New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana za luzere
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana za luzere

 Post Reply Post Reply
Author
debeli View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debeli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana za luzere
    Posted: 29 Sijecanj 2008 at 13:11

 Bok prije svega

Moram priznat da se neznam kontrolirat sto se tice prehrane...

Tu sam,  jer si ne mogu dati samar, a ni prestat jest...

Problem se javio kod prestanka pusenja, braco i sestre, sve mi je zanimljivo
 (jesti), pojeo bi i automobil da ne moram ici na posao svako jutro s istim...

Imam 30 godina i š90 cm ali i š24 kilograma...

Ne vidi se toliko (lazem), ali da si opet mogu vidjeti maloga, dao bi sve...

Pitanje: Da li na ovoj stranici postoji kakav jelovnik koji bi mogao koristiti?

(ne mislim na onu foru danas ubaci u tjelo toliko i toliko bjelancevina, masti) nego danas za rucak jedi ribu s malo maslinovog ulja...

Koliko kosta tetretan, recimo dvaput tjedno, ali da mi tamo covik govori "radi to i to", a ne da se ja tamo mucim i mislim jel radim dobro?? daklem teretana s covikom...

I pod zadnje; jel "orbitrek" dobar??

Hvala

®elim manje kila
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 13:32

 Nitko te nece natjerati nista...ako sam neces.... to upamti... Kreni sa hodanjem...puno puno hodanja....2h minimum....odredis si do kuda ides i nazad.... i prehranu(e sada... to se malo pomuci)...a sve ti vec ovdje pise... Mozes ti nekome platiti da ti kaze jedi to to i to... i vjezbaj toliko i toliko...ali sam moras to htjeti i odluciti....

Meni su rekli u par teretana da je rad sa trenerom mislim oko 90kn jedan put...uglavnom to ti je skupo...mozda da odes par puta...tek da te usmjeri....

Ali moes sam... sigurno....samo ako zelis... I uspjeti ces....

Back to Top
debeli View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debeli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 14:00

 Ne natjerati, savjetovati... mozda sam krivo napisao

Ali hvala... svaki put pocima prvim korakom... moram se ja natjerati.

 

hvala jos jednom

®elim manje kila
Back to Top
-LBS- View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -LBS- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 14:43
Teretana 3 puta tjedno, poslije utega kardio...bijeli kruh, umaci, peciva, pizee, cevapi, cvarci, lasange, bureci, kolaci, zasecereni sokovi, keksi, slatkisi, masni mlijecni proizvodi, alkohol, maslac , putar margarin... to cesh morat izbaciti

Imash ovaj link...ako te zanima nesto vise http://www.seljacionline-forum.com/showthread.php?t=š070

I naravno najteze je od svega natjerat se...nazalost za to nepostoji nikakav lijek...no imash izbor ili biti debeo ili smrsavjet...drugog nema :P

Edited by -LBS-
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 20:05
O tome smo vec pisali. Potrazi malo. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.