvoju želju za naglim skidanjem kg-a. Medutim, naglo gubljenje kilaze je kontraproduktivno i nezdravo, a to sto gubis je velikim dijelom i misicna masa (nesto sto ne zelis gubiti)

Uzmi u obzir da si u pubertetu i jos u razvoju. Da, jos uvijek rastes! Svakako ti preporucujem da sada postanes aktivan u bilo kojem sportu ili aktivnosti (bilo to nogomet, plivanje , teretana itd.) i da
ces vrlo brzo napredovati, narocito zbog hormona koji "luduju" trenutno u tebi.

Kljuc kvalitetnog gubljenja masti (balastne mase) jest pravilan unos makronutrijenata i aktivnost.
Pronjuškaj po forumu oko pravilne ishrane, treninga i suplementacije. Tesko je kvalitetno se hraniti kada si u skoli, no i to mozes korigirati.

Ako ces trebati pomoc oko sastavljanja nekog pocetnog jelovnika, osobno cu ti pomoci.

Ali zapamti,
pocni vjezbati zbog SEBE, a ne zbog DRUGIH!

Sretno i ne daj se!


Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2012 at 20:04
Veoma si mlad, moj prijedlog je da da upises neki sport, znam kako je biti debeo ja sam u osmom osnovne bio najbelji u razredu a sad imam normalnu kilazu. Nikakve dijete samo nema pršute, slanine(ako jedes) masnih svinjsih salma i ostalih svari koje su prepune masnoca. Da bice tesko izbaciti hranu na kojoj si "zivio" ali polako.

Niko se nije promjenio preko noci, upisi neki sport, tipa kosarka fudbal neki koji trosi dosta energija gdje bi imao treninge 4 puta sedmicno, i ne vagaj se imas petnaest godina jos ces rasti i to salo ce sa godinama nestati ne ocekuj da ces smrsati i imati trušne za 3 mjeseca. Ali ako budes redovno trenirao i zdravo se hranio, nikakve dijete za godinu ces imati dobro tijelo. I neces samo izgubiti kile, vec ces promjeniti nacin zivota i bices ljepsi ali prvenstveno zdraviji.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.