New Posts New Posts RSS Feed - dijeta bez povrca?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta bez povrca?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:00
hihi,da ja jedem samo ono što mi valja imala bi š50 kgSmile

šalim se,mada mi ja ne raumijem kako to da ne možeš baš ništa od povrca jesti,ni na koji nacin kad postoji milijun nacina pripreme i recepata.
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:36
Ono što ti mogu preporuciti je da ne jedeš ništa jedno 5 - 6 dana, samo pij vodu. 

Onda reci mami neka ti napravi nešto od povrca. 
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:34
probala, ali mi ne odgovara... ali obožavam voce!
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:30
neznam da postoji dijeta ili ikakav režim zdrave prehrane u koji nije ukljuceno nikakvo povrce. i zbilja mi je nejasno da ti ama baš ništa ne valja
Back to Top
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:25
:) a šta mogu kad mi ne valja... :(
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:23
zašto ne jedeš nikakvo povrce? zaboga nemogu ni zamisliti šta onda jedeš....
Back to Top
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:10
trebam savjet... visoka sam š70cm i imam 62kg, voljela bih smršaviti nekoliko kg ali znam da je potrebna pravilna prehrana (naravno uz vježbanje). no problem je što ne jedem povrce (ništa od povrca!) pa me interesira cime bih mogla zamijenit povrce... jer sve se dijete temelje na povrcu... koja bi bila pravilna prehrana/dijeta za mene kako bih mogla smršavit...
hvala unaprijed!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.