New Posts New Posts RSS Feed - Upoznavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upoznavanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425 26>
Author
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2018 at 20:52
Hej,cure!Pozdrav...Nadam se da ste imali bolji tjedan od mene!
Kod mene su stres i zatvorenost u stanu ucinili svoje!U srijedu sam,ili cetvrtak pukla ko kokica!Jela sam sve zivo i nezivo,valjalo i nevaljalo!No vidim po sebi da ce od sutra bit to ok!

Posto sam ovih par dana bila opet ona stara svinjica koja jede sve pred sobom malo sam pratila i kako se osjecam!Znaci,prvo problem probave!Zatvor!Pojavio se u roku odmah!
Drugo energija na nuli!Znaci uspuhanost nakon obicnog odlaska do ducana!Tromost,bezvoljnost...Naleti energije pa odmah pad te iste...Mislim da vam ne moram ni pricat da sve znate!

Sad cu malo kukati!Ja zelim nastaviti i imam volju ,nemam namjeru odustat,ali tesko je na momente!Nisam imala volje za obicnim skakutanjem kojem sam se tako veselila u pocetku!Nije da nemam motivaciju vise ,dapace,vidjela sam veceras gospodju koje me nije vidjela od ljeta i pitala me dal sam smrsavila,da se primjeti!Znaci,znak da nastavim!Osim cinjenice da si time radim dobro!

Bila sam i malo depresivna,npr susjeda mi prica kolko ona ima obroka,sta jede a ja glupaca u glavi vrtim kak ja jedem puno vise od nje,pa jel to dobro,jel treba manje...Sad sam ook,skulirana sam i ne uzimam to u obzir samo vam hocu opisat kako sam se bas lose osjecala!

No s jedne strane mi je drago sto sam prosla tih par starih dana jer sam se opet uvjerila koliko je to lose za mene!Prihvatila sam te dane ,nisam bome ponosna na njih,ali sta je tu je...A sad umjesto tih 3-4 losa mogu imat 13-14 dobrih i nadam se ne vise losih!
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2018 at 00:34
Svi nekad nazadujemo malo. Dogodi se, sto sad? Sad prebaci opet pozornost na koliko si u proteklom razdoblju naucila, koliko so pronasla dobrih obrazaca... vracaj ih i sad cemo nastaviti jednako motivirano!

Misli samo na pozitivne stvari koje te tako cekaju i zasad se nemoj osvrtati. Kad opet malo ustabilis rutinu cemo pretresti sto se dogodilo, i kako takve situacije minimizirati. Ali sad samo jednostavno, natrag prema dobrim novim navikama. Za pocetak 1 dan. Cijeli dan. Sa setnjicom, makar po ovom bezveznom vremenu. I cim dalje od izazova. Samo jedan dan pa cemo od tog dalje... samo hrabro zmajcek, mozes ti to!
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2018 at 08:01
Hvala ti!
Bas sam unazadovala,dobro bi se reklo!No,ajmo opet naprijed!Da nisam tu s vama ja bi vec odavno odustala!

Muz je otisao malog u skolu odvest,al cu mu rec kad dodje s posla da cu otic malo u setnju,da ostanem normalna!

Ma znam tocno koji mi je okidac,ali budemo o tome za par dana!Sad mi se ne da vracat u to sve!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2018 at 10:36
Originally posted by zmajcek68 zmajcek68 wrote:

No s jedne strane mi je drago sto sam prosla tih par starih dana jer sam se opet uvjerila koliko je to lose za mene!Prihvatila sam te dane ,nisam bome ponosna na njih,ali sta je tu je...A sad umjesto tih 3-4 losa mogu imat 13-14 dobrih i nadam se ne vise losih!


Sama si pronašla dobru lekciju i izvukla ono najbolje iz svoje "slabosti" - i to je poanta svega

I ako će ti biti lakše - događa se svima! A što je najbolje, nekad tijelu baš i treba tako nešto da napravi još i bolji progres
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2018 at 07:53
Jutro,cure!Nemate brige,unormalila sam se!
Jela sam cisto, vecera jogurt jer nisam imala zrnatog vise!
Skakutala cca sat i pol,prva setnja je bila sat vremena i navecer jos nekih sat i pol!Al to sam bila u sopingu pa sam si kupola traperice!!!!!Napokon,e!Sad imam dvoje koje normalno zakopcam!Hahaha...

Danas planiram ponovit dan!Pogotovo dio s vjezbanjem!
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2018 at 07:54
A da,junk nije dobar za budjet!Lova ode u vjetar,a nije da ju imam viska!Manje potrosim kad si kupujem ovo sta jedem i inace!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2018 at 12:57

Eto, a još kažu da je zdrava hrana skupa LOL

To je to, bravo Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2018 at 09:14
Jutro,zenice!!!!
Prijavljujem svoj cisti tjedan, s puno aktivnosti!Prehrana je bila po p.s-u,s tim da sam jela vise ribe i sira nego dosad!Vecera po starom!Jogurt,sir ili nista..Ja fakat nisam tip za veceru!Grickala sam tamnu cokoladu i jabuke Granny (one se inace preporucuju dijabeticarima,nizak glikemijski index,a i kisele su,sta meni pase)!No to sam uzela ak sam osjwtila potrebi za jos necim,ne stalno!Vrlo sam zadovoljna,moram se pohvalit!

Cjeli tjedan sam vjezbala!Puno skakutala,a jucer sam uvela Jillian M.!Danas cu isto to s tim da me ceka i setnja po vani!Mislim da cu to troje kombinirat ubuduce!

Nakon onog mog brljajuceg tjedna (inace,to je bio pms koji je dosao ranije i ja to nisam skuzila!Jos sam bila dosta u zatvorenom,kcer bila bolesna,muz odlazio u pol 8 dolazio u 19....Nazalost,sve se poklopilo!Ali proslo je ajd...Necemo plakat za prolivenim mlijekom!Nema smisla!)Uglavnom..Vaga mi je pokazala 81,60! !To je bilo u ponedjeljak,a danas imam ravno 81!!

Mislim da je moj x faktor kretanje!Malo sam si mozgala i u vrijeme dok sam bila fit ja sam radila stajaci posao 7-8 sati,bili smo na 5-om katu bez lifta (2 puta gore dolje,minimalno),pjeske na posao....I tad sam jela 3 puta dnevno!.A onda se to sve promjenilo!Ne radim,3 kat sam s liftom,pjeske idem do ducana,hrana stalno dostupna!I sve to vodi debljanju!

Moram reci ,jer sam fakat fascinirana (hahahH) kako jedem normalne obroke svaka 4 sata (tak ispadne,nis ne rihtam po satu) i ja nisam gladna!!!Kako najobicnija riba i povrce sa strane mogu bit zasitni!A prije sam se znala smijat da si nakon ribe gladan!
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2018 at 12:14
Bravo zmajcek! Drago mi je vidjeti da si se uspjesno vratila na put zdravlja, prije svega ostalog! I javi kako s Jillian ide, meni je stvarno u toj prvoj fazi ona bila super jer je odmjerena, motivirajuca i strpana u 25 min za kojih se nitko ne moze izgovoriti da nema vremena :)
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2018 at 13:36
Jillian je super;jos samo da mi ne uzrokuje muskulfiber i na konju sam!
Fascinantno kako je lagamo poceti jesti ono sta ne valja,a za ovo zdravo ljudi uglavnom kazu od ponedjeljka cu,od ponedjeljka cu...
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2018 at 08:08
Nista novo kod mene!Vaga na 80,sa broja 44 sam na broju 42!

Krenula sam nazalost pocetkom tjedna silaznom putanjom ,no evo jucer sam se resetirala,uz pomoc svojeg Joker zovi! Priznala sam problem umjesto da se povucem u sebe!I bilo mi je lakse!

Jedno 2-3 dana sam zaredom uzimala slatkise sto naravno nikako nije dobar znak!Nisam cak ni sa hranom brljala ni s kasnom vecerom nego bas s time!I cak mi se nije dalo vjezbat!Ali idem dan po dan,tjesim se da je to normalno!Ili zavaravam mozda?Hmmmm...

Nadam se da necu imat tako cesto te krize,imam osjecaj da su mi se bas zaredale!Ak pitate zasto,ne znam!

Najlakse je odustat i pocet se svjesno unistavat,no ja necu!Nakupi mi se nekad svega i tesko je,no ajmo dalje!Znate kako se kaze UVIJEK JE RANO ZA ODUSTAJANJE!!
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2018 at 08:44
Bravo zmajcek! Jer nije toliko bitno to sto si otisla korak natrag u nekom smislu, vec sto trazis alternative da se to ne ponavlja! Dosadasnji obrasci nisu doveli do zadovoljstva, tako da i treba traziti nove. Puno zdraviji su Jockeri od posezanje za 'samo jos 1 redom cokolade' :) I - nema tu mjesta sramu i povlacenju u sebe, to je isto vjezba. Sad vjezbamo - samo danas se zdravo hraniti. Ne do Bozica, ne do svetog nikad, vec samo danas do kraja dana. I malo se vise kretati. Simple as that :D A sutra cemo prerazmotriti dalje :)

Sretno i pisi i dalje!
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2018 at 08:58
Hvala ti!Bez brige,ja cu tu pisat raporte dok ne dodjem do 68-70 lg!Hahaha....
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2018 at 12:25
Originally posted by zmajcek68 zmajcek68 wrote:



Mislim da je moj x faktor kretanje!Malo sam si mozgala i u vrijeme dok sam bila fit ja sam radila stajaci posao 7-8 sati,bili smo na 5-om katu bez lifta (2 puta gore dolje,minimalno),pjeske na posao....I tad sam jela 3 puta dnevno!.A onda se to sve promjenilo!Ne radim,3 kat sam s liftom,pjeske idem do ducana,hrana stalno dostupna!I sve to vodi debljanju!


Morala sam ovo odvojiti da se dobro naglasi poanta Wink

Kretanje nam je svima faktor x! Smile Ali eto, nekad nam se tako potrefi život da nam je jednostavno primaljivije olakšati si što više toga pa tako počnemo manje hodati, više se koristiti liftom......što nam je više toga dostupnije, to više to i koristimo :)

Zato ja poludim kada naši dobri stari počnu pričati kako su nekad bila lijepa vremena jer nije bilo mobitela i svi su lijepo pričali i družili se, a ne gledali u mobitele. Ja garantiram da bi i oni bili isti takvi, pa možda još i gori, da su i oni imali ovo što mi danas imamo Smile Jednostavno smo takvi....ali se možemo kontrolirati.  Barem većinu vremena. A to i nije teško kad se osvijeste svi benefiti aktivnog života, i kad samo krenemo pa nas povuče!

U svakom slučaju, što je manje kretanja to više treba pazit na unos hrane. Pa sad ti vidi što je lakše Wink

I svaka čast zmajčice, rasturaš ti i dalje! StarStarStarStarStarClap






Edited by Gym_girl - 19 Prosinac 2018 at 12:26
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2018 at 14:00
Hej,Gymka,pozdrav!Znas kaj ,ja bi rekla da ja nekako guram sve to,ne bas da rasturam!Hahahahah....Vec se cudim sta nisam odustala!Hahah

Povecala sam kolicinu tekucine,cca 2.5 litre dnevno i za rucak pojedem puno vise povrca!Prilagodim si varivo (nemasno,bez zaprske) i jos uz to neku salatu!Nema smisla,znam,ali meni pase nesto kiselo uz to!Krastavci,kupis,mjesana,nesto ukiseljeno!I to mi je jedna od drazih kombinacija!Jedem uz krekere i nisam gladna nakon svega toga!Sad sam vec skuzila sta me drzi dugo sitom i drzim se toga!Ako ne jedem na vrijeme znam da cu pregladnit definitivno i onda imam nesto sa sobom ili u fridju nesto spremno za kad dodjem doma!

Junk hrana me ne vuce toliko,jako rijetko!Nazalost,vise me muce slatkisi!Ne da imam svakodnevne krize,daleko od toga,nego mi nekad bas dodje da uzmem nesto!I zato MORAM uvijek imat tamnu cokoladu u pripremi!Jer ak nemam onda uzmem par bombona ili keks ,dva od klinaca!Nece svijet propast,naravno,ali htjela bih da toga bude sto manje!Inace,jednom tjedno si priustim nesto od prijasnjih "gluposti" npr klasicne palacinke,cokolada,keksi...U vecoj kolicini no sto bi trebalo,ali to je taj jedan dan i gotovo!

Nekad me motivacija prati ,nekad ne!Kako koji dan..Ponekad sam ravnodusna pa si mislim a kak bude,bude..Pa si opalim samar i podsjetim da to radim za cjeli zivot,a ne zato da maknem trbuh!Ima dana kad mi je muka vise piti vodu pa smanjim,nadoknadim cajem,al onda opet po starom za dan dva!


Imam nekad "ludjackih" trenutaka ( ) ....Npr ak uzmem suncokretovo ulje mozgam joj,koliko ima kalorija,jel to previse,pa jel se smije toliko...Ili ak uzmem obicni cornflakes ajme,pa tu ima secera,ne smije se,hocu ja sad htjet jos...I tako to!Hahahah....

Sad kako vrijeme prolazi nije mi vise toliko fokus na hrani koliko na tome kako se osjecam!Za hranu znam sta trebam i koliko trebam,no ovo drugo je slizak teren!No,ajde,za par mjeseci bumo i to rjesili!Hahah...
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2019 at 19:22
Pozdrav svima!I sve najbolje zelim!

Ne pisem puno jer je sve po starom!Rjesila blagdane i pms,dve muhe jednim udarcem i idemo dalje!

Sto se tice promjena vaga stoji,a noge su mi se stanjile!Koliko god to smjesno zvucalo!Oduvijek su bile tanke,nakon poroda sam nosila tajice i izvledalo je podnosljivo!A sad imam dva stapica!Cackalice...Mislila sam da tanje ne moze,ali ipak moze!Hahah....

A s druge strane mislim da su poprimile onaj izgled otprije trudnoce samo sta sam ja vec zaboravila kak je to bilo!

Hrana je ok,plan mi je povecati aktivnosti koliko mogu;sta vani,sto unutra!Pa cemo vidjet sta ce se jos stanjit!Mozda trbuh!Hahah....Vidjet cemo,rekli su slijepci!

Lijepi pozdrav!
Before 68 After 86
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.