New Posts New Posts RSS Feed - Zglobovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zglobovi

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2007 at 22:43
 Eto vidis! Nije uopce veliki problem! A tko zna sta bi bilo da se i dalje forsao to rame......
Back to Top
laac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote laac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2007 at 23:54
e sad... jedno pitanje
pomaze li Deep Relief kod problema s ligamentima i istegnucima ( procitao sam da pomaze) al ako netko zna iz osobnog iskustva neg posta
htjeo bi ga kupit da mi rame prodje sto brze
 

Edited by laac
the mystery of life isn't problem to solve but reality to experience.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2007 at 09:53
 Nemam pojma, nisam nikad to koristila. Ja probleme volim rijesavati, a ne prikrivati tako da...
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2007 at 17:13
 Deep relief moze malo pomoci da smanji bolove, ali kod istegnuca ligamenata ti sam deep relief nece puno pomoci
www.fitness-trening.com
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2007 at 16:34

 vidi sad ovo,,nadam se razumijevanju,,,,sta ja koristim kod upale ili istegnuca misica ili kad me rame zaboli,,,,,,,,,to sredstvo koristi dosta osoba koje se bave fitnessom,,,,,,,,,radis se o jednom sredstvu koje se koristi u treniranju KONJA,,,,Zove se RADITAL,,,,,alkoholni liniment,,,,,bolno mjesto se utrlja sa tom zuckastom tekucinom ustvari masiras sve dok koza ne absorbira  ,,ruke se moraju odmah prati ,,dobija se vruc efekat,,,koristi se prije ili poslije napora kao i kod privremene umorenosti misica...........jako efektivno srestvo......znam da sadrzi mentol,eucaliptus,etanol,vodu i camphor...............................

 

p.s. Kad smo kod KONJA,,,,,,,,Imam tu jednog poznanika koji je bio vojnik u sastavu UN,,,,Pitao me je zasto se dole u Bosni kaze?---KONJU JEDAN!!!----,,Cudna mu asocijacija,,,,,,,Nisam znao sta cu mu reci ,vec sam onako kratko ,mrzovoljno rekao-----TO JE KOMPLIMENT,,JEDAN OD NAJLJEPSIH,,,,KONJ JE PLEMENITA ZIVOTINJA I MI U BOSNI NA TAJ NACIN ISKAZUJEMO DIVLJENJE TOJ ZIVOTINJI---...............bio je kratak-----NEJJJJJJ-----..............

Back to Top
laac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote laac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2007 at 20:02
Koliko u prosjeku prolazi to rame, i o chem ovisi njegov oporavak, kak se moze ubrzat ozdravljenje...?
ak netko zna nek napise ;)
hvala
the mystery of life isn't problem to solve but reality to experience.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2007 at 19:11
 Sudeci po svom koljeno, dugo ce ti trebati, ali budi strpljiv.....
Back to Top
laac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote laac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2007 at 11:05
problem je u tome sto kad god se stanje mal poboljsa, ak slucajno mal vise napregnem rame sve se opet vrati . . . neznam da li bi se isplatilo mozda nosit nekakav povez koji bi pridrzavao to rame (bar kod kuce)  ...
kontao  sam  si opet krenit  u gym,  al sumnjam da cu dok rame u cijelosti ne prodje 
the mystery of life isn't problem to solve but reality to experience.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2007 at 15:37

Originally posted by laac laac wrote:

problem je u tome sto kad god se stanje mal poboljsa, ak slucajno mal vise napregnem rame sve se opet vrati . . . neznam da li bi se isplatilo mozda nosit nekakav povez koji bi pridrzavao to rame (bar kod kuce)  ...
kontao  sam  si opet krenit  u gym,  al sumnjam da cu dok rame u cijelosti ne prodje 
 

        nazalost&nbs p;, nema ti druge nego mirovati,,,isplatit ce se,,sauna nije losa kod sportskih povrijeda,koliko dugo ce te boljeti to je tesko reci,,,,cudno mi da su te odmah poslali na snimanje,,meni bi logicno bilo da ide prvo konsultiranje sa fizioterapeutom....izbjegao bi sigurno snimanje,,,,

ja sam ti imao kronicno iskakanje ramena koje je nakon visegodisnjih problema zavrsilo sa oziljkom duzine jedno š0 -ak cm....TO NESRETNO RAME MI JE ZNALO ISKAKATI  u snu,znao sam biti paralizovan po citav dan u krevetu dok roditelji nedodju kuci sa posla,,,,,,

,,,,pokosio me decko s ledja na utakmici,,,,,

prva greska koju sam napravio bila je to sam im dozvolio da mi kao oni narodni ljekari namjestaju rame,,,stavili su mi rezervni dres u usta da nevristim,,,izgrizao sam ga kao mis sir,,,,

,posto nisu nista mogli uciniti tim mrcvarenjem odvezli su me u ambulantu,,,,,stavili su me na krevet,zatim uspavali

namjestili rame,nosio sam desultov zavoj jedno 2š dan......

rame mi je sad uredu,,fizicki sam ok  dok je nazalost ostao mentalni trag,,,i dalje spavam na specijalan nacin sa rukom ispod stomaka,,budim se pocesto narocito kad mi se ruka uspava to jest ukoci,,,,,

imaj strpljenja,,,,,,,.....pozdrav

 

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2007 at 15:49

Originally posted by Theia Theia wrote:

 Sudeci po svom koljeno, dugo ce ti trebati, ali budi strpljiv.....
 

     zene su vise podlozne ostecenju koljena negoli muskarci, narocito rukometasice.............svaka ozbiljnija povreda koljena moze dovesti nakon š5 godina do pojave ARTROZE.............

Stoga djevojke pazljivo,,,,,sprijecite nepozeljne posljedice,,,nemojte se sluziti THEINIM primjerom---super woman.....jos samo pet minuta i AUT...............

Zbog tih njenih pet minuta nestasluka ,forumski  barjak je spusten na pola koplja...............

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 16:39

Originally posted by laac laac wrote:

problem je u tome sto kad god se stanje mal poboljsa, ak slucajno mal vise napregnem rame sve se opet vrati . . . neznam da li bi se isplatilo mozda nosit nekakav povez koji bi pridrzavao to rame (bar kod kuce)  ...
kontao  sam  si opet krenit  u gym,  al sumnjam da cu dok rame u cijelosti ne prodje 
 

Da, poznato mi je to vracanje bili....  Idi u teretanu i radi vjezbe koje mozes, da bar malo treniras.

Ne znam sta da ti kazem, moras mirovati s tim zglobom.....

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 16:41
Originally posted by emilio emilio wrote:

     zene su vise podlozne ostecenju koljena negoli muskarci, narocito rukometasice.............svaka ozbiljnija povreda koljena moze dovesti nakon š5 godina do pojave ARTROZE.............

Stoga djevojke pazljivo,,,,,sprijecite nepozeljne posljedice,,,nemojte se sluziti THEINIM primjerom---super woman.....jos samo pet minuta i AUT...............

Zbog tih njenih pet minuta nestasluka ,forumski  barjak je spusten na pola koplja...............

 

 Nestasluk.....

Back to Top
laac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote laac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2007 at 00:40
pomaze li vjezbanje u oporavku ? 
the mystery of life isn't problem to solve but reality to experience.
Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 00:41
Imam jednu neobicnu ozljedu izmedju lista ljeve noge i potkoljenice ljeve noge. Svaki put kada se mjenja naglo temperatura okoline pocinje me boliti ( ligament ili tetiva ) unutar ljeve potkoljenice. Problem nije u misicu niti u kosti. Kada masiram mjesto boli a kada trcim ili ugrijem misic ne ali kada stanem odmah se javlja. Kada sjedim i krenem hodati vani opet pocme bolit pa stane kad se ugrijem. Bol je iz dana u dan sve veca a primjecujem da mi odlaze i ostale ligamenti od koljena na dolje u ljevoj nozi. U desnoj nozi stopalo je ... Nedavno sam ozljedio donji lumbalni kraljeznjak ( prsten ) . Nije da kukam ili da mi treba pomoc samo ako mi netko moze dati ime nekog polunormalnog ortopeda koji radi ono za cega je zavrsio faks ili nekog fizioterapeuta koji mi moze dati savjet ako treba i platiti ali samo da me pregleda i da mi kaze sta da radim jer iz dana u dan sve vise vjezbam i glava mi je puna ideja ali ako ovako nastavim necu dozivjet realizaciju itijedne.  
When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 13:11
 jedan od najboljih strucnjaka u europi je jedan doktor koji se preziva PEHAR,,,mislim da je on iz PULE......Mnogi Svedski sportasi idu kod njega na pregled kao i lijecenje.............cak je nekadasnji nogometas milana JESPER BLOMQVIST kupio kucu u puli zahvaljujuci tom specijalisti.....upoznao je svoju sadasnju djevojku tamo............
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 16:32
 To je doktor Peharec,,, napisi gdje stanujes pa cemo ti preporuciti nekoga u blizini. 
www.fitness-trening.com
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.