New Posts New Posts RSS Feed - pravilni meni
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pravilni meni

 Post Reply Post Reply
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pravilni meni
    Posted: 27 Kolovoz 2007 at 10:58
U fazi sam mrsavljenja i kile su vec pocele da idu dole,dodatno bih volio i malo oblikovati tijelo,definisati ga,ali mi je stari nacin ishrane vec malo dosadio a mensecini i mome organizmu jer se stalno osjecam iscrpljeno i umorno.Htio bih uvesti novi meni ishrane,pa bih zelio da mi pomognete ako treba nesto dodati ili oduzeti itd.

dorucak-muesli sa polumasnim mlijekom
medjuobrok-dvije vocke ili 7-8 manjih sljiva
rucak-obicno neka corba uz malo mesa,nemasna pita,crna riza
medjuobrok-piletina i malo poslije toga tunjevina( ulje iscjedim) sa par dvopeka
za veceru malo posnog sira (mlaid kravlji sir)
otprilike  4 litra vode dnevno,jer trcim skoro svako jutro pa budem uzasno zedan tijekom dana
Sve ovo kuham ili pecem na maslinovom ulju
Dodatno popijem svaki dan mineralno-vitaminski ABC Komplex od Natural Wealtha
trcanje 5x sedmicno veoma rano ujutro,ancrobni trening 3x sedmicno sa utezima,trcanje uz stepenice šx sedmicno,plivanje svaki vikend po 45 minuta
sta mislite strucnjaci?
 

Edited by tare
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 20:54

 Odlicno!  Samo tako nastavi!!!!

Ne znam koliko dugo ovako vjezbas i hranis se, ali ako ovako nastavis rezultati ti nece izostati! Nemoj da te obeshrabri to sto neces odmah poceti vidljivo gubiti kile. Gubljenje kila ti je kao i dobivanje - proces koji ne pocinje odmah, ali kad krene..... Mmmmmm.....

Kao sto sam rekla - SAMO TAKO NASTAVI!

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2007 at 23:25

preporucam:
- svjeze povrce!!!
- zobene pahuljice s polumasnim jogurtom
- pileca juha s graskom i kuhanom piletinom

koliko su ti teski utezi?

kolko imas kila i koliko zelis skinuti?
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 10:43
Originally posted by šime šime wrote:


preporucam:
- svjeze povrce!!!
- zobene pahuljice s polumasnim jogurtom
- pileca juha s graskom i kuhanom piletinom

koliko su ti teski utezi?

kolko imas kila i koliko zelis skinuti?


Utezi su oni mali sto ima kupiti u fitness shopovima od 8 kg ( za bicepse) i smanjim malo za tricepse,ramena,za prsa radim sklekove,cesto radim cucnjeve za noge,trbusnjake (klasicne,bocne i biciklo) za stomak,i tegovima malo za ledja isto (uz dodatne vjezbe za ledjna misica bez tegova).
Imam 97 kg,volio bih doci na nekih 88-89 kg,koliko bi,po doktorovom misljenju bila idealna kilaza za moju tjelesnu konstituciju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.